مشاوره خوب کیست

aya-shoma-ghanonhaye-moheme-entekhabe-moshavere-khob-kist-ra-midanid مشاوره خوب مشاوره خوب کیست moshavere khob kist 3 1030x687


مشاوره خوب چه کسی است من خیلی شنیدم کسی گفته من یک جلسه مشاوره رفتم رضایت نداشتم دیگر هرگز به مشاوره نرفتم به همین دلیل اهمیت بالای دارد شما در انتخاب مشاور خودتان دقت کنید و تلاش کنید بهترین را انتخاب کنید. من در آموزشهای قبل گفتم هرکس در یک زمینه می تواند مشاوره خوبی باشد هرگز یک نفر در همه زمینه ها عالی نیست روانشناسی را انتخاب کنید که به شکل تخصصی در یک زمینه کار کند روانشناسی را انتخاب کنید که به کار متعهد باشد و مسئولیت پذیر باشد آنقدر کار خود را باور داشته باشد که که برای آن ضمانت گذاشته باشد این ویژگی های روانشناس خوب است. و این را به شما یادآوری می کنم اگر یک روانشناس خوب نبود به این معنا نیست همه بد هستند. به این معنا نیست که شما به مشاوره نیاز ندارید. به این معنا است که شما لازم دارید مشاوره خوب را پیدا کنید ما در سایت bbakhshi.comمشاوره اعتماد به نفس حرفه ای به شما با تعهد بالا ارائه می دهیم.


مشاوره خوب

moshavere-khob-kist-aya-ta-hala-dar-entekhab-moshaver-eshtebah-kardid مشاوره خوب مشاوره خوب کیست moshavere khob kist 300x200

چکار کنیم از یک مشاوره خوب بهتر نتیجه بگیریم؟ ابتدا یا خودتان آن جلسه را ضبط کنید یا اگر آنها ضبط می کنند فاصل صوتی را حتما دریافت کنید که مجددا بتوانید از آن مطالب استفاده کنید. در پایان حتما راهکارهای عملی و مراحل اقدام گفته شده را یاداشت کنید. روانشناس خوب حتما به شما راهکار های عملی و قدم های اجرای آن را به شما می گویید. تلاش کنید روزی که مشاوره دارید ذهنتان درگیر چیزی خاص نباشد و زمانی که به جلسه مشاوره می روید بگویید بیرون هر خبری است هیچ ایرادی ندارد من باید از الان خودم استفاده کنم بهترین استفاده را از الان خود ببرید.

پیشنهاد همیشگی من این است یک مشاوره را انتخاب کنید در یک زمینه خاص یک جلسه مشاوره از او درخواست کنید و اگر مشاوره خوب در زمینه مورد نظر شما بود از دید شما هر زمان نیاز به مشاوره در آن زمینه داشتید از آن استفاده کنید. چطور می شود متوجه شد آن فرد روانشناس خوب است اگر به شما راه حل و قدم های آن راه حل را برای عبور از آن مسئله گفت و شما احساس کردید آن فرد در کارش تخصص دارد دیگر به آن اعتماد کنید.


روانشناس خوب

moshavere-khob-kist-va-chetor-an-ra-entekhab-konim مشاوره خوب مشاوره خوب کیست moshavere khob kist 2 300x200

یک چیزی که بسیار مهم است و اصلا نمی بینم کسی آن را رعایت کند اینکه شما چرا پیش مشاور می روید؟ برای اینکه به نتیجه برسید درست است! ما مشاوره های را می بینیم با رزومه های عالی ولی مهارت کافی در مشاوره های خودشان ندارند چیزی که نیاز است شما به آن توجه کنید رزومه مشاور نیست بلکه میزان نتیجه بخش بودن آن مشاوره خوب است

آن فرد چون دکتر است می روم از آن مشاوره می گیرم بعد از آن جلسه مشاوره خوشحال هستم چون من از فلان دکتر مشاوره گرفتم. اما چند روز بعد می بینم هیچ تغییری ایجاد نشده است آن احساس خوب من از بین می رود و دیدگاه من به خودم بد می شود. چرا؟

az-koja-motevaje-shavam-ke-moshavere-khob-kist مشاوره خوب مشاوره خوب کیست moshavere khob kist 4 300x200

نمی گویم هرکس که شناخته شده است بد است هرگز منظور من این نیست منظورم من فقط یک کلام است بجای تمرکز بر روی رزومه تمرکز خود را بر روی نتیجه بگذارید حالا اگر روانشناس خوب شما شناخته شده باشد یا نباشد اصلا اهمیت ندارد. و واقعا خسته کننده است از بس می بینم چقدر عده ای زیادی این اشتباه را می کنند نتیجه نمی گیرند و بعد به این نتیجه می رسند مسئله من خاص است و قابل حل نیست نه عزیز شما راه اشتباه را انتخاب کردید در مسیر درست قرار بگیرید مسئله شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان حل می شود.

همانطور که گفته شد ما به شکل تخصصی در زمینه مشاوره اعتماد به نفس و عزت نفس فعالیت می کنیم و تعهد بالای را در این کار داریم شما می توانید از طریق سایت درخواست جلسه مشاوره خود را رزرو کنید.امیدوارم آموزش مشاوره خوب برای شما مفید بوده باشد منتظر کامنت های جذاب شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *