چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم

in-matlab-yek-amozeshe-jame-baraye-lezat-bordan-az-zendegi-ast لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم lezat bordan az zendegi 1030x687


لذت بردن از زندگی بزرگترین خواسته من است و اولویت شماره ۱ من است. عمر ما تنها از راه هنر لذت بردن از زندگی جذاب است انسانهای بسیاری سالها حاضر هستند هر کاری کنند که بتوانند از زندگی لذت ببرند. به دلیل اینکه این خواسته اولویت شماره ۱ من است و انسان های زیادی هر بار برای رسیدن به این خواسته حاضر می شوند هر کاری کنند من تحقیق و فکر زیادی در این زمینه کردم و به نتیجه های مهمی رسیدیم. فقط کافی است قسمتی از تمرین های گفته شده عمل کنید نیاز به قسم خوردن نیست فقط کمی از این تمرینی که در این آموزش گفته می شود را اجرای کنید تا خودتان نتیجه واقعی را لمس کنید. شما نیاز است به دنبال لیست لذت بردن از زندگی خودتان باشید که درباره آن به شما توضیح می دهم.


لذت بردن از زندگی

lezat-bordan-az-zendegi-yek-maharat-ast-ke-residan-be-an-bozorgtarin-nemat-zendeg-ast لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم pexels radu florin 2981323 300x200

حالا که می دانیم لذت بردن از زندگی یک نعمت است بهتر است بدانیم تا زمانی که شما برای خودتان زندگی می کنید و تصمیم می گیرید به دنبال خواسته های خودتان بروید. حتی اگر به آن خواسته های که برای خودتان مشخص کردید نرسید هم باز احساس شما خوب است. من مدت ها است در زمینه اهدافی دارم در حال حرکت هستم با قدرت اما هنوز به چیزی که می خواهم نرسیدم اما هرگز نمی گویم شرایط کشور خانواده و…. من تنها مسئول هستم و می گویم درسته که هنوز به آن چیزی که می خواهم نرسیدم ولی از مسیری که گذراندم پشیمان نیستم. از گذشته خودم با وجود اینکه هنوز به آن چیزی که می خواهم نرسیدم راضی هستم. باور ایمان و اعتقاد به زودی به آنها رسیدم و در همین آموزش آن را به شما اعلام می کنم. اما با وجود نرسیدن به خواسته های که در ذهن دارم بسیار و بسیار خوشبخت هستم چه نعمتی بزرگتر از این می شناسید. این شاید کمی عجیب باشد اما شدنی است این هنر لذت بردن از زندگی است اما انسان های خیلی خیلی زیادی را می بینم که موفقیت های خوبی در زندگی خود کسب کردند اما خوشبخت نیستند. چون آنها مجبور هستند صبح تا شب به انجام کاری بپردازند که به آن علاقمند نیستند شاید این افراد در انجام آن کار هم موفق باشند اما شما وقتی مدتها به انجام کاری بپردازید که به آن علاقمند نیستید خسته می شوید روحیه شما کم می شود. با اینکه کلی موفقیت کسب کردید اما انگار هیچ کاری نکردید افراد با این روش هیچ لذتی از زندگی نخواهید برد.


  مشاهده آموزش : راز شاد بودن در زندگی  


هنر لذت بردن از زندگی

agar-dost-darid-ba-yek-rah-moheme-khoshbakhti-ashna-shavid-matalbe-lezat-bordan-az-zendegi-ra-moshahede-konid لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم lezat bordan az zendegi 2 300x200

آگاهی برتر درباره هنر لذت بردن از زندگی ممکن است شما به انجام کاری می پردازید که به آن علاقمند نیستید و ممکن است این سوال را مطرح کنید خوب یعنی من این کارم را رها کنم کاملا و به دنبال این علاقه خودم بروم. منظورم من این نیست خیلی واضح می گویم شما در ادامه نیاز است به جای برسید فقط به انجام کاری در زندگی بپردازید که به آن علاقمند هستید. اما برای شروع این اشتباه را نکنید که کاملا کار قلبی خود را رها کنید در زمانی که به انجام همان کار خسته کننده می پردارید آرام آرام شروع به انجام کاری که به آن علاقمند هستید کنید. چون اگر ورودی مالی شما تنها از همان کار قبل که برای شما خسته کننده است باشد با این کار کل آن ورودی مالی را یک ضرب متوقف می شود.و در مسیر لذت بردن از زندگی این یک اشتباه است.

چون با این روش اشتباه گفته شده در زندگی صدمه می بینید و ممکن است با انجام این کار در ادامه حرکت به سمت خواسته شما متوقف شوید. پس شروع کنید. پس اقدامی هوشمندانه انجام دهید بخشی از زمان خودتان را به انجام کاری که به آن علاقمند هستید بپردازید و این روند را تا جای ادامه دهید که به ورودی مالی برسید از انجام کاری که به آن علاقمند هستید. وقتی توانستید از آن طریق درآمد کسب کنید تا جای که دیگر خیال شما راحت شد و متوجه شدید رها کردن آن کار خسته کننده برای شما ریسک نیست آن وقت کامل آن را رها کنید و فقط به انجام کاری که به آن علاقمند هستید بپردازید. تصور کنید تنها در ۲ سال شما در زندگی فقط کاری را انجام می دهید که ذوق آن را دارید درآمد زندگی شما از آن طریق شود شما با این شرایط دیگر کار نمی کنید بلکه حال می کنید و این بهترین راه لذت بردن از زندگی است. درسته؟

البته پیشنهاد می کنم برای خودتان زمانی مشخص کنید. من تا ۲ سال آینده یا ۱ سال آینده هر مقداری که به نظر خودتان منطقی است برای اینکه از نظر ذهنی متعهد تر باشید مشخص کنید.

چون اگر زمانی نگذارید جای می رسد به خودتان می گوید ول کن اقدام نکنم من که فرصت کافی دارم همین تفکر اشتباه شما را متوقف می کند.

لیست لذت بردن از زندگی

tamrini-kelidi-baraye-dastyabi-be-lezat-bordan-az-zendegi-ra-dar-in-amozesh-motalaee-mikonid لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم lezat bordan az zendegi 3 300x200

حالا جریان لیست لذت بردن از زندگی چی است. این بخش برای کسان است که آنقدر برای خودشان زندگی نکردند خودشان را فراموش کردند و نمی دانند دقیقا به چه چیزی علاقمند هستند. اول این را بررسی کنند تا ببینند چقدر از این مسیر پیشمان هستند تا دیگر تصمیم نگیرند در این مسیر باشند. بعد از انجام این کار این افراد لازم دارند لیست لذت بردن از زندگی را تهیه کنند بیشترین کارهای کم دوست دارند انجام دهند چی است؟ آنها را یاداشت کنند مواردی را که یاداشت کردند را یکی یکی امتحان کنند. و از خودتان بپرسید کدام یک از آنها آنقدر برای من جذاب است که حاضر هستم در تمام عمرم آن را انجام دهم و با انجام آن کار نمی کنم بلکه حال می کنم.

 درگیر بزرگترین تله فکری نشوید هرگز نگوید دیر است ببینید انسانهای بزرگی که در سن های بالا به موفقیت رسیدند. آنها اگر اقدام نمی کردند آیا لذت بردن از زندگی را بعد از رسیدن به خواسته های خود تجربه می کردند؟ اگر شما ۹۹ سال هم دارید دیر نیستید تنها برای کسانی دیر است که در این دنیا نیستند شما که در حال مطالعه این مطلب هستید هنوز فرصت دارید پس ارزش این فرصت را به خوبی درک کنید و از آن به خوبی استفاده کنید این هنر واقعی لذت بردن از زندگی است.

اگر در زندگی به خودت سخت نگیری و از آن شروع کنید به لذت بردن از زندگی, زندگی هم هر بار موارد بیشتری برای لذت بردن از آن را سر راه شما قرار می دهد.

اگر فکر می کنید آنقدر عزت نفس شما ممکن است پایین باشد که شاید اجازه حرکت کردن به این شکل را در زندگی به شما ندهد. تنها توصیه من به این افراد استفاده از دوره پیشرفته و متحول کننده نهایت خودباوری است. که باعث ایجاد عزت نفس کافی برای حرکت به سمت خواسته هایتان می شود.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


لذت بردن از زندگی

lezat-bordan-az-zendegi-bozorgtarinnemat-ast-ke-besiyari-az-ensanha-harkari-mikonand-ta-be-in-nemat-beresand لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم lezat bordan az zendegi 4 300x200

من سنم زیاد است و هدفی بزرگ در سر دارم اما امیدی ندارم شاید این روش لذت بردن از زندگی برای من مفید باشد چه پیامی برای من دارید؟ همانطور که گفتم رسیدن به هدف در این جهان برای کسانی دیر است که دیگر در این جهان نیستند شما خوشبختانه همچنان فرصت دارید اما یک داستانی را به شما می گویم در بهتر متوجه شدن هنر لدت بردن از زندگی.

فردی از استادی پرسید من هدفم اینکه یک مجموعه بزرگ سوار کاری داشته باشم اما هیچ چیزی نیست که نشان دهد من می توانم به این خواسته برسم. وضعیت مالی خوبی ندارم سم من زیاد است ۳۵ سالم است من چکار کنم؟ استاد گفت ببینید منظورم من این نبود شما از فردا برو مجموعه سوار کاری خودتان را تاسیس کنید واضح است نمی توانید این کار را انجام دهید.

اما شما می توانید شروع کنید به فیلم دیدن آموزش دیدن و کتاب خواندن در آن زمینه رفتن در مجموعه های سوار کاری و به یاد گرفتن درباره نگهداری و… بپردازید و بعد که به اطلاعات کافی رسیدید و چیزی برای ارائه داشتید شروع می کنید در یوتیوب و اینستاگرام فعالیت کردن مجموعه شما در این فضاها که رشد کرد دانش شما بیشتر شد مهارت عالی که کسب کردید. با سوارکارهای مختلف که آشنا شدید به آنها پیشنهاد شراکت می دهید شراکت که کردید رشد می کنید و حالا مجموعه سوارکاری خودتان را راه می اندازید.

البته منظور این نیست شما حتما باید همین راه را بروید. من فقط این را گفتم که شما بدانید بی نهایت راه وجود دارد مهم این است به خود و خواسته خودتان باور داشته باشید و این هنر لذت بردن از زندگی است و شما از نقطه صفر می توانید شروع کنید برای رسیدن به خواسته ها حالا متوجه شدید لذت بردن در زندگی در هر شرایط ممکن است؟

بیشترین چیزی که در این بخش اهمیت دارد خودباوری است. شما تا خودباوری کافی نداشته باشید یا حرکت نمی کنید و یا حرکت نادرست می کنید که هر دو این موارد شما را متوقف می کنند. اگر تمایل دارید به خودباوری با استاندارهای جهانی برسید می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


درس انگیزه بخش

agar-khoshbakhtibaraye-shoma-mohem-ast-pas-tanrin-malabe-lezat-bordan-az-zendegi-zendegi-shoma-ra-taghir-midahad لذت بردن از زندگی چطور لذت بردن از زندگی را تجربه کنیم lezat bordan az zendegi 5 300x225

با نشستن .و تنها مشاهده اینکه دیگران به خواسته هایشان می رسند اتفاق جدیدی در زندگی شما رخ نمی دهد. شما نیاز است خودتان را در جایگاه موفقیت آمیز همان دیگران که رسیدن به خواسته ها است قرار دهید. و تصمیم به واقعی کردن اهداف خود بگیرید. و تصمیم بگیرید مهمترین بخش زندگی را همیشه ذر خودتان ایجاد کنید که همان لذت بردن از زندگی است.


  مشاهده آموزش : چطور از شانس خود استفاده کنیم  


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *