شجاعت در زندگی

chera-shojat-dar-zendegi-naghshe-porrangi-dar-zendegi-ma-darad شجاعت در زندگی شجاعت در زندگی shojat dar zendegi 1030x773


شجاعت در زندگی باعث کسب لذت بیشتر در آن می شود و البته چیزی که جای خوشحالی دارد اینکه که شجاعت موضوعی اکتسابی است. یعنی میزان شهامت شما هر چه باشد می توانید اقدام به تقویت شجاعت خودتان کنید. برای تقویت آن نیاز است ابتدا خودمان را به خوبی بشناسیم نقاط ضعف و قوت خودمان را به خوبی بشناسیم و آگاه شویم شجاعت چیست و چه راهکاری برای تقویت آن وجود دارد. در این صورت شما به صورت همیشگی به شهامتی بی نظیر در زندگی خود خواهید رسید اینجا است که متوجه نقش شجاعت در زندگی انسان می شوید.


شجاعت در زندگی

afradi-ke-shojat-dar-zendegi-dashtand-che-karhaye-mohemi-dar-donya-anjam-dadand شجاعت در زندگی شجاعت در زندگی shojat dar zendegi 2 300x238

داستانی که شجاعت در زندگی را برای من جذاب می کند. روزی فردی توضیح می داد که در بیمارستان بود و متوجه شد کسی که پای او را قطع کرده بودند قصد خودکشی دارد پرسنل بیمارستان از این فرد خواستند با بیمار کمی صحبت کند شاید بتواند آن را منصرف کند. این فرد توضیح می داد من پیش آن بیمار رفتم و اصلا علاقه ای به صحبت نداشت اما آرام با او صحبت کردم و در ادامه گفتم  

اینکه شما بخواهید خودتان را بکشید کاری آسان است که در چند ثانیه ممکن است و این کار افراد ترسو است انسان های شجاع زمانی که با مسئله ای در زندگی رو به رو می شوند اقدام به خواباندن مچ مشکلات در زندگی خود می کنند و بعد از موفق شدن هم جهان و هم خودشان به این افراد افتخار می کنند. این فرد توضیح می داد که آن بیمار از فردا شروع کرد به اینکه بخواهد با عصا راه برود می دانید چرا چون متوجه شد شجاعت چیست.

vaghti-ma-shojat-dar-zendegi-dashte-bashim-khoshbakht-khahim-bod شجاعت در زندگی شجاعت در زندگی shojat dar zendegi 3 300x169

اقدام کردن برای تغییر سخت است گاهی هیچ ایده انسان ندارد اما بررسی کنید می بنید انسان های که در این شرایط سخت نامید نشدن و با شجاعت به مسیر خود عمل کردن نتیجه گرفتند که درخشش و موفقیت در زندگی آنها نتیجه تقویت شجاعت افراد در زندگی است. این که در این مسیر گام بردارید یا خیر انتخاب شما است. آیا می شود کسی که فوبیا ارتفاع دارد روزی بر آن غلبه کند؟ من فوبیا ارتفاع داشتم. سقوط آزاد از فاصله ۸۵ متری رفتم. لذت پاراگلایدر را تجربه کردم. بانجی جامپینگ رفتم پرش از فاصله فکر می کنم ۴۰ متری. چرا این موارد را گفتم چون اگر نقش شجاعت در زندگی برای شما پر رنگ شود در آن زمان شما می توانید بر هر فوبیا غلبه می کنید. پیشنهاد می کنم آموزش ویژه ۳ راهکار غلبه بر ترس از ارتفاع را مشاهده کنید.


تمرین شجاعت در زندگی

shenakht-khod-behtarin-rahe-shojat-dar-zendegi-ast شجاعت در زندگی شجاعت در زندگی shojat dar zendegi 4 300x200

برای موفق شدن به ایجاد شجاعت در زندگی نیاز است با خودمان صادق باشیم. تا حالا کجا ها ترس داشتیم اما به خودمان دروغ گفتیم که من نمی ترسم؟ این موقعیتها را مشخص کنید در دل آنها بروید از خودتان بخواهید با آن ترس ها رو به رو شوید. زندگی زیبا است اما نه با وجود ترس ها که زیبای ها را برای ما به زشتی ها تبدیل می کنند. با آزاد کردن وجود خودتان به خود شانس جاودانه شدن دهید حالا به خوبی متوجه نقش شجاعت در زندگی انسان شدید پس از آن لذت ببرید.

بسیاری ممکن است بگویند من اعتماد به نفسم پایین است در رو به رو شدن با واقعیت ها یا ترس ها و…. من به این افراد توصیه می کنم بیاموزند چطور با کمترین آزمون خطا و به راحت ترین شکل اعتماد به نفس خودشان را به صورت تضمینی رشد دهند. اگر می خواهید این اتفاق خوب برای شما رخ دهد و به اعتماد به نفس شکل در شجاعت در زندگی برسید می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


پرسش مهم که فکر شما را درگیر می کند و همین می تواند آغاز اتفاقات عالی باشد و می خواهم در کامنت ها پاسخ دهید. اینکه از دید شما شجاعت در زندگی ما چقدر موثر است و چرا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *