۵ روش طلایی ترک سیگار

aya-alaghemand-hastid-5-rahe-asan-tarke-sigar-ra-bedanid ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 1030x687


ترک سیگار ممکن نخواهد بود اگر به ذهن خودتان فشار بیاورید و خودتان را برای آن اذیت کنید چون به جای می رسید که ذهن شما می گوید من چند روز می خواهم زندگی کنم حالا که ترک سیگار به روش طبیعی برای من جواب نمی دهد پس نیازی نیست خودم را اذیت به همین دلیل همچنان به مصرف سیگار افراد ادامه می دهم. اما اگر مراحل ترک سیگار را افراد بدانند به این نکته مهم می رسند البته شاید الان برای ذهن آنها پذیرش سخت باشد اما آرام آرام به مرور زمان که نتیجه گرفتند باور می کنند ترک سیگار آسان به راحتی ممکن است البته اگر شما بخواهید و یک تعهد محکم به خودتان دهید و به آن پایبند باشید. به این فکر کنید که فواید ترک سیگار در زندگی شما چه تاثیری خواهد گذاشت هیجان شگفت انگیز را در خودتان برای کنار گذاشتن این عادت ایجاد کنید.


ترک سیگار روش ۱

manteghe-shoma-bozorgtarin-manae-baraye-tarke-sigar-ast ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 2 300x199

اگر به دنبال ترک سیگار هستید اما در پشت ذهن شما سیگار کشیدن کاری جذاب است و می گویید : خدایا من سیگار را دوست دارم چرا باید مضر باشد که نیاز باشد آن را ترک کنم  ,اگر از سیگار کشیدن لذت می برید , اگر سیگار کشیدن برای شما نشانه قدرت و توجه است , اگر سیگار کشیدن باعث آرامش در شما می شود , تا زمانی که این ذهنیت را دارید هیچ اقدامی برای کنار گذاشتن این عادت انجام ندهد چون آنقدر این منطق های اشتباه قدرت دارند که هربار بخواهید مراحل ترک سیگار آنها را انجام دهید با مسئله رو به رو می شوید و مجدد به استفاده از آن بر می گردید.

 تا زمانی که این منطق اشتباه را دارید سیگار کشیدن چیزی جذاب برای شما است پس معز شما برای محافظت از شما دوست ندارد چیزی جذاب را از شما بگیرد به همین دلیل ذهن شما به هر شکل شده شما را قانع می کند تا به این عادت ادامه دهید.

ba-yadgiri-rahe-tarke-sigar-roohe-khodetan-ra-azad-mikonid ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 7 300x196

به جای توجه به اینکه چند نفر به شما زمان سیگار کشیدن نگاه می کنند. به این توجه کنید چند نفر از شما دور می شوند , بوی سیگار شما چند نفر را اذیت می کند , به این توجه کنید وضعیت سلامتی کسانی که سالها سیگار می کشیدند چگونه است , به هر چیزی که قدرت و جذابیت سیگار کشیدن را در ذهن شما پایین می کشد توجه کنید. هر چیزی که شما را به این ذهنیت می رساند من با سیگار کشیدن دارم با خودم چکار می کنم؟ و در این زمان ذهن می خواهد شما را قانع کند اما می بیند از هر دری وارد می شود موفق نمی شود و در نهایت با شما همسو می شود حالا ترک سیگار آسان به شکل بی نهایت راحت ممکن می شود.


ترک سیگار روش ۲

yeki-az-rahaye-tarke-sigar-hazfe-dostane-sigari-ast ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 3 300x200

روش دوم ترک سیگار اینکه با چه دوستانی سیگار می کشید در چه زمانها و موقعیت های دوست دارید بیشتر سیگار استفاده کنید. این موقعیت ها را شناسای کنید دوستانی را زمانی با آنها هستید سمت سیگار کشیده می شوید حذف کنید. خودتان را به فردی آزاده تبدیل کنید به فواید ترک سیگار و به زندگی بدون اعتیاد فکر کنید حتما این زندگی ارزشش را دارد هر موقعیت را که در آن سیگار کشیدن برای شما جذاب است حذف کنید.

تصور کنید در حال انجام مراحل ترک سیگار هستید و الان ابتدای مسیر شما است و همیشه عادت داشتید با دوستان در یک محیط خاص سیگار بکشید الان مجدد با آن دوستان در آن محیط قرار می گیرید خوب این کار باز سیگار کشیدن را برای ذهن شما جذاب می کند. هر موقعیت و هر فردی که سیگار کشیدن را برای شما جذاب می کند حذف کنید زندگی خیلی با ارزش تر از چیزی است که تصور می کنید آن را با افراد نامناسب و موقعیت های نامناسب بی ارزش نکنید.


ترک سیگار روش ۳

behtarin-rahe-tarke-sigar-ra-hamrah-ba-tamrin-amali-dar-in-amozesh-miamozim ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 4 300x199

با این بخش ترک سیگار شما می توانید جذابیت سیگار کشیدن در ذهن خود را از بین ببرید. ببینید چه کسانی بخاطر سیگار کشیدن چه صدمه های را در زندگی دیدند , در ارتباطات صدمه های جدی دیدند ,  در سلامتی چه صدمه های جدی دیدند , ببینید چه کسانی را شما در زندگی دوست داشتید و آنها در زندگی خودشان از جهت های مختلف بخاطر سیگار کشیدن آسیب های جدی دیدند  , لیست کنید چه آسیب های ممکن است ببینید و بررسی کنید چقدر نشانه های اینکه آن آسیب ها را در زندگی تجربه کنید دارد برای شما نمایان می شود و تا قبل از اینکه خودتان کامل با آن آسیب ها رو به رو شوید خودتان را از آن مسیر خارج کنید این روش یکی از بهترین مراحل ترک سیگار است.

tarke-sigar-ba-in-5-ravesh-sade-be-rahati-momken-ast ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 8 300x225

اگر مرحله ۳ مطلب ترک سیگار را انجام دهید اتفاقات جذابی برای شما رخ می دهد. چیزی دیگر که لازم است انجام شود اینکه بر فواید ترک سیگار تمرکز کنید یعنی ببینید چه چیزهای در زندگی دوست دارید داشته باشید و بررسی کنید کدام یک از آنها را بعد از انجام کامل مراحل ترک سیگار و موفق شدن در آن به دست می آورید. به لذت های فکر کنید که بعد از کنار گذاشتن این عادت شما در زندگی به دست می آورید هر چقدر بهتر این کار را انجام دهید اشتیاق شما بیشتر می شود.


ترک سیگار روش ۴

ta-hala-be-in-fekr-kardid-che-rahe-asani-baraye-tark-sigar-vojod-darad ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 5 300x200

ترک سیگار با قرار گرفتن در مسیر درست ممکن است. اگر در ذهن به خودتان بگویید تو چند سال پیش هم اقدام کردی اما موفق نشدی این بار هم موفق نمی شوی خود را اذیت نکن هر اقدامی بی فایده است. اگر به خودتان می گوید در زندگی خیلی کارها را نتوانستید انجام دهید پس این کار را نمی توانید انجام دهید با این نگرش هرگز ترک سیگار آسان نخواهد بود و سخت ترین تجربه ای است که شما را کسب می کنید. از شما درخواست دارم مراحل ترک سیگار را با دقت بخوانید و انجام دهید اگر قرار نیست دقت و تعهد داشته باشید اصلا اقدام نکنید چون با این کار فقط به خودتان صدمه بیشتر می زنید.

amoesh-yadgiri-rahe-tarke-sigar-bozorgtarin-fosat-azadi-shoma-ast ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 9 300x200

در این مرحله به این فکر کنید.

  1. در زندگی موفق به ترک چه عادت های شدید؟
  2. به این فکر کنید در زندگی موفق به انجام چه کارهای شدید؟
  3. به این فکر کنید در زندگی چه کارهای را به بهترین شکل انجام دادید؟

بعد به خودتان بگویید من همان فرد هستم اگر آن زمان توانستم آن اقدام های مهم را در زندگی خودم انجام دهم مجدد می توانم هر اقدامی را هر چقدر هم مهم باشد انجام دهم. من از عهده آن بر می آیم در یک کلام دلیل منطقی بیاورید و قانع کننده که چرا شما می توانید موفق به ترک سیگار شوید هر چقدر بیشتر این دلیل های منطقی را بیاورید قانع شدن ذهن شما و همسو شدن آن با شما برای ترک سیگار به روش طبیعی راحت تر می شود.


می خواهید نتایج درست کسب کنید شما به ذهن درست نیاز دارید و الان می دانید چطور ذهن درست را به وجود بیاورید.


ترک سیگار روش ۵

panje-ravshe-kamelan-tazmini-tarke-sigar ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 6 300x200

ترک سیگار به راحتی ممکن است اگر به خودتان زمان کافی دهید. اگر می گوید من می خواهم در ۱ روز سیگار را ترک کنم این اقدامی بزرگ است که ذهن شما در انجام آن ناتوان خواهد بود. به مراحل ترک سیگار متعهد بمانید و زمان مناسب به خودتان دهید. اگر زمان کم به خودتان دهید آنقدر به ذهن شما فشار وارد می شود که برای ذهن شما قابل تحمل نیست و در این زمان ذهن برای عبور از این شرایط هر کاری انجام می دهد پس به خودتان زمان کافی دهید با تحت فشار گذاشتن فقط خودتان را بی خودی اذیت می کنید. ترک سیگار آسان است اگر مسیر درست باشد شما نمی توانید عادت ۱۰ ساله را یک ساعته کنار بگذارید اما با زمان کافی دادن به خودتان هر کاری می توانید انجام دهید.

hamee-ansanha-mitavanand-ba-in-5-nokte-sade-movafagh-be-tarke-sigar-shavand ترک سیگار 5 روش طلایی ترک سیگار tarke sigar 10 300x169

و البته این اشتباه را نکنید و هرگز به این فکر نکنید من زمان کافی دارم پس اقدام کردن را برای بعد بگذارم این یک دام و فریب بزرگ است که ۸۰ درصد مواقع افراد را به راحتی فریب می دهد. دقت کنید شما مراحل ترک سیگار را انجام دهید به آن متعهد بمانید و در زمان انجام این مراحل به خودتان زمان کافی برای رسیدن به نتیجه دهید.

نه اینکه من زمان کافی دارم به هر حال از شنبه شروع می کنم به این شکل آن شنبه هیچ وقت نمی آید یادتان باشد برای رسیدن به نتیجه نیاز است بدانیم شنبه همین الان است. وقتی شما این مراحل را انجام می دهید نتایج عالی می گیرید فواید ترک سیگار برای شما جذاب تر می شود و ذهن بیشتر به شما کمک می کند تا این عادت را به صورت همیشگی و دائمی کنار بزنید.


شما می توانید برای شرکت در دوره نهایت خودباوری که در آموزش تصویری ترک سیگار به شما عزیزان گفته شده از طریق محصول پایین که تصویر آن را می بینید اقدام کنید


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


من همیشه پایان هر آموزش یک سوال دارم که پیشنهاد می کنم افراد در کامنتها پاسخ دهند برای شما جذاب ترین بخش مطلب ترک سیگار که علاقمند به انجام آن هستید کدام بخش است و چرا منتظر کامنت های شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *