راههای کنترل استرس و اضطراب

do-tamrine-asrar-amize-rahe-kontorole-esteres راههای کنترل استرس و اضطراب راههای کنترل استرس و اضطراب rahe kontorole esteres1 1030x686


راههای کنترل استرس و اضطراب هرگز راهی عجیبی نیستند. یک مطلبی می خواندم که در آن نوشته شده بود, بیشترین دارو های مصرفی در ایران داروی استرس است. چرا افراد برای درمان استرس و اضطراب به دنبال دارو هستند چرا مسئله ای که به دلیل رفتاری اشتباه در آنها به وجود آمده است , را می خواهند با عاملی خارجی درمان کنند و این نکته را همین جا بگوییم استرس و اضطراب از افکار ما به وجود می آیند. یعنی اگر ما فکرمان را درست کنیم می توانیم متوجه شویم این یکی از بهترین راه های مقابله با استرس است. با اطمینان کامل می گویم اگر تمرینهای گفته شده را انجام دهید. به شما قول می دهم استرس و اضطراب شما برای همیشه درمان خواهد شد. البته می دانم شما که به دنبال راههای کنترل استرس و اضطراب هستید در زندگی با مسئله های رو به رو شدید, که به نظر شما آن مسئله ها خیلی برای شما بزرگ هستند. اما وقتی این تمرینها را انجام می دهید آرام آرام به این مسئله ها غلبه می کنید. و به نتیجه خواهید رسید مسئله های زندگی برای شما مسئله نیستند , این شما هستید که برای آنها مسئله هستید.


روش حدید درمان استرس

donbale-rahe-kontorole-esteres-hastid-in-tamrin-baraye-shomast راههای کنترل استرس و اضطراب راههای کنترل استرس و اضطراب rahe kontorole esteres 2 300x200

این را به شما قول می دهم اگر در تله فکری گیر کرده باشید هرچقدر هم دارو برای درمان استرس و اضطراب مصرف کنید. یا هرگز آنها برای شما موثر نخواهند بود, یا اینکه بسیار بسیار کوتاه مدت تاثیر خواهند داشت. به شما گفتم استرس و اضطراب نشانه این است که عادتی در ذهن شما عادت نادرست است که این عادت های نادرست فکری ریشه اضطراب و استرس هستند و اگر به دنبال راههای کنترل استرس و اضطراب شدید هستید. باید این ریشه های را شناسای کنید برای حل آنها اقدام کنید. به این شکل به صورت همیشگی و با قدرت استرس را از خود دور می کنید, این بهتر نیست ممکن است بگویید این روش زمان نیاز دارد؟ بله کاملا درست می گویید اما اگر به دنبال راهکار های کنترل استرس و اضطراب به شکل موقتی هستید همان داروی استرس برای شما مناسب هستند. اما اگر می خواهید از زندگی لذت ببرید, قوی باشید اتفاقات زندگی به شما صدمه های جدی نزنند , راهی جز انتخاب این مسیر زیبای زندگی ندارید.

حالا این ریشه ها را از کجا پیدا کنیم

لازم است خودتان را بررسی کنید هر انسان الگوهای فکری متفاوت دارد باید ببینید چه الگو ذهنی به شما استرس می دهد.

  • زمانی که می خواهید یک کار جدید شروع کنید.
  • همه را بالاتر از خودتان می دانید و نسبت به نظر آنها درباره خودتان استرس دارید.
  • هر کاری مهم را می خواهید در زندگی استرس دارید.

دقیق برای خودتان مشخص کنید اگر ندانید که کدام الگو فکری به شما استرس می دهد. چون آن را نمی شناسی نمی توانید تغییرش دهید. حالا من خودم را بررسی کردم برای مثال و متوجه شدم چون انسانها را از خودم مهمتر می دانم. و نظر آنها در زندگی برای من بسیار مهم است. پس نگران نظر آنها درباره خودم هستم به همین دلیل در مقابله با هر فرد ( هیچ کس در زندگی به اندازه شما مهم نیست شما باارزشترین فرد زندگی خودتان هستید ) مهم ذر زندگی استرس دارم.

خوب حالا که این را فهمیدم باید بررسی کنم هنگام اینکه با یک فردی رو به رو می شوم که به اشتباه آن را مهمتر از خودم می دانم چه فکرهای به من استرس را انتقال می دهند. مثلا , فکر اینکه اگر نظر بد درباره من داشته باشد , اگر فکر کند من آدم مناسبی نیستم , این افکاری که دقیقا به شما استرس می دهند را شناسای می کنید. و حالا فکر های درست و مفیدی که به شما عزت نفس می دهند را جایگزین آنها می کنید. مثلا, آن فرد هم ارزشمند است اما می تواند هر نظری درباره من داشته باشد مهم این است که از نظر خودم بهترین هستم درست است آن فرد قابل احترام است اما هرگز مهمترین فرد زندگی من نیست یک فرد مهمتر از او در زندگی من است آن فرد خودم ارزشمندم هستم.

پیشنهاد من این است اگر به این دلیل استرس دارید یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید خودتان را ارزشمند بدانید. و خودباوری خودتان را تقویت کنید. تا زندگی شما متحول شود اگر تمایل داشتید این مسیر زیبای زندگی را انتخاب کنید بهترین محصول زندگی شما که کمک می کند به اعتماد به نفس عزت نفس و خودباوری با استانداردهای جهانی برسید اگر تمرین های آن را انجام دهید. دوره تخصصی و فوق پیشرفته نهایت خودباوری است. که اطمینان دارم بعد از پایان این دوره خواهید گفت انگار من دوباره متولد شدم اینقدر شما را تغییر می دهد.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


وقتی ریشه اشتباه را پیدا می کنید و افکاری درست را جای آن در ذهن خود می کارید.

همه چیز حل می شود به شما با تاکید می گویم , این یکی از بهترین راههای کنترل استرس و اضطراب است

و به شما می گویم بهترین روش جدید درمان استرس است


بهترین راه های کنترل استرس در لحظه 

yeki-az-rahe-kontorole-esteres-anjam-tamrine-be-darak-ast راههای کنترل استرس و اضطراب راههای کنترل استرس و اضطراب pexels andrea piacquadio 3760043 300x200

بکی از بهترین راه های کنترل استرس در لحظه که من بهترین نتیجه را از آن گرفتم. و هرگز جای این شیوه گفته نشده است. را به شما می گویم شاید شما الان متوجه اهمیت بالای تمرینی که به شما می گویم نشوید. و تنها زمانی به ارزش این تکنیک پی می برید که آن را انجام دهید تا ببینید شما را چقدر آرام می کند. پس شمایی که به دنبال راههای کنترل استرس و اضطراب توصیه می کنم , ۳ بار این تمرین را انجام دهید اگر نتیجه نگرفتید آن را انجام ندهید. اما اگر نتیجه گرفتید خودتان تصمیم بگیرید دوست دارید ادامه دهید یا نه این تمرین ویژه به درک است؟ چی

تمرین ویژه 

یکی از بهترین راههای کنترل استرس و اضطراب اینکه هر زمان در موقعیتی قرار گرفتید که شما در آن استرس دارید چشم های خودتان را ببندید و بگویید هر شد به درک, اگر می خواهید با کسی ملاقات کنید که برای نظر آن فرد استرس دارید. بگوید من ارزشمند هستم , من باارزشترین فرد زندگی خودم هستم , و هیچ کس در زندگی من به اندازه خودم مهم نیست , پس هر نظری دارد به درک.

منظور من بی احترامی به آن فرد نیست. این تمرین را انجام می دهیم تا خودمان را از زیر فشار روانی راحت و رها کنیم. و این را هم یادتان باشد منظورم من این نیست در چشم طرف مقابل نگاه کنید بگویید به درک , منظورم این است در ذهنتان بگویید نه در کلام این یکی از بهترین راه های مقابله با استرس است.

امیدوارم از آموزش راههای کنترل استرس و اضطراب لذت برده باشید منتظر کامنت های انگیزه بخش شما هستم 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *