عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی

عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی               1

اگر تمایل دارید مطلب عزت نفس در رابطه را به شکل فایل PDF دانلود کنید تا همیشه به تمرین های آن دسترسی داشته باشید می توانید از طریق فرم آن در انتهای مطلب اقدام کنیدبعد از مطالعه این مطلب و بررسی آن در رفتارهای خودتان و اطرافیان خود متوجه خواهید شد بسیاری از رفتارهای ما اشتباه هستند و نتیجه منفی در رابطه به وجود می آورد. اگر شما نتوانید ارتباط خوب برقرار کنید احساس ضعف و تنهای خواهید کرد و از طرفی اگر ارتباط برقرار کنید و اشتباهات پی در پی به شما آسیب بزند که آن رابطه را از دست دهید مجدد باعث ضعف شما خواهد شد. پس مهم است که چطور می توانیم رابطه سالم داشته باشیم که اینجا نقش عزت نفس در رابطه اهمیت ویژه ای پیدا می کند.


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی                2 300x200


مروری بر آمورش عزت نفس در رابطه

 • مثالی برای آشنایی با عزت نفس در رابطه
 • بت نساختن نشان عزت نفس در رابطه
 •  مدیریت احساسات
 • وابسته نبودن نشانه عزت نفس در رابطه
 • چه کسی در یک رابطه بیشتر صدمه می بیند
 • تفکر درست نشانه عزت نفس در رابطه
 • بی خیالی مثبت
 • احترام به خود

مشاهده آموزش راهکار های تقویت عزت نفس 


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی                3 300x200


مثالی برای آشنایی با عزت نفس در رابطه

من اعتقاد دارم همه ما این مثال را تجربه کردیم حالا یکی تجربه عمیق تر در این زمینه داشته یکی کمتر همه ما بوده کسی که دوستش داشتیم و کلی برای جلب توجه او تلاش کردیم. اما می دیدیم بیشتر از اینکه آن فرد محترم به ما نزدیک تر شود از ما دورتر می شود و انگار هر چه بیشتر توجه می کنیم این افراد بیشتر از ما دور می شوند آقا و خانم ندارد همه ما تجربه مشابه داریم اما خود ما وقتی بی اهمیت تر می شویم و بی تفاوت تر می شویم.

انگار که افراد بیشتر به ما توجه می کنند شده بخواهید کم محلی کنید که بخواهید یک فرد ارتباطش را با شما قطع کند انگار ناخودآگاه آن فرد تلاش می کند رابطه را نگه دارد دلیل این اتفاق چی است. شما تجربه مشابه داشتید تا الان فکر کردید چرا این اتفاق رخ می دهد این موضوع چه ارتباطی به عزت نفس در رابطه می تواند داشته باشد؟ همه این موارد پرسش های بسیار مهمی هستند؟ اما چقدر عالی می شود بتوانیم از این موضوع درس بگیریم و از آن به شکل هوشمندانه استفاده کنیم من می بنیم افرادی که بسیاری در تلاش هستند با آنها ارتباط برقرار کنند اما خودشان زیاد کار خاصی نمی کنند.

تجربه خودت را در این زمینه در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.


مشاهده آموزش مهارت افزایش عزت نفس 


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels andrea piacquadio 3771804 300x228


بت نساختن نشان عزت نفس در رابطه

نه فقط در رابطه در هر موقعیت از هر فرد ما یک بت بسازیم در ذهن ما یعنی اینکه پذیرفتیم توانای آن فرد بیشتر از ما است و آن فرد بر ما قالب است یعنی اینکه اجازه تصمیم گیری به جای خودمان به آن دادیم یعنی احساس ضعف در برابر آن فرد. قرار کاری دوست اجتماعی و هر موقعیت دیگر از فرد مقابل بت بسازید یعنی اینکه آن فرصت را از دست داده اید. وقتی از کسی بت می سازید یعنی خودتان را کم ارزش تر از آن فرد می دانید و کسی که با افکار و رفتارش نشان می دهد فردی کم ارزش است مگر می تواند عزت نفس داشته باشد.

من سالها قبل همیشه از همه بت می ساختم و مدت ها است آموختم همه ما یکی هستیم هیچ کس از ما بالاتر یا پایین تر نیست بنابراین همیشه در ذهنم هر گاه فکر می کردم کسی از من بالاتر است صبر می کردم جایگاه آن را در ذهن می آوردم پایین و بعد به آن دیدار با آن فرد می رفتم. وقتی شما فکر می کنید کسی از شما بهتر است در مقابل آن احساس ضعف می کنید از نظر ذهنی تحت فشار قرار می گیرید استرس می گیرید واکنش های رفتاری نادرست انجام می دهید و آن موقعیت را از دست خواهید داد.

فکر کنید کسی می خواهد با شما ارتباط برقرار کند و خودش را کم ارزش تر از شما بداند و برای از دست ندادن شما چکارهای می کند چقدر به شما می چسبد شما ناخودآگاه چقدر تلاش می کنید از این فرد دور شوید. اما اگر عزت نفس ما عالی باشد هیچ وقت در ذهن مان از کسی بت نمی سازیم و اجازه نمی دهیم کسی ما را بازیچه خودش کند حالا چقدر جذاب می شود کسی را دوست داشته باشید به اون احترام بگذارید اما از آن بت نساخته باشید هم او را دوست دارید هم از بودن با آن لذت می برید هم اگر قرار است مدتی از او دور باشید اذیت نمی شوید در برابر او استرس ندارید و احساس راحتی می کنید چقدر از بودن با این فرد لذت می برید پاسخ واضح است درسته؟

تمرین شکستن بت

چه کسانی را از خودتان مهمتر می دانید هرکس را بیشتر مهم می دانید زودتر در این لیست یاداشت کنید و بیاید برای خودتان بررسی کنید حالا من چه ویژگی ها چه مهارتها چه توانای های دارم که آن فرد ندارد چه ویژگی های برتری من نبست به آن فرد دارم و حالا آن فرد چه ویژگی های منفی دارد من آن ویژگی های منفی را ندارم تا قبل از اینکه از کسانی که بت ساختید مانند همیشه صدمه ببینید با روش درست خودتان را در مسیر درست قرار دهید.

تلاش کنید با آن فرد ارتباط بر قرار کنید و در آن ارتباط این را در لحظه بررسی کنید چه چیز شما برتر است. جایگاه ذهنی نادرستی که به آن دادید در ذهن تان را کم کنید چون شما به اشتباه آن جایگاه را از خودتان گرفته اید و به کسی داده اید که توانای مدیریت آن را ندارد ممکن است بگویید این موضوع چه ارتباطی به عزت نفس در رابطه دارد؟ خیلی واضح است وقتی شما از کسی که با آن در رابطه هستید بت نساخته باشید و با آن احساس راحتی کنید و البته با حفظ احترام این موضوع ارتباط به عزت نفس ندارد؟

با خودتان صادق باشید لیست کنید همه کسانی را در زندگی همه افرادی که از آنها بت ساختید را لیست کنید. خودتان را به جایگاه واقعی زندگی خودتان برگردانید در زندگی شما و برای شما هیچ کس مهمتر از خود شما نیست.


مشاهده آموزش خانم های با عزت نفس 


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels vera arsic 984946 300x200


ایجاد عزت نفس در رابطه با مدیریت احساسات

بسیاری از ما آموخته ایم احساسی بودن خوب است کسی که احساس نیست آدم خوبی نیست. و حالا زندگی مان را بررسی می کنیم می بینیم برای احساسی بودن تا الان در زندگی صدمه های جدی دیده ایم اما همچنان با همین فرمان می رویم رو به جلو. البته همینجا اعلام کنم ما انسان هستیم احساس چیزی عالی است که استفاده درست از آن می تواند زندگی را جذاب کند منظور من استفاده درست و به اندازه است نمک برای درست کردن غذا لازم است اما زیادی آن صدمه زننده است درسته؟ درباره همه چیز همین است احساس هم همین است خودتان اگر احساس کنید فرد مقابل شما ضعیف است احتمالا کمتر علاقه خواهید داشت با او در ارتباط باشید و این طبیعی است.

وقتی شما در برابر کسی که دوست دارید نمی توانید احساس خودتان را مدیریت کنید احساس ضعف خواهید کرد و آن فرد هم از شما دوری خواهد کرد نشانه های اینکه نمی توانید احساس تان را مدیریت کنید اینکه هر کاری حتی کاری بر خلاف میل خودتان انجام می دهید برای به دست آوردن رضایت طرف مقابل به او نه نمی گوید چون ناراحت نمی شود از راحتی خودتان می زنید تا آن راحت باشد آیا این موارد آشنا نیست؟ چقدر دارید این موارد را در جامعه ما می بنید.

اگر شما به مرحله ای نرسید که دربرابر کسی که دوستش دارید احساس تان را مدیریت کنید. هر کار دیگری بی فایده است شما زمانی نتیجه خوب می گیرید که قوی باشید زمانی قوی هستید که مدیریت احساستان در دستان خودتان باشد. زمانی کنترل احساس دارید که با فردی که به آن علاقمند هستید احساس راحتی کنید و به این فکر نکنید اگر او را از دست بدهم همه چیز را از دست می دهم این یک دروغ بزرگ است شما زمانی که به فردی علاقمند هستید و آن را از دست می دهید همه چیز را از دست نداده اید زمانی که خودتان از بین بروید همه چیز را واقعا از دست خواهید داد.

تمرین ویژه برای مدیریت احساس

با خودتان تعارف نداشته باشید یکی بار برای همیشه به خودتان احترام بگذارید. و دقیقا برای خودتان مشخص کنید کدام رفتارهای شما در برابر کسی که به آن علاقمند هستید نشانه احساس ضعف است آنها را شناسای کنید دیگر آنها را انجام ندهید. یعنی اگر سخت است نه بگویید بر روی خودتان کار کنید هرکجا که نیاز باشد نه بگوید. کارهای مورد علاقه خودتان را انجام دهید درست است از بودن با کسی که دوستش دارید باید لذت برد اما نباید خودت را هم فراموش کنید. شما با ارزش ترین فرد زندگی خودتان هستید زمانی به این میزان عزت نفس در رابطه می رسید که راحت باشید زمانی راحت هستید که بت نساخته باشید.

آیا این کار نیاز به شجاعت دارد بله صد در صد اما به این فکر کنید بعد از انجام این کار و پرورش مهارت عزت نفس در رابطه کیفیت رابطه شما چگونه خواهد بود. و چقدر لذت می برید تا الان از مسیر خودتان نتیجه نگرفتید پس وقت آن است که خودتان را در مسیر درست قرار دهید تا به جای اینک بودن در یک رابطه عذاب آور باشد برای نهایت لذت باشد.

ضعف های خودتان را در مقابل با فردی که به آن علاقمند هستید شناسای کنید و یکی یکی آنها را کنار بزنید صادقانه آزمون و خطا دارد اما به نتیجه متمرکز باشید نتیجه این مدیریت احساس بارها و بارها ارزشش را دارد فقط در خودتان افراد جامعه ما بررسی کنید ببینید چند نفر مانند چیزی که به شما گفتم عمل می کنند و چه نتیجه ای می گیرند و بعد تصمیم بگیرید می خواهید مانند آنها نتیجه بگیرید یا زندگی جذاب لذت بخش و متفاوت را می خواهید.


مشاهده آموزش ۵ تمرین عملی افزایش عزت نفس 


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels mikhail nilov 8350964 300x200


وابسته نبودن نشانه عزت نفس در رابطه

هر چقدر ناتوان در مدیریت احساس خود هستید شما به فردی وابسته تر تبدیل خواهید شد و هرچقدر وابستگی شما بیشتر باشد دوری از کسی که آن را دوست دارید سخت تر است. و حالا اگر آن فرد بخواهد از شما دور شود شما هر باجی می دهید تا آن فرد از شما دور نشود هر کاری برخلاف میل خودتان انجام می دهید تا فرد مقابل از شما راضی باشد در این شرایط خودتان این اجازه را می دهید تا طرف مقابل از شما سوءاستفاده کند.

و فکر کنید ما بدترین شکل را در نظر نگیریم و آن فرد از شما سوءاستفاده نکند اما شما به دلیل ناتوانی در مدیریت احساستان به آن وابسته هستید و دوری از عشق تا برای شما سخت است. و یک روز عشق شما تصمیم می گیرد از شما دور شود چه فشاری به شما می آید چه صدمه های را می بینید چقدر استرس می گیرید چقدر افسردگی را تجربه می کنید آن فرد تا چند ماه یا چند سال بعد در ذهنتان است  و این چیزی نیست که شما دوست داشته باشید آن را تجربه کنید.

این نکته مهم یادتان باشد هرچقدر میزان وابستگی شما به رابطه بیشتر باشد به همان اندازه صدمه های که از آن رابطه می بینید بیشتر خواهد بود. وقتی شما فردی وابسته در رابطه هستید همیشه ترس از این را خواهید داشت خدایا من این فرد را از دست ندهم و همیشه ترس و نگرانی با شما همراه خواهد بود. شاید برای شما سوال باشد چه ارتباطی بین وابستگی و عزت نفس در رابطه وجود دارد شما به چه کسی وابسته خواهید بود به فردی که آن را مهمتر از خودتان می دانید و اگر شما کسی را مهمتر از خودتان بدانید یعنی احترام به خود در شما پایین است یعنی عزت نفس شما پایین است. درحالی که اگر شما خودتان را مهمترین و با ارزشترین فرد زندگی خودتان بدانید چه خواهد شد دیگران را دوست خواهید داشت اما اعتقاد دارید که خودتان از همه برای خودتان مهم تر هستید. و با وجود اینکه آنها دوست دارید اما خودتان را مهمتر از هرکس دیگر می دانید این نگرش نشانه احترام به خود است نشانه ارزش قائل بودن برای خود است و این نشانه وجود عزت نفس در رابطه است

تمرین رها شدن از وابستگی

یک نکته را بگویم رها شدن از وابستگی یک مهارت است لازم است در این زمینه آموزش جامع ببینید من مطلب در سایت دارم به نام چگونه از وابستگی رها شویم به شما پیشنهاد می کنم برای اینکه دقیقا بدانید چگونه قدم به قدم از وابستگی رها شوید آن آموزش را مطالعه کنید اما اگر بخواهم تمرینی به شما بگویم اینکه دوری از چه افرادی برای شما سخت است تلاش کنید یک هفته از آنها دور شوید و بعد چندین بار دیگر این کار را انجام دهید تا زمانی که دیگر دور شدن از آنها فشار ذهنی و استرس و نگرانی برای شما به وجود نیاورد


مشاهده آموزش چگونه از وابستگی عاطفی رها شویم 


چطور مسیر را آسان کنیم

شاید بگویید برای من سخت است این نوع نگرش را داشته باشم و با توانای های که در خودم می بینم نمی توانم این نگرش را داشته باشم. من برای شما یک پیشنهاد دارم قبل از اینکه بخاطر عزت نفس پایین در رابطه صدمه ببینید خودتان را در مسیر درست قرار دهید. یکی از اقدام های که شما را در مسیر درست قرار می دهد آموزش پیشرفته است برای اینکه شما بتوانید به این قدرت ذهنی برسید تا بتوانید عزت نفس در رابطه را به شکل عالی داشته باشید می توانید از دوره غیر حضوری نهایت خودباوری استفاده کنید. برای شرکت در این دوره ویژه که هم پشتیبانی عالی هدیه عالی تخفیف عالی و کلی آیتم عالی دیگه برای شما در نظر گرفته است از طریق تصویر پایین می توانید اقدام به ثبت نام کنید


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels trinity kubassek 246367 300x207


چه کسی در یک رابطه بیشتر صدمه می بیند

بسیاری اعتقاد دارند که این خانمها هستند که همیشه در ارتباط با خانمها صدمه می بینند فکر می کنم آنها چشم های خودشان را بر روی واقعیت بسته هستند. مگر می شود تا الان ندیده باشند آقای در یک رابطه بیشتر ضرر کند بله این اتفاق افتاد و بارها هم این اتفاق رخ داده پس جنسیت نیست که می تواند مشخص کند که چه کسی می تواند بیشتر آسیب ببینید عزت نفس در رابطه است که می تواند مشخص کند چه کسی آسیب بیشتر خواهد دید. وقتی شما کسی از خودتان مهم تر بدانید برای حفظ او هر کاری می کتید خودتان را فراموش می کنید و فردی را در جایگاهی قرار می دهید که شایسته بودن در آن جایگاه در ذهن شما نیست خوب معلوم است این فرد در رابطه آسیب می بنید. دقیقا در بخش های

 1. بت نساختن نشان عزت نفس در رابطه
 2. ایجاد عزت نفس در رابطه با مدیریت احساسات
 3. وابسته نبودن نشانه عزت نفس در رابطه

با جزئیات ارتباط این موارد با عزت نفس توضیح داده شده و کاملا دلیل اینکه چرا صدمه پذیر می کنند یک فرد را توضیح داده شده و برای عبور از آنها هم تمرین ویژه داده شده است این یادتان باشد برای همیشه

در یک رابطه کسی صدمه می بنید که عزت نفس پایین تری دارد


مشاهده آموزش نه گفتن 


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels andrea piacquadio 3775555 300x200


تفکر درست نشانه عزت نفس در رابطه

تفکر شما است که مشخص کننده اینکه شما با احساس ضعف وارد یک رابطه می شوید یا با قدرت می دانید ضعف از شما شروع می شود از آنجا که فرد پیش خود می گویید من باید از خدایم باشد تا با این فرد در رابطه باشم. وقتی تفکر شما باعث تحقیر و کم ارزش دانستن خودتان می شود یعنی اینکه شما دارید گل به خودی می زنید. من اعتقاد دارم شما لازم است این تفکر را داشته باشید به جای اینکه من باید از خدایم باشد تا با آن فرد در رابطه باشم آن فرد باید به خودش افتخار کند که با من در رابطه است. این به معنای غرور نیست اینکه من خودم را بالاتر بدانم تا سوءاستفاده کنم نیست. به معنای اینکه آن فرد قابل احترام است بله محترم است بله اما من هیچ چیزی از آن کم ندارم و من هم محترم هستم و آن فرد محترم باید به خودش افتخار کند که با من که قابل احترام هستم در ارتباط است.

شفاف بگویم منظورم من این نیست که طرف را پایین تر از خود بدانید که بخواهید حق او را بخورید به او بی احترامی کنید به او ظلم کنید اصلا منظور من اینها نیست. منظورم اینکه شما به این افراد باید احترام بگذارید توجه کنید محبت کنید رفتارهای درست دربرابر آنها انجام دهید اما در پس ذهنتان هم این باشد که این من نیستم که باید از بودن با این عزیز به خودم افتخار کنم این عزیز است که لازم است از بودن با من به خودش افتخار کند.

اگر او هیچی کم ندارد من هم هیچ چیزی کم ندارم پس همان اندازه که او قابل احترام است من هم قابل احترام هستم

وقتی شما نوع نگرش اول که اشتباه است را دارید که تصور می کنید شما هستید که باید از بودن با آن فرد به خودتان افتخار کنید آن وقت در ذهنتان می گذرد برای حفظ این رابطه باید هر کاری انجام دهید و در نهایت شما همیشه برای نگه داشتن آن رابطه دست و پا می زنید اما این دست و پا زدن ها همیشگی نمی تواند باشد. یک جا کم می آورید و زیر همه چیز می زنید اما اگر عزت نفس در رابطه داشته باشید و این نگرش را دارید او برای با من بودن باید به خودش تبریک بگویید اما برای احترام به او محبت عشق و توجه را به خوبی انجام می دهید چون در ذهن شما خیال تان راحت است دیگر دست و پا نمی زنید هر کاری کنید راحت تر می شوید و با یک چیز عجیب رو به رو می شوید.

می بینید با تلاش کمتر بیشتر دوست داشته می شوید

ببینید این موضوع و این نگرش با یک تمرین درست نمی شود چون ما داریم درباره عادت های فکری که شخصیت ما را شکل می دهند صحبت می کنیم. و این عادت ها با مجموعه ای از تمرینها درست خواهند شد با آموزش های پیشرفته درست خواهند شد شما اگر بتوانید به عزت نفس و اعتماد به نفس با استاندارد برسید به این نوع نگرش هم خواهید رسید پس اگر علاقه دارید به اعتماد به نفس و عزت نفسی با استانداردهای جهانی برسید می توانید از دوره غیره حضوری نهایت خودباوری استفاده کنید تا الان ده ها نفر این تصمیم را گرفتند و زندگی خودشان را تغییر دادند.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels shvets production 7544748 300x200


بی خیالی مثبت

امیدوارم به این نتیجه رسیده باشید از مطالعه موارد گفته شده در متن عزت نفس در رابطه که بعد از انجام تمرین های گفته شده شما دیگر در مقابل کسی که دوستش دارید دست پاچه نمی شوید یا شل نمی شوید بلکه بی خیال و بی تفاوت خواهید بود با اینکه عشق محبت احترام توجه و سپاس گذاری را نسبت به داشتن آنها دارید. پس نتیجه انجام تمرین ها را از این مورد می توانید در خودتان بررسی کنید بعد از انجام تمرین های گفته شده در این مطلب اگر با کسی که آن را دوست دارید راحت تر شدید رابطه شما بهتر شد فردی شدید

که توانستید آن را دوست داشته باشید اما از آن بت نسازید به آن عزیز خوبی کنید اما احساس تان را دربرابر با آن مدیریت کنید آن فرد محترم را دوست داشته باشید اما وابسته به او نباشید

هر چقدر در این موارد بهتر شده باشید می توانید متوجه شوید که عزت نفس شما در رابطه بهتر شده است. شما فردی قوی تر و محترم تر و قابل احترام تر هم برای خودتان شده اید هم برای عزیزانتان در این زمان می توانید به خودتان افتخار کنید که کار را درست انجام داده هستید و در مسیر درست ذهنی هستید. حالا می توانید خیال تان راحت باشید در یک رابطه هرگز صدمه نخواهید دید و یک رابطه سالم را تجربه خواهید کرد یک راز داشتن رابطه سالم را به شما می گویم.

خودتان عزت نفس داشته باشید و با کسی در ارتباط باشید که عزت نفس داشته باشد

راز رابطه سالم داشتن عزت نفس در رابطه برای هر دو طرف است

در این بخش به شما گفته شد برای رسیدن به این نتیجه لازم است تمرین های گفته شده در آموزش عزت نفس در رابطه را انجام دهید و گفته شد چطور بررسی کنید که چقدر در انجام تمرینها و رسیدن به نتیجه موفق بودید


مشاهده آموزش عزت نفس یعنی چه


عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه عزت نفس در رابطه و ویدیو آموزشی و تمرینات عملی pexels pixabay 327540 300x200


احترام به خود

بارها در همه آموزش های ارائه شده گفتم که نشانه داشتن عزت نفس احترام به خود و رضایت از خود است. شما با انجام تمرین های گفته شده در آموزش عزت نفس در رابطه می بنید که با انجام تمرینها در یک زمینه عالی می شوید آن زمینه چیست احترام به خود و اگر بخواهم همه آموزش گفته شده در این مطلب را در یک جمله خلاصه کنم می شود.

همانطور که دوست دارید دیگران به شما احترام بگذارند شما به خودتان احترام بگذارید

تمرین اساسی برای شما دارم از خودتان بپرسید اگر من عمیقا خودم را قابل احترام می دانستم چه رفتارهای را انجام می دادم که در حال حاضر آنها را انجام نمی دهم. آن رفتارهای را لیست کنید و یکی یکی آنها را در خودتان به وجود بیاورید منتظر نباشید دیگران ابتدا به شما احترام بگذارند قبل از هرکس ابتدا شما شروع کنید به احترام گذاشتن به خودتان . هم با کلام هم با فکر و هم با رفتارتان به خودتان نشان دهید فردی قابل احترام هستید تا دیگران احترام را در شما ببینند و به شما احترام بگذارند.


اگر شما یک بررسی کنید می بنید اکثر اطرافیان شما دقیقا برعکس مطالب و تمرین های گفته شده در آموزش عزت نفس در رابطه عمل می کنند. و نتایج عالی نمی گیرند شما اشتباه دوستان خودتان را انجام ندهید و با انجام این تمرین های ویژه متفاوت باشید.

شما بیشتر زمان یا در یک رابطه هستید یا در تلاش هستید یک رابطه خوب را ایجاد کنید. پس اگر قانون های طلایی آن را ندانید  اشتباهاتی را انجام می دهید که نتیجه آن تا پایان عمر با شما همراه خواهد بود. ارزش قانون های گفته شده در این آموزش چندین میلیون هستند پس به خوبی از آن استفاده کنید.


دریافت PDF مطلب عزت نفس در رابطه

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *