روش ایجاد عادت خوب در شرایط سخت

in-behtarin-raveshe-ijad-adat-khob-ast-ba-lezat-taghir-konid عادت خوب روش ایجاد عادت خوب در شرایط سخت ijad adat khob 1030x686


عادت خوب ما شخصیت ما هستند پس اگر به دنبال پرورش شخصیت خودمان هستیم نیازمند عادت های مناسب هستیم. بی اهمیت بودن به ذهن و وجود عادت بد است و اگر این رفتار اشتباه ادامه پیدا کند روزی به خودمان می آیم می بینیم اصلا از شخصیتی که به آن تبدیل شدیم راضی نیستیم. پس قبل از رسیدن به این شرایط نیاز داریم بیاموزیم چگونه عادت خوب را ایجاد کنیم و زمانی می توانیم بگوییم یک عادت شده شخصیت ما که مهم نباشد در چه شرایط به هر حال آن رفتار را انجام می دهیم. مثلا فردی زیاد عصبانی می شود می خواهد به حال خوب و خونسردی عالی برسد زمانی می تواند بگوید این عادت جز رفتار او شده است که اگر با شرایطی که قبلا او را عصبانی می کرد الان رو به رو شود حال خوب و آرامش داشته باشد اینجا است که می توان گفت فرد در تغییر شخصیت خود موفقی بوده. و به همین دلیل مهم است که چگونه عادت خوب داشته باشیم در شرایط سخت.


روش ایجاد عادت خوب

agar-in-masir-ijad-adat-khob-ra-bedanid-digar-ba-lezat-taghir-khahid-kard عادت خوب روش ایجاد عادت خوب در شرایط سخت ijad adat khob 1 300x200

اشتباهی که در ایجاد عادت خوب افراد انجام می دهند اینکه از همان ابتدا نمی شود رفت و عادت های بزرگ ایجاد کرد. اگر سوال شما اینکه چگونه عادت خوب ایجاد کنیم بدانید از همان ابتدا نمی توانید عادت های را ایجاد کنید که انجام شان برای شما سخت باشد. می خواهید عادت بد را کنار بگذارید از همان ابتدا نمی توانید به دنبال تغییر عادت های ریشه ای باشید. نیاز است از قدم کوچک شروع کنید.

چگونه عادت خوب را ایجاد کنیم

عادت خوب و آسانی که می توانید به راحتی در خودتان ایجاد کنید را شناسای کنید ۵ مورد را انتخاب کنید به خودتان تعهد دهید که هرطور شد است به هر حال این عادت ها را در خودتان به وجود می آورید. پس تا آخر راه ادامه دهید این یک پروسه ۲ ماه است تا آن رفتارها بخشی از شخصی شما شوند. وقتی در انجام این عادت ها موفق بودید ببینید بدترین عادت کنونی شما چیست؟ آن را شناسای کنید و به خودتان تعهد دهید تا آخر مسیر برای تغییر عادت ادامه می دهید. بعد از موفق شدن از خودتان بپرسید من چکاری انجام دادم که در تغییر آن عادتها موفق بودم موارد کلیدی را یاداشت کنید و آن رفتارهای مشخص شده را در خود ایجاد کنید. اشتباهی که بسیاری از کسانی که این سوال را دارند چگونه عادت خوب را ایجاد کنیم انجام می دهند به دنبال تغییر عادت بزرگ می روند در حالی که هنوز بدن آنها آماده نیست.


چگونه عادت خوب داشته باشیم

ba-ijad-adat-khob-va-estefade-az-in-ravesh-zendegi-khodetan-ra-taghir-dahid عادت خوب روش ایجاد عادت خوب در شرایط سخت ijad adat khob 2 300x200

درباره اینکه چگونه عادت خوب داشته باشیم در آموزش تصویری عادت خوب بالا توضیح دادم و تمرینی را از شما خواستار شدم که در قسمت تمرینها انجام دهید. اگر شما متخصص ایجاد عادت خوب در خودتان شوید دیگر عادت بد برای شما سد نخواهند بود شما برای آنها غول خواهید بود امیدوارم بیاموزیم غول زندگی خودمان باشیم. در نهایت به خودتان برای رسیدن به این جایگاه زمان دهید برای تغییر عادت خوب ابتدایی که در همین آموزش گفته شد به خودتان فرصت ۲ ماه دهید برای تغییر عادت سخت بعدی که به شما گفته شده به خودتان ۴۰ روز فرصت دهید و برای متخصص شدن به خودتان ۶ ماه وقت دهید. در نهایت عادت خوب قابل ایجاد هستند اگر شما اگر شما توانایی پذیرش آنها را دارید.

برای استفاده از بهترین دوره اعتماد به نفس که در سایت به شما ارائه دادیم دوره نهایت خودباوری از طریق تصویر زیر اقدام کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *