بهترین تمرین توسعه فردی چیست

roshd-tosaye-fardi-baese-roshde-zendeg-mishavad توسعه فردی چیست بهترین تمرین توسعه فردی چیست


بهتر است از این شروع کنیم که توسعه فردی چیست؟ شما دارای یک شخصیت هستید که این شخصیت شما توانای های بسیار زیادی دارد. شما هم می توانید این شخصیت خودتان را رشد دهید. و هم ارزش شخصیت خودتان را با تصمیم های اشتباه کم کنید. اینکه با تصمیم های درست بتوانید باعث رشد شخصیت خودتان شوید را توسعه فردی و رشد فردی می گویند. حالا جالب است بدانید اگر شما در این کار حرفه ای شوید یعنی آموختید مهارت های توسعه فردی خودتان را کنترل و مدیریت کنید. که اگر به این مرحله برسید شما مهمترین کار زندگی خودتان را با موفقیت انجام دادید. حالا زمان این است که به تمرین های ویژه برای رشد و توسعه فردی خودمان بپردازیم.


توسعه فردی چست و دو تمرین ویژه

ta-hala-fekr-kardi-chidt-va-chetor-an-ra-behbode-dahid توسعه فردی چیست بهترین تمرین توسعه فردی چیست toseae fardi 300x202

کسانی که می خواهند بدانند توسعه فردی چیست اولین کاری که نیاز است برای توسعه فردی انجام دهیم رشد دادن آگاهی خودمان است. اگر شما در زمینه های که دوست دارید رشد کنید. آموزش های کافی و حرفه ای ببینیم می توانیم به بهترین دست آوردهای در آن زمینه برسیم تصور کنید کسی می خواهد فوتبالیست شود. برای مثال این فرد تحت نظر علی دایی آموزش می ببیند آیا شانس این فرد برای رشد فردی در این زمینه بیشتر است. یا کسی که اعتقاد دارد من خودم آزمون خطا می کنم تا فوتبالیست خوبی باشم. احتمال موفقیت کدام یک از افراد بیشتر است؟ حالا که شما می خواهید بدانید توسعه فردی چیست؟ حتما این نکته را متوجه شدید یکی از بهترین راه های رشد و توسعه فردی ما آموزش های درست و حرفه ای است. در زمینه های که علاقمند هستیم در آن رشد کنیم.

تمرین اول رشد و توسعه فردی

5 زمینه ای که علاقمند هستید در آن رشد کنید و به موفقیت های مهمی برسید را برای خودتان مشخص کنید. و بهترین آموزش های که در کل کشور در آن زمینه ها وجود دارد را تهیه کنید و شروع به آموزش در آن زمینه ها کنید. اگر در این لیست شما این موارد وجود دارد که من می خواهم آموزش در زمینه اعتماد به نفس , عزت نفس , آرامش , مدیریت استرس , افزایش مهارت های توسعه فردی , دوست داشتن , احترام به خود وجود دارد. یکی از بهترین دوره های بی نظر کشور دوره نهایت خودباوری است.

نکته مهم :  برای کسانی که به دنبال این آگاهی هستند توسعه فردی چیست توسعه فردی به این معنا نیست ما یک بار یک تمرین را انجام دهیم.

توسعه فردی و یا رشد فردی بگویند رشد و توسعه فردی حاصل کار کردن مداوم و همیشگی بر روی خودمان است

تا کی تا زمانی که زنده هستیم می توانیم رشد کنیم پس تا زمانی که زنده هستیم لازم است بر روی خودمان برای بهبود شخصیت خودمان کار کنیم. این کار مهم بر روی شخصیت خودمان به صورت مداوم را رشد فردی می گویند این یادمان باشید.

درواقع توسعه فردی همان عادت کار کردن بر روی شخصیت خود برای رشد آن است.


تمرین دوم مهارت های توسعه فردی

inja-behtarin-tarinhaye-toseae-fardi-ra-be-shoma-goftim توسعه فردی چیست بهترین تمرین توسعه فردی چیست toseae fardi 1 300x200

همانطور که متوجه شدیم عادت کار کردن بر روی شخصیت خودمان توسعه فردی می نامند. حالا بهترین تمرین این است که ما هر روی یک موفقیت کسب کنیم این تمرین طلایی تضمین کننده خوشبختی شما خواهد بود. مهم نیست موفقیت بزرگ یا کوچک اما هر روز یک موفقیت کسب کنید و در انتهای روز آن را یاداشت کنید و به خودتان یادآوری کنید. شاید یک روز به موقع از خواب بیدار شدید. به خودتان تبریک بگویید یک روز کسب  و کار شما رشد کرد به خودتان تبریک بگویید. فکر می کنید بعد از یک سال زندگی شما چگونه خواهد بود رشدی تا تجربه خواهید کرد که هرگز تا قبل تجربه نکردید این بهترین روش رشد توسعه فردی است.

زندگی خودتان را مانند یک بازی ببینید که مرحله مرحله است و برای رفتن به مرحله بعد باید از این مرحله خوب عبور کنید. البته بعضی زمان می توانید مراحل را جلو بزنید با این روش زندگی جذاب تر خواهد بود.

برای کسانی که می خواهند بدانند توسعه فردی چیست

اگر شما کار کردن بر روی شخصیت خودتان را مانند گیم ببینید و هرروز با لذت آن گیم را انجام دهید. شخصیت شما بهترین رشد را تجربه می کند آنقدر که بعد از یک سال به خودتان افتخار خواهید کرد که برای رشد فردی خودتان زمان گذاشتید امیدوارم مهمترین نکته که از آموزش توسعه فردی چیست آموخته باشید.

خودتان را عادت دهید که بر روی شخصیت خودتان کار کنید

اگر علاقمند بودید در این زمینه بر روی خودتان کار می کنید می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *