۲ پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول

baraye-hamishe-tars-az-ampol-ra-kenar-bezan ترس از آمپول 2 پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول tars az ampol 1030x641


ترس از آمپول زدن از همان دوران کودکی شروع می شود و اگر فرد نیاموزد چطور ترسها را مدیریت کند حتما صدمه های جدی می بیند. چرا؟ چون موضوع فقط ترس از آمپول بزرگترها نیست. موضوع اذیت شدن است که اگر فرد نیاز باشد آمپول بزند اما بترسد چه اتفاقاتی برای او رخ می دهد. موضوع این است ترس از آمپول مرد یا زن را چقدر در زندگی ضعیف تر و آسیب پذیرتر می کند. موضوع اینکه خود این ترس باعث ایجاد ترس های بزرگتر می شود همه اینها باعث صدمه دیدن جدی یک فرد می شود بخصوص از نظر روحی. ممکن است بگویید من ۳۰ سال دارم ترس از آمپول جدید دارم اما خدا را شکر آسیب روحی ندیدم این خبر عالی خدا را شکر اما بسیاری این اتفاق برایشان رخ داده نگذارید ابتدا ببینید آیا آسیبی می بینید و بعد تغییر کنید لطفا قبل از اینکه آسیب ببینید تغییر کنید.


ترس از آمپول

behtarin-raveshe-ghalabe-bar-tars-az-ampol-ke-nemidanid ترس از آمپول 2 پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول tars az ampol 2 300x200

در آموزش تصویری ترس از آمپول راهکارهای دقیق به شما معرفی شده است به شما پیشنهاد می کنم اقدام های گفته شده را انجام دهید. اما نکته ای که در آموزش ترس از آمپول بزرگترها فراموش شده گفته شود اینکه بعد از اقدامهای گفته شده و بعد از تمرین های گفته شده شما می توانید به کلاس آمپول زدن بروید درباره آمپول زدن بیاموزید آمپول زدن را یاد بگیرید حتی به صورت تستی آمپول بزنید. درواقع یک مهارت مهم و لازم را برای زندگی خود بیاورید که جای به شما کمک می کند.

با این کار شما در دل ترس خودتان می روید و بر آن غلبه می کنید این روشی برای غلبه بر ترس از آمپول جدید است. به نظر من بسیار جذاب و هیجان انگیز است این نکته را مجدد یادآوری می کنم. اگر اجازه دهید این ترس با شما بماند ترس از آمپول مرد و زن را تنها آسیب پذیرتر می کند برای ساختن زندگی به بهترین شکل بهترین خودتان باشید و برای بهترین بودن قوی باشید برای قوی بودن شهامت رفتن در دل ترس ها و غلبه بر آنها را در خودتان ایجاد کنید اگر می گوید من اعتماد به نفس پایین دارم و برای من سخت است دوره اعتماد به نفس تضمینی من به شما کمک بزرگی برای رسیدن به این سطح  اعتماد به نفس می کند.

یک تمرین جذاب ترس از آمپول بزرگترها

yek-tamrine-zehni-vizhe-baraye-ghalabe-bar-tars-az-ampol ترس از آمپول 2 پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول tars az ampol 3 300x200

ببینید داشتن ترس از آمپول بزرگترها باید به شما حس بدی بدهد من ۴۰ سال دارم از آمپول می ترسم باید از اینکه در این سن ترس از آمپول دارید از خودتان خجالت بکشید. و به خودت بگویید برای من زشت است با این سن و افتخارات از آمپول زدن می ترسم. (من همیشه گفتم به هیچ وج مهم نیست دیگران درباره ما در زندگی چی فکر می کنند زندگی من مال من است و هیچ کس حق دخالت در زندگی من را ندارد) ما در این بخش می توانیم از قدرت این موضوع برای کنار زدن ترس از آمپول مرد یا زن استفاده کنیم.

می شود گفت اگر دیگران بدانند من ترس از آمپول دارم چی درباره من فکر می کنند (واقعیت اینکه مهم نیست کی چی درباره شما فکر می کند) اما می توانیم از قدرت ذهنی آن برای ترس از آمپول استفاده کنیم.

از داشتن ترس از آمپول مرد یا زن احساس بی احترامی کنید. باید به شما بر به خورد من با این همه عظمت این ترس را دارم برای من زشت است از نظر ذهنی نیاز است خودتان را آگاهانه بازی دهید. این کار نیاز به اعتماد به نفس و عزت نفس خوبی دارد و ممکن است بگویید اعتماد به نفس الان من پایین است اعتماد به نفس و عزت نفس فقط برای غلبه بر ترس از آمپول نیست آنها برای کنار زدن همه ترس ها در زندگی نیاز هستند. و اگر شما به شکل حرفه ای در کمتر از ۱ ماه به اعتماد به نفس عالی برسید در این زمان راحت تر می توانید در جهت کنار زدن ترس از آمپول اقدام کنید برای رسیدن به این میزان از اعتماد به نفس می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری که هم پشتیبان عالی و هم کیفیت عالی را به شما ارائه می دهد استفاده کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


نگرش درست برای اقدام

negrash-dorost-game-mohem-baraye-ghalabe-bar-tars-az-ampol ترس از آمپول 2 پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول tars az ampol 4 300x200

دوستان شما تا الان ترسهای بسیاری را در زندگی کنار زدید که احتمالا بسیاری از آنها را به یاد ندارید چون اصلا برای خودتان مهم نبودید و به آنها فکر نکردید. پیشنهاد می کنم به یاد بیاورید چه ترسهای را در زندگی کنار زدید مهمترین ترسهای را که کنار زدید به یاد بیاورید و بعد دقیقا برای خودتان بررسی کنید بعد از کنار زدن آن ترس ها چه احساسی را تجربه کردید. آن احساس را دقیقا به یاد بیاورید آنقدر که ذوق در شما ایجاد شود حالا از خود بپرسید آیا تمایل دارید این احساس هیجان و لذت را دوباره تجربه کنید؟ اگر پاسخ بله است حتما بگویید پس من راهی ندارم جز اینکه ترس از آمپول را کنار بزنم تا این حس زندگی را تجربه کنم.


نکته آموزشی

ba-in-ravesh-be-rahati-tars-az-ampol-ra-kenar-bezan ترس از آمپول 2 پیشنهاد جذاب برای غلبه بر ترس از آمپول tars az ampol 5 300x200

از شما درخواست دارم نکته مهمی که در آموزش ترس از آمپول آموختید که برای شما مهم بود و متعهد به انجام آن هستید را کامنتها به اشتراک بگذارید که آن موضوع مهم در ذهن شما ماندگار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *