ایجاد انگیزه

ta-hala-shode-dost-dashte-bashid-herfaye-rahe-ijad-anize-ra-biyamozid ایجاد انگیزه ایجاد انگیزه ijad angize 1030x686


اینکه ما تنها به ایجاد انگیزه در خودمان فکر می کنیم کافی نیست. لازم است ما عوامل ایجاد انگیزه را در خودمان که برای هر شخص متفاوت هستند را پیدا کنیم. و مهم تر از آن اقدام عملی در آن جهت انجام دهیم. اگر ما انگیزه نداشته باشیم انرژی نداریم در یک کلام زندگی ما نشاطی که به آن نیاز دارد را نخواهد داشت. عده ای می پرسند روش های ایجاد انگیزه در دیگران را می شود آموخت؟ پاسخ من به آنها واضح است. بررسی کنید ببینید فردی وجود دارد که هیچ کاری نمی کند اما شما نا آن را می بنید انرژی می گیرید؟ شما اگر وجودتان و زندگی تان پر از انگیزه باشد نیاز نیست اقدامی انجام دهید دیگران از دیدن شما انگیزه می گیرند. این موضوع زمانی اتفاق می افتد که شما به روانشناسی ایجاد انگیزه آگاه شوید.


تمرین ویژه برای ایجاد انگیزه

behtarin-tamrin-ijade-angize-ra-dar-in-amozesh-be-shoma-goftam ایجاد انگیزه ایجاد انگیزه ijad anigize 1 300x200

ایجاد انگیزه زمانی در شما شکل می گیرد که احساس کنید فردی موفق هستید. برای فعال کردن عوامل ایجاد انگیزه در خودتان نیاز دارید موفق شوید. موفقیت های بزرگ و کوچک اصلا مهم نیست. به انسانهای شکست خورده نگاه کنید هیچ انگیزه ای در آنها نمی بنید پس نباید مانند آنها بود.

هر روز برای خودتان اهدافی را مشخص کنید که می دانید می توانید به آنها برسید. همه تلاشتان را برای رسیدن به آن اهداف روزانه انجام دهید. اهدافی را انتخاب کنید که نیاز دارند کمی تلاش کنید اما با کمی تلاش در روز حتما به آنها می رسید. بهترین راه ایجاد انگیزه اینکه شما هر روز موفق شوید توانای انجام این کار را دارید؟ بله حتما. فقط نیاز دارید به سمت این خواسته حرکت کنید.

هر روز موفق شدن باعث انگیزه در شما می شود. و بعد از یاد گرفتن راه موفق شدن شما به روانشناسی ایجاد انگیزه شخصی خودتان مسلط می شوید.

یک اشتباه در عوامل ایجاد انگیزه

شما وقتی ظرف وجودتان پر نباشد از انگیزه نمی توانید به کسی انگیزه دهید. این قانون ایجاد انگیزه است تا انگیزه نداشته باشید کسی از شما نمی تواند انگیزه بگیرند. و بعد می بینم خیلیها خودشان انگیزه کافی ندارند و به دنبال این هستند که به دیگران انگیزه دهند. چه زمانی می توانیم به دنبال روش های ایجاد انگیزه در دیگران باشیم؟ پاسخ بسیار واضح است. زمانی که خودمان لبریز از انگیزه و انرژی در زندگی خودمان باشیم.


تمرین دوم ایجاد انگیزه

in-tamrin-ijad-angize-zendegi-shoma-ra-baraye-hamishe-taghir-midahad ایجاد انگیزه ایجاد انگیزه ijad angize 2 300x200

آموزش حرفه ای می تواند باعث ایجاد انگیزه تحسین برانگیز را در شما ایجاد کند. آموزش حرفه ای در زمینه اعتماد به نفس و عزت نفس. تا حالا شده در زندگی اعتماد به نفس شما بخاطر یک موفقیت بیشتر شود. در آن زمان ها چقدر انگیزه شما بیشتر می شود؟ حالا متوجه می شویم چرا تمرین هر روز موفق شدن را به شما گفتم.

حالا نیاز است در زندگی به صورت حرفه ای آموزش های پیشرفته در زمینه اعتماد به نفس و عزت نفس ببینیم. نیاز است ما به زندگی خودمان مسلط باشیم اگر می خواهیم همانگونه که دوست داریم زندگی را برای خودمان خلق کنیم. تسلط بیشتر با آگاهی بیشتر , , شناخت بیشتر , بیشتر نزدیک تر شدن به خودمان ایجاد می شود. شما اگر دقیقا خودتان را بشناسید دیگر ایجاد انگیزه در خودتان بسیار بسیار راحت است.

اگر علاقمند به روانشناسی ایجاد انگیزه در خودتان هستید. نیازمند آموزش حرفه ای در زمینه بهتر کردن اعتماد به نفس و عزت نفس خودتان دارید. اگر به دنبال آموزش حرفه ای در زمینه ایجاد انگیزه هستید. من حرفه ای ترین دوره در این زمینه در کشور را به شما معرفی می کنم به نام دوره نهایت خودباوری که این دوره زندگی شما را تغییر می دهد و شما می توانید در آن شرکت کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *