ترک عادت های بد

se-tamrin-baraye-tark-adathaye-bad ترک عادت های بد ترک عادت های بد tark adat bad 1


اگر به دنبال یادگیری ترک عادت های بد هستید, و می خواهید عادت های خوب را جایگزین عادت های بد کنید, به شما پیشنهاد می کنم حتما این ۳ روش گفته شده را در آموزش تصویری بالا انجام دهید. و همیشه برای تغییر به دنبال راهی ماندگار و جذب باشید. اگر کاری کنید که ذهن شما از تغییر لذت ببرد, آن وقت رشد کردن برای شما دیگر سخت نخواهد بود بلکه جذابترین کار دنیا خواهد بود. این را لازم است بدانیم یادگیری ترک عادت های بد یک مهارت است. که یادگیری آن می تواند تحولات اساسی را در زندگی ایجاد کند.


ترک عادت های بد در کودکان

yek-shahkar-baraye-tarke-adathaye-bad-kodakan ترک عادت های بد ترک عادت های بد take adathaye bad6 300x200

من همیشه در همه سمینارها با این سوال رو به رو می شوم , چکار کنم اعتماد به نفس فرزند من بیشتر شود. و من همیشه می گویم چطور شما می خواهید همان فرد که هستید باقی بمانید, اما انتظار تغییر فرزند خودتان را دارید؟ این امکان پذیر نیست با این رو شاید فرزند شما در مدتی کوتاه تغییر کند, اما مجدد همان عادتها در آنها باز خواهد گشت, پس اگر به دنبال ترک عادت های بد در کودکان هستید بدانید این یک مهارت است. و اگر دوست دارید فرزند شما این مهارت را بیاموزد ابتدا نیاز است خود شما آن مهارت را بلد باشید. تصور کنید والدینی خودشان کلی عادت های بد دارند, اما به دنبال ترک عادتهای بد کودک خودشان باشند. با این اقدام تنها کاری که انجام می دهند تحقیر فرزند خودشان است. نمی توانید خودتان اصلا اهل مطالعه نباشید و انتظار داشته باشید فرزند شما اهل مطالعه باشید

فرزند شما آینه ای از شخصی خود شما است آیا از شخصیتی که دارید رضایت دارید؟

یک پیشنهاد برای شما دارم , اگر به دنبال راهکاری برای ترک عادت های بد در کودکان هستید. دنبال راهکارهای ریشه ای باشید راهکاری که چند روز فرزند شما را تغییر دهد مناسب نیست. راهکاری که تغییر همیشگی خلق کند مناسب است. اگر به دنبال تغییر همیشگی برای فرزند خود هستید , باید بروید به دنبال ریشه و بدانید که ریشه خود شما هستید.

تمرین ویژه برای ترک عادت های بد در کودکان

لیستی تهیه کنید از عادت های بی نظیری که دوست دارید در فرزند شما به وجود بیاید. و بعد از خودتان بپرسید من خودم چندتا از این عادت های خوب را دارم. و بعد خودتان را جای فرزندتان بگذارید و تصور کنید والدینتان می خواهند رفتارهای خوبی که خودشان ندارند , را در شما به وجود بیاورند. شما نمی گویید اگر این رفتارها خوب هستند چرا خودتان آنها را انجام نمی دهید. همین را می گویید درست است؟ پس بعد از لیست کردن این رفتارها باید آنها را سالها انجام دهید. که جزئی از شخصیت شما شوند. و بعد که این رفتارها شدند شخصیت شما کودک شما هم از آنها الگو می گیرد , اولین الگو همه ما در زندگی والدین ما هستند

پس با این تمرین می آموزیم چرا ما باید عادتهای بد داشته باشیم. که آنها در فرزندان ما به وجود بیایند. و بعد به دنبال ترک عادت های بد در کودکان باشیم دقیقا به همین دلیل است. که گفته می شوید تربیت کودک از قبل اینکه به دنیا بیاید شروع می شود هوشمندانه گام برداریم.


ترک عادت های بد غذایی

midoni-chetor-baraye-take-adathaye-bad-ghazaye-eghdam-konid ترک عادت های بد ترک عادت های بد Quit bad eating habits 300x200

قبول دارم چون عادت بد غذایی ما از همان دوران کودکی شکل می گیرد. و سالهای سال با ما است. و رفته رفته آن رفتار بد تر می شود یکی از عادت های که ترک آن سخت تر است ترک عادت های بد غذایی هستند. اما می بینیم افراد بسیاری همین عادت بد را داشتند و موفق در تغییر آنها بودند. و امکان پذیر است این موضوع نشان می دهد اگر ما بخواهیم می توانیم این کار را انجام دهیم. می تواینم از عهده آن بر بیاییم ابتدا لازم است خودمان را باور کنیم , یعنی تمرین های گفته شده در آموزش ترک عادت های بد را انجام دهیم و بعد بیایم این تمرین را انجام دهیم.

تمرین ویژه برای ترک عادت های بد غذایی

برای ترک عادت های بد غذایی اول آنها را شناسایی کنیم. ببینیم بیشتر به چه غذاهای علاقمند هستیم , و هر وعده چقدر غذا می خوریم. اگر هر وعده ۲ بشقاب غذا می خورید , حالا بیاید بشقاب دوم را نصف کنید فکر می کنید می توانید؟ حتما که می توانید. تکرار می کنم پیش نیاز این تمرین تمرین های گفته شده در آموزش تصویری ترک عادت های بد هستند. بعد از اینکه توانستید کمی کمتر غذا بخورید این را به خود یادآوری کنید, پس می توانم تا پایان ادامه دهم حالا اقدامی که باید انجام دهید این است که خودتان را از غذاهایی که به آنها علاقمند هستید متنفر کنید. بعد از اینکه به این مرحله رسیدید , حالا هر وعده یک بشقاب غذا میل کنید.

به این مرحله که رسیدید برای خودتان مسابقه بگذارید, من هر وعده یک بشقاب غذا نوش جان می کنم بین وعده های غذایی خودم هیچی چیزی نمی خورم. خیلی از ما در برابر خوردن ضعیف هستیم, و به همین دلیل پرخور می شویم یعنی چی؟ یعنی اینکه تا چیزی را می بینیم نمی توانیم مقاومت کنیم , و هر کاری می کنیم تا آن غذا یا تنقلات را بخوریم لازم است در برابر غذا قوی باشیم و اراده کافی داشته باشیم.

به جای می رسیم که کمتر از قبل غذا میل می کنیم بین وعده ها چیزی میل نمی کنیم. و بیشتر به اینکه گرسنگی سخت است فکر کنیم. به این فکر می کنیم چقدر زندگی من جذاب خواهد بود اگر سلامت باشم, چقدر خوش اندام می شوم وقتی به وزن دلخواه خودم می رسم, به دلیل اینکه ترک عادت های بد غذایی جز موارد دشواری به نظر می رسد وقتی در ترک عادت های بد دشوار موفق می شویم, خودباوری ما بیشتر می شود و نتایج عالی در زندگی ما ایجاد می شود.


ترک عادت های بد رفتاری

yek-rahe-hal-baraye-take-adathaye-bad-raftary ترک عادت های بد ترک عادت های بد tark adathaye bad3 300x200

درباره ترک عادت های بد رفتاری به شکل کامل در آموزش بالا توضیح داده شده و انجام همان تمرینها برای شما کافی است. خیلی خوب است بدانیم تغییر سه مرحله دارد , که اگر آن سه مرحله را بیاموزیم هر تغییری می توانیم در خودمان ایجاد کنیم. نمی دانم شما چند سالتان است اما به این فکر کنید عادت های بد رفتاری در زندگی چه صدمه های به شما زده است. و شما را چقدر عقب انداخته است و ببینید در آینده همین رفتارها چه صدمه های به شما می زنند. با این کار دردی در ذهن شما ایجاد خواهد شد که نه تنها در ترک عادت های بد رفتاری به شما کمک می کند, بلکه در ترک عادت های بد در همه قسمت های زندگی به شما کمک خواهد کرد.

به این فکر کنید, همیشه مسیری که در آن اذیت بودید را در زندگی عوض کردید, حالا کافی است از این مسیری که در آن هستید اذیت شوید, این برای ذهن شما قابل پذیرش نیست پس به زودی راهکاری برای ترک عادت های بد در سر راه شما قرار خواهد داد.


ترک عادت های بد انگیزه های خوب میخواد؟

ijade-angize-baraye-tarke-adathaye-bad ترک عادت های بد ترک عادت های بد tark adathaye bad 2 300x200

چطور انگیزه ایجاد کنیم, وقتی شما اراده خودتان را قوی کردید با تمرینی های که در آموزش ترک عادت های بد گفته شده نتایجی را کسب می کنید. وقتی درباره این نتایج فکر می کنید صحبت می کنید و آنها را زیر نظر دارید و از مشاهده آنها لذت می برید. انگیزه ای بی نظیر در شما شکل می گیرد. تا حالا دیدید که وقتی می خواهید بروید, شمال هر چقدر به مقصد نزدیک تر می شوید بیشتر کیف می کنید؟ پس اگر برای شما سوال است که ترک عادت های بد انگیزه های خوب میخواد؟ پاسخ بله است. اگر سوال دارید به چه شکل , تمرین های که شما را قوی تر می کند را انجام دهید. وقتی قوی تر شدید به نتایجی که به دست می آورید توجه کنید از آنها لذت ببرید و از خودتان بپرسید اگر من قوی تر باشم چقدر بیشتر از زندگی لذت می برم با این روش انگیزه ای بی نظیر برای ترک عادت های بد کسب می کنید.

تمرین ویژه این پرسش ترک عادت های بد انگیزه های خوب میخواد

اولین پیشنهاد اینکه از تمرین های بالا استفاده کنید. در غیر این صورت به خودتان تعهد دهید, هر هفته پیاده روی بروید و برای خودتان مشخص کنید مثلا یک کیلومتر پیاده روی می کنم, اما در پایان آن یک کیلومتر بگویید برای اثبات قوی بودن به خودم ۲ کیلومتر دیگر هم پیاده روی می کنم. بعد از انجام موفقیت آمیز این کار احساس خوب خودتان را بررسی کنید ببینید چقدر انگیزه شما بیشتر می شود. و از این انگیزه در همه قسمت های زندگی خودتان می توانید استفاده کنید. با این تمرین به صورت عملی متوجه پاسخ پرسش ترک عادت های بد انگیزه های خوب میخواد می شوید.

برای اینجاد انگیزه بیشتر می توانید آموزش ۴ تمرین عملی افزایش اعتماد به نفس را انجام دهید.

ترک عادت های بد هنر است پس برای زندگی با کیفیت هنرمند درجه یک باشید.

 


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *