معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور

matlabe-moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-mitavanad-neshaneyi-baraye-taghir-zendegi-bashad دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 5 1030x686


در طول این سال ها دوره های زیادی شرکت کردم که نتایج عالی را برای من داشتند. و در بعضی از دوره های هم که شرکت نکردم از نتایج عالی مخاطبان آنها می شنیدم در مطلب معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور قرار است همه آن دوره ها را به شما معرفی کنم. پس اگر تمایل دارید اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و به دنبال دوره اعتماد به نفس و عزت نفس هستید بارها این مطلب را مطالعه کنید. که دیگر نیازی به آزمون و خطا برای پیدا کردن یک دوره حرفه ای اعتماد به نفس نداشته باشید.

همیشه یک دیدگاه را داشتم اگر در دوره ای شرکت کردم که بسیاری از آن دوره استفاده کردند اما نتیجه های عالی گرفتند اگر من از آن دوره نتیجه نگیرم مسئول این اتفاق خودم هستم. در دل این مطلب نکته ای بود که اگر متوجه آن شوید بیشترین نتایج از دل دوره ها برای شما اتفاق می افتد. و نکته مهم دیگر هم این است من مسئولیت می پذیرم و دوره های را به شما معرفی می کنم که یا من در آنها شرکت کردم و نتیجه عالی گرفتم. (که البته این نکته برای هر بخش توضیح داده خواهد شد)

یا دوره اعتماد به نفس معرفی می کنم که از تعداد زیادی از مخاطبان آن دوره شنیدم که چه تغییرات عالی در آنها به وجود آمده است. همه توضیحات هم صادقانه بیان می شوند و هدفم من تبلیغ نیست هدفم این است اگر کسی مسئله ای دارد راهی برای عبور از آن مسئله پیدا کند. و این اعتقاد را دارم در این دنیا از هر دستی دهید از همان در جهان تقدیمت می شود.

مسئولیت من این است بهترین دوره ها را به شما در مطلب معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور معرفی کنم. و مسئولیت شما این است که دوره های معرفی شده را بررسی کنید و ببینید با کدام یک از این دوره ها می توانید ارتباط بیشتر برقرار کنید. بهترین آن را با ذهنیت و دیدگاه خود انتخاب کنید و در آن مسیر حرکت کنید تا نتایج عالی برای شما پدیدار شوند.


هیچ مدرسی کامل نیست

agar-bedobale-dore-etemad-be-nafs-hastid-inja-behtarinha-ra-be-shoma-moarefi-kardim دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 300x200

این نکته بسیار مهم است آگاه باشید من استاد های درجه یک در این زمینه را به شما معرفی می کنم. که شاید شما بعد از معرفی آنها تصمیم بگیرید از دوره های آن استادان عزیز استفاده کنید. از این نکته آگاه باشید هیچ مدرسی در دنیا کامل نیست نه من و نه هیچ کس دیگر شاید استاد عزیزی را که معرفی می کنم شما قبلا آموزشی از ایشان دیده باشید و رضایت خوبی از آموزش های ایشان دریافت نکرده باشید. و یا شاید رضایت خیلی عالی از آن استاد به دست آورده باشید.

در کل اینکه من از یک مدرس تاثیر بیشتر می گیرم, به تنهای نشان دهنده خوب یا بد بودن آن استاد نیست. شاید من چون احساس خوبی به یک مدرس خاص ندارم آن را رد کنم. پس خوب بودن یک مدرس را احساس شخص من به آن استاد مشخص نمی کند. نتیجه ای که میانگین مخاطبان دوره های مدرسین می گیرند خوب یا بد بودن آن مدرس را مشخص می کند.


 آزمون خطا کنم یا در دوره شرکت کنم

ta-hala-fekr-kardid-cheghard-khob-ast-agar-saiti-moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-konad دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 1 300x200

اگر شما خودتان بخواهید بر روی اعتماد به نفستان کار کنید می توانید این کار را انجام دهید و ممکن است در این مسیر موفق شوید. اما لازم است این را به عنوان فردی به شما بگوییم که سالها در زمینه اعتماد به نفس در حال یادگیری هستم. اگر خودتان بخواهید این کار را انجام دهید این یک پروسه ۴ تا ۵ ساله برای شما خواهد بود.

در این مسیر ممکن است بارها مسیر را اشتباه بروید و مجبور شوید مجدد از اول شروع کنید. بسیاری در این زمان کم می آورند و متوقف می شوند من نمی گویم به این شکل نمی شود بلکه می گویم می شود اما انرژی زمان و هزینه بیشتری می برد تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

اما اگر در دوره اعتماد به نفس عالی شرکت کنید. نهایتا زمانی که می خواهد ۶ ماه است. البته نیاز به انتخاب هوشمندانه آن دوره دارد. نه اینکه در انتخاب دوره هم بخواهید آزمون خطا کنید. به همین دلیل است مطلب معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور را با شما به اشتراک می گذارم. پیشنهاد من به شما این است مسیری را انتخاب کنید که کمک می کند بیشتر از زندگی لذت ببرید و راحت تر رشد کنید.


 در این مطلب 

 • ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور را به شما معرفی می کنم.
 • دلیل انتخاب دوره ها را به شما می گویم.
 • آنچه درباره استاد های معرفی شده می دانم و دیده ام را می گویم چون با آن عزیزان در ارتباط بودم.
 • لینک سایت دوره آن استاد ارزشمند را در هر بخش برای شما به اشتراک می گذارم.

دوره نهایت خودباوری

تصویر مطلب : دوره اعتماد به نفس دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور                  300x200

اولین دوره ای که به شما معرفی می کنم خودم مدرس آن هستم. دوره نهایت خودباوری که ۲۵ بار به صورت حضوری برگزار شده است. نتایج عالی برای مخاطبان این دوره شکل گرفت که می توانید تعدادی از نظرات تصویری این دوره را در سایت مشاهده کنید. دوره نهایت خودباوری آنقدر نتایج عالی در زندگی مخاطبان شکل داد که تصمیم گرفتم آن را به صورت آنلاین با تعداد بیشتری از افراد به اشتراک بگذارم. این دوره حاصل سالها آموزش تمرین و مطالعه است. و سالها برای انتخاب تمرین های این دوره فکر شده. همین موضوع تاثیرگذاری دوره را بارها بیشتر می کند.

 

در دوره نهایت خودباوری 

 • ۵ جلسه آموزش پیشرفته تصویری و صوتی.
 • ضمانت صددرصد بازگشت وجه در صورت عدم رضایت.
 • هدیه ویژه.
 • پشتیبانی عالی و ویژه.
 • راحت از خانه و هر جای دیگر می توانید از این دوره استفاده کنید.

قبل از اینکه یک خبر هیجان انگیز به شما بدهم لازم است بگوییم. ما قیمت این دوره را بسیار پایین گذاشتیم که همه بتوانند از آن استفاده کنند. حتما شما هم بعد از انجام دادن تمرین های این دوره ویژه تایید خواهید کرد دوره نهایت خودباوری بهترین دوره زندگی شما بوده و ارزش آن بسیار بسیار بیشتر از آن چیزی است که خواهید پرداخت.

اما یک خبر هیجان انگیز برای ۳۰ نفر اولی که دوره را تهیه می کنند. با آنها تماس گرفته می شود و یک جلسه مشاوره رایگان ۳۰ دقیقه ای و به صورت تماس تصویری به آنها هدیه داده خواهد شد. که این افراد بتوانند اتفاق های مهمی را در زندگی خود رقم بزنند. الان هر جلسه مشاوره در سایت ۱۹۹ هزار تومان است. این هم هدیه دیگر من برای شما عزیزان امیدوارم تصمیم بگیرید خالق زندگی هیجان انگیز برای خودتان باشید. با اطمینان به شما می گویم دوره نهایت خودباوری بهترین دوره اعتماد به نفس خواهد بود که در زندگی خود تجربه خواهید کرد. 

چرا من این دوره را برگزار می کنم؟

moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-in-doreha-behtarinhaye-keshvar-jastand دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 2 e1669116848189 300x195

همین را فقط بگویم که من فردی بسیار خجالتی بودم که از خجالت نمی توانستم مقابل حتی دو غریبه صحبت کنم. اما حالا می توانم مقابل هزاران نفر در مقابل مسئولین , در مقابل دوربین صدا و سیما , به راحتی و با اعتماد به نفس عالی صحبت کنم. این یکی از صدها تغییر اساسی است که در من شکل گرفته که من را به فردی شایسته برای آموزش دادن در این زمینه تبدیل می کند. من از این مسیر عبور کردم و راه آن را آموختم در دوره ها با مخاطبان به اشتراک گذاشتم. به همین دلیل بسیاری از آنها نتایج عالی گرفتند.

 

معرفی کوتاه دوره اعتماد به نفس

این دوره حاصل شرکت در دوره های بسیار, حاصل مطالعه های بسیار, حاصل تمرین های بسیار, است. تمرین های که بسیاری از مخاطبان از آنها نتیجه گرفتند. بر روی بعضی از تمرین های دوره چند سال فکر شده به همین دلیل اعتماد من به دوره بسیار زیاد است و با اطمینان می گوییم این بهترین دوره اعتماد به نفس زندگی شما خواهد بود. و یا خیال راحت می توانم آن را تضمین کنم این دوره به صورت غیر حضوری است و شما می توانید حتی در خانه خودتان آموزش پیشرفته ببینید به تمرین های آن عمل کنید و نتایج عالی را برای خودتان خلق کنید.

یادتان باشد ما این را تضمین می کنیم انجام تمرین های گفته شده شما را به اعتماد به نفس با استانداردهای جهانی می رساند. برای آشنای بیشتر با دوره نهایت خودباوری می توانید وارد صفحه این دوره شوید و در صورت اینکه به پیشرفت علاقمند هستید در این دوره شرکت کنید.

نظر بعضی از شرکت کنندگان دوره اعتماد به نفس

در این بخش نظر تعدادی از مخاطبان دوره اعتماد به نفس نهایت خودباوری را با شما به اشتراک می گذارم همچنین اگر تمایل دارید نظرات افراد بیشتری از شرکت کنندگان نهایت خودباوری را ببینید می توانید در صفحه دوره نهایت خودباوری اینکار را انجام دهید. شما خیلی زود می توانید تغییر کنید و به اعتماد به نفسی که لیاقت آن را دارید دست پیدا کنید.


برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان

جهت دریافت مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره پیشرفته نهایت خودباوری فرم زیر را تکمیل کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد


کارگاه شخصیت آهنین

تصویر مطلب : دوره اعتماد به نفس دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور                  2 300x170

ابتدا بگویم من در این کارگاه شرکت کردم و می توانم بگویم نتایج این دوره شگفت انگیز است. شما در ۴ روز آموزش می بینید تمرین های عملی انجام می دهید دوستان خوب پیدا می کنید. و تجربه صحبت مقابل تعداد زیادی از مخاطبان را پیدا می کنید.

راه های زیادی است که شما بتوانید اعتماد به نفس خودتان را رشد دهید. مهم این نیست که بخواهید مهم این است که هم بخواهید و در کنار آن اقدام کنید. این دو کنار هم می تواند برای شما نتیجه عالی به وجود بیاورند. تمرین های این دوره شما را غافلگیر می کند و شما را با چالش رو به رو می کند. یک استاد حرفه ای در آنجا به شما کمک می کند تا از این چالشها عبور کنید برای همین بعد از اتمام دوره احساس راحتی و آرامش بسیاری را تجربه خواهید کرد.

 

ویژگی های استاد معظمی 

 • سالها است در این زمینه آموزش می دهند.
 • تحقیقات بسیار انجام دادند و عملی را از سراسر جهان آموخته و به اشتراک می گذارد.
 • به هزاران نفر آموزش داده که بسیاری از آنها نتایج عالی را خلق کردند.
 • کارگاه شخصیت آهنی ایشان پر از شادی است و باعث می شود هم بیاموزید هم تغییر کنید با لذت تغییر کنید.

 

درباره استاد معظمی

این مطلب را به عنوان فردی می گویم که چند بار با ایشان دیدار داشتم. در دوره های ایشان شرکت کردم. استاد معظمی فردی متعهد باهوش و کاربلد است.

شاید در جامعه ما این باور باشد که نباید درباره کسانی که در جامعه می گویند رقیب اینگونه واضح صحبت کرد. اما من به چیزی بالاتر از اینها اعتقاد دارم. و باور دارم اگر فردی درست در برابر دیگران باشم دیگران هم افرادی درست در مقابل من خواهند بود. اگر راهنمایی درست برای افراد باشم افراد هم راهنمای درست برای من خواهند بود. همین را به شما بگویم که به عنوان فردی که از آموزش های ایشان استفاده کردم. من از ایشان و کارشان رضایت کامل دارم و باعث شدند من نتایج عالی را در زندگی ام بگیرم.

 

مزیتت های دوره ایشان

کارگاه شخصیت آهنی ایشان حضوری بوده و شما فرصت انجام تمرین ها را به صورت عملی دارید. دوره ایشان بسیار شاد و آموزشی است. من سالها است این استاد عزیز را می شناسم و در کنار بسیاری از مخاطبان ایشان بودم . آنها هم رضایت داشتند

 


دوره عزت نفس استاد عباسمنش

تصویر مطلب : دوره اعتماد به نفس دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور                  3 300x235

اگر مدرسی را به شما معرفی کنم که سالها است از آموزش های ایشان استفاده می کنم. و بعد از چند سال همچنان از ایشان آموزش می بینم آن استاد عباسمش است. من شخصا در دوره عزت نفس ایشان شرکت نکردم اما در دوره های بسیاری از ایشان شرکت کردم. هر روز آموزش های ایشان را مشاهده می کنم و می توانم با اطمینان خاطر این دوره را به شما معرفی کنم.

وقتی با ایشان آشنا شوید متوجه می شوید چه نتایج عالی را در زندگی اش خلق کرده. و همین آموزش دیدن از ایشان را جذاب تر می کند. درس های زیادی از استاد عباسمنش آموختم. و اگر قرار باشد الان در دوره ای شرکت کنم حتما در یکی از دوره های ایشان شرکت می کنم.

 

ویژگی های استاد عباسمنش

 • بسیار ساده و با جزئیات.
 • زمان آموزش های هر جلسه تقریبا بین یک تا دو ساعت است.
 • راحت از خانه و هر جای دیگر می توانید از آموزش های ایشان استفاده کنید.
 • ایشان بسیار نتایج عالی در زندگی شان خلق کردند به همین دلیل بیشتر حرف های شان به دل می نشیند.

 

مزیت های دوره ایشان

چون در این دوره ایشان شرکت نکردم نظری نمی دهم. اما با توجه به دوره های بسیاری که از ایشان شرکت کردم و با سبک آموزشی ایشان آشنا هستم این را می گویم. اگر با ذهنیت درست در دوره های ایشان شرکت کنید آنقدر نتیجه می گیرید که در دوره های بعد ایشان خودتان شرکت می کنید. اگر متفاوتترین استاد را به شما معرفی کنم که نتایج متفاوت تر از هر فرد ارزشمند دیگر گرفته باشد استاد عباسمنش است.

آموزش می بنید چطور از فکرتان در سمت خواسته هایتان استفاده کنید. و چگونه اقدام هایتان را در این مسیر هوشمندانه همسو با فکر و خواسته هایتان کنید. تا به نتایج دلخواه در زندگیتان برسید.

 


استاد فرشید پاکذات

تصویر مطلب : دوره اعتماد به نفس دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور                  4 300x168

من در یک دوره ۲۱ جلسه ای از ایشان شرکت کردم. الان که آن دوره را در سایت شان می بینم آن دوره به ۱۷ جلسه تغییر کرده است. از آموزش های ایشان چیز های می آموزید که حتی بعد از چند سال همچنان آن آموزشها به کارتان می آید. و انگار درست فکر کردن را به ما آموزش می دهد. اعتماد به نفس بخشی مهم از دوره ایشان است و قسمتهای اساسی دیگر هم در این آموزش قرار گرفته.

مزیت های استاد پاکذات

 • استادی باهوش هستند که کارشان را به خوبی بلد هستند.
 • داستان های را از ایشان می آموزید که سالها در ذهن خواهد ماند.
 • و دعا های زیبای هر جلسه که احساس خوب شکل می دهد و آموزش با لذت را ایجاد می کند.

به عنوان فردی که از آموزش های ایشان استفاده کردم. از آموزش هایشان رضایت دارم و نتایج عالی را برای من خلق کردند. نام دوره گنجینه سعادت است. 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره استاد فرشید پاکذات اینجا کلیک کنید

 


محمد پیام بهرام پور

moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-va-digar-niyazi-be-azmon-khata-nist دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs

دوره شهامت را استاد بهرام پور برگزار می کنند. استادی عالی هستند من در ابن دوره استاد بهرامپور شرکت نکردم. اما هم در دوره های دیگر ایشان شرکت کردم. و از نظر مخاطبان ایشان به خوبی آگاه هستم. به همین دلیل یکی از استادهای عزیزی که از دید خودم با خیال راحت معرفی می کنم ایشان هستند. که بسیار هم به صورت عملی آموزش های خودشان را ارائه می دهند.

 

مزیت های های استاد بهرام پور

 • بررسی دقیق و علمی.
 • کلاسی پر از آگاهی و شوخی های که آموزش دیدن را جذاب تر می کند.
 • نتایج عالی در زندگی و کار.

 

درباره استاد بهرام پور

استاد خوب هستند که آنقدر کارشان را بلد هستند که حتی سالها بعد از آموزش های که از آنها گذراندید با کمی فکر همچنان آن آموزشها را به خاطر بیاورید. می توانم با اطمینان این استاد خوب را معرفی کنم. و بگویم جذب آموزش های ایشان خواهید شد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره شهامت استاد بهرام پور اینجا کلیک کنید

 


استاد عرشیانفر

dar-in-amozesh-be-moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-pardakhtim دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs

من تا الان افتخار شرکت در دوره های ایشان را نداشتیم. و هیچ آموزشی از این استاد ارزشمند و کاربلد ندیده ام. پس چرا ایشان را معرفی می کنم. من همیشه برای اینکه در دوره ای استادی شرکت کنم آن استاد لازم است ویژگی های را از دید من داشته باشد. که با کمی بررسی می توانم متوجه شوم آن استاد ویژگی های مورد تایید من را دارد یا خیر. درباره استاد عرشیانفر هم اینگونه است که من یک یا دو آموزش از ایشان در اینستاگرام مشاهده کردم و از نگاه و دید من ایشان استادی توانمند هستند. که آموزش ایشان می تواند نتایج عالی را برای افراد شکل دهد.

مزیت های ایشان

 • استادی آگاه.
 • استادی با رزومه عالی.
 • استادی با فکر زیبا و قابل احترام.

 

درباره استاد عرشیانفر 

چون آموزش از ایشان ندیدم فقط یک یا دو آموزش ایشان را دیدم نمی توانم بگویم دقیقا دوره های ایشان چگونه است. اما با توجه به معیارهای که برای پذیرفتن استادی دارم تا از آن چیزی بیاموزم استاد عرشیانفر مورد تایید من هستند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره عزت نفس استاد عرشیانفر اینجا کلیک کنید 

 


مروری بر معرفی استادها

agar-be-donbale-behtarin-dorehaye-etemade-be-nafs-hastid-inja-moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs. دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 3 300x200

ما در معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور دوره ها و استاد های عالی را به شما معرفی کردیم. که هرکدام از آموزش این استادها می تواند نتایج اساسی را در زندگی شما خلق کند. همانطور که در ابتدا گفته شد هر مدرس را بررسی کنید و هر با هرکدام ارتباط بر قرار کردید از آموزش های شان استفاده کنید.

 

 1. استاد بخشی . دوره نهایت خودباوری.
 2. استاد معظمی . کارگاه شخصیت آهنین.
 3. استاد عباسمنش . دوره عزت نفس.
 4. استاد پاکذات . دوره گنجینه سعادت.
 5. استاد بهرام پور . دوره شهامت.
 6. استاد عرشیانفر . دوره عزت نفس.

 


matlabe-moarefi-6-dorye-etemad-be-nafs-mitavanad-zendegi-shoma-ra-taghir-dahad دوره اعتماد به نفس معرفی 6 دوره اعتماد به نفس برتر کشور moarefi 6 dorye etemad be nafs 4 300x200

شما که در حال مطالعه این مطلب هستید پس به دنبال دوره اعتماد به نفس عالی هستید و بهتر از من می دانید که دوره اعتماد به نفس خوب می تواند زندگی جدید به شما ببخشد. همانطور که گفتم دوره نهایت خودباوری تا الان ۲۵ بار برگزار شده است و این دوره با پیشرفته ترین تمرینات عملی برگزار می شود که ذر حال حاضر این دوره تخفیف بسیار ویژه ای دارد.

ضمانت این دوره صد در صد است با اطمینان می گویم این دوره بهترین دوره زندگی شما خواهد بود. شاید به صورت عادی شما نیاز داشته باشید که آزمون خطا کنید نا یک دوره خوب و تاثیرگذار پیدا کنید. اما اگر به کسی که در این زمینه سالها آموزش می دهد و آزمون ها را انجام دهد است اعتماد کنید چون آن فرد مسیر را بلد است به راحتی شما را به مقصدی که می خواهید می رساند.

و حالا اگر شما به دنبال دوره اعتماد به نفس هستید.آگاهی های مهمی در این آموزش کسب کردید که تصمیم گیری را برای شما آسان می کند


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان

و اگر پرسش بیشتر در این زمینه داشتید و یا تمایل داشتید درباره دوره نهایت خودباوری اطلاعات بیشتر کسب کنید. می توانید با شماره  ۰۹۲۲۷۹۰۶۴۵۱  در تماس باشید.

 

 

2 دیدگاه برای “معرفی ۶ دوره اعتماد به نفس برتر کشور

  • بهداد بخشی گفته:

   سلام علیرضا عزیز از آنجا که افتخار آشنایی با ایشان را ندارم نه می توانم تایید کنم و نه می توانم رد کنم تشکر از کامنت ارزشمند شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *