چطور مانع شکست خوردن خود شویم

midanid-chetor-mitavanim-manee-shekast-khordan-khod-dar-zendegi-shavim شکست خوردن چطور مانع شکست خوردن خود شویم shekast khordan 1030x702


این هوشمندانه است که ما تمایل داریم از شکست خوردن جلوگیری کنیم. اما برای موفق شدن از در این زمینه نیاز است از خودمان بپرسیم چطور شکست را به پیروزی تبدیل کنیم؟ وقتی سوال درست می پرسید اجازه ورود پاسخ های درست را به ذهن خودتان صادر کرده اید. من در این آموزش 2 راه حل می دهم فقط آنها را تست کنید و بعد نتایج خودتان را در کامنتها به من بگوید. ایمان دارم این 2 راه حل به ما می آموزد که چطور از شکست خوردن جلوگیری کنیم.


چطور شکست را به پیروزی تبدیل کنیم

dar-in-amozesh-2-tamrin-goftim-ke-chetor-az-shekast-khordan-jelogiri-konid شکست خوردن چطور مانع شکست خوردن خود شویم shekast khordan 1 300x188

بیاید بیاموزیم چطور شکست را به پیروزی تبدیل کنیم همانطور که گفته شد نقطه آغاز شکست از عادت های فکر منفی شروع می شود. یعنی اگر شما پر از استعداد باشید اما فردی منفی گرا به شما قول می دهم این منفی بودن همه استعدادهای شما را از بین می برد و در جهت معکوس استفاده می کند یعنی اینکه به صورت نرمال استعداد باعث خوشبختی است اما یک فرد منفی گرا خودش را در مسیری قرار می دهد که نه تنها این استعدادها باعث پیروزی آن نمی شود بلکه باعث شکست خوردن این فرد هم می شود.

حالا چطور افکار منفی را از خودمان دور کنیم؟ من دقیقا در این زمینه یک آموزش جامع و کامل در سایت دارم با همین نام حتما تمرین های این آموزش ویژه را انجام دهید

  افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم 

تمرین اول برای جلوگیری از شکست خوردن

اما تمرینی به شما می گوییم به گذشته خودتان فکر کنید و ببینید چکارهای در زندگی انجام دادید که تصور نمی کردید بتوانید آن را انجام دهید اما آن را به بهترین شکل انجام دادید. چکارهای غیرممکنی را ممکن کردید؟ 30 تا 50 مورد  را در زندگی خود لیست کنید و هر زمان که این ذهنیت منفی سمت شما آمد به لیست برگردید و در ضمن این لیست را هر روز مرور کنید. این کار برای شما معجزه می کند می خواهید بدانید چطور از شکست خوردن جلوگیری کنیم؟ این عادت ذهنی را به وجود بیاورید که به دستاوردهای خودتان در زندگی بیندیشید با این کار به خودتان لطفا می کنید و تا حد ممکن خودتان را از شکست خوردن دور تر و به موفقیت نزدیک تر می کنید.


غلبه بر فکر ترس از شکست خوردن

shekast-khordan-yek-entakhab-ast-pas-biyaid-dorost-entakhab-konim شکست خوردن چطور مانع شکست خوردن خود شویم pexels rodnae productions 7005500 300x200

تا زمانی که از شکست خوردن می ترسید یعنی به صورت ناخودآگاه آن را دارید در ذهن خودتان پرورش می دهید. و تا زمانی که ترس از شکست خوردن دارید نمی توانید خودتان را برای رسیدن به موفقیت آماده کنید چون ترس جلوی حرکت کردن شما را می گیرد. وقتی فکر شما پر از ترس باشد دیگر نمی توانید بیندیشید چطور شکست را به پیروزی تبدیل کنیم. چون این ترس به شما اجازه نمی دهد. چکار نیاز است انجام دهیم لیستی تهیه کنیم از انجام کارهای که آنها را انجام نمی دهید چون می ترسید شکست بخورید و در دلها برویم و آنها را با موفقیت انجام دهید. خودتان را آزاد کنید خودمان را عادت دهید به جای اینکه از ترس ها فرار کنید قوی باشید و شجاعت غلبه کردن بر آنها را در خودتان تقویت کنید.

البته من یک آموزش ویژه در سایت دارم به نام راههای غلبه بر ترس از شکست این آموزش زندگی شما را تغییر می دهد. توصیه می کنم حتما تمرین های وِیژه این آموزش را انجام دهید.

3 روش طلایی غلبه بر ترس از شکست

در کامنت ها نظر خودتان را درباره این 2 راه حل طلایی که مانع شکست خوردن می شود بگویید و بگویید تا الان چقدر در زندگی آنها را رعایت کردید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *