۲ راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری

etemad-be-nafse-bazigari-50%-rahe-movafaghiyat-dar-in-masir-ast اعتماد به نفس بازیگری 2 راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری etemad be nafse bazigari scaled e1673177027797 1030x721

اعتماد به نفس بازیگری برای کسانی مناسب است که علاقمندی های هنری مانند تئاتر بازگیری و هر فعالیتی که مقابل انسانهای دیگر باشد را دارند. من دانش بازیگری ندارم اما این آگاهی را دارم ۵۰ درصد مسیر موفق شدن در این حرفه اعتماد به نفس بازیگر است. حتما دیدید بازیگرانی که بسیاری اعتقاد دارند بازیگر خوبی نیستند اما خودشان کارشان را باور دارند اعتماد به نفس عالی دارند و نتایج عالی را هم به دست آوردند. و برعکس کسی که واقعا در بازیگری بی نظیر است اما اعتماد به نفس ارائه خودش را ندارد چه جایگاهی به دست می آورد در این حرفه این فرد؟ اگر تمایل داشتید بیشتر مطمئن شوید ۱۰ از بهترین بازیگرهای ایران را انتخاب کنید و آنها را بررسی کنید. چقدر شهامت ارائه خودشان را دارند؟ چه شجاعت های برای رسیدن به جایگاه کنونی خودشان به خرج دادند؟ با این کار متوجه نقش اعتماد به نفس در بازیگری می شوید و اگر می خواهید بهترین باشید مانند بهترین ها با اعتماد به نفس باشید.


اعتماد به نفس بازیگری

hichkas-alaki-be-shoma-naghsh-nemidahadpas-be-fekr-etemad-be-nafse-bazigari-dar-khod-bashid اعتماد به نفس بازیگری 2 راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری etemad be nafse bazigari 2 300x200

در آموزش اعتماد به نفس بازیگری ۲ تمرین به شما می دهم که به ترتیب آنها را انجام دهید. ابتدا بدانید تلاش بی فایده هر چقدر هم زیاد باشد بی نتیجه است پس اقدام درست یعنی تلاش درست در جهت درست.

تمرین اول بروید در مکان های عمومی جمع های چند نفری را پیدا می کنید که کنار هم نشستن به آنها بگویید آرزوی من بازیگری است می خواهم برای شما یک نقش بازی کنم و نظر شما را درباره مهارتم بدانم و بعد نقشی برای آنها بازی کنید و بعد هر کدام از شما تعریف کرد را در ذهن خود بسپارید شما با تکرار این کار و راحت شدن در این کار اعتماد به نفس بازیگر واقعی را در خود ایجاد می کنید این تمرین را ۳۰ بار انجام دهید خالق اعتماد به نفس خودتان باشید. اگر می گوید من این سطح از اعتماد به نفس را ندارم اما علاقمند به بازیگری هستم به شما می گویم اگر اعتماد به نفس پایینی دارید وارد این خرفه نشوید چون اسیب می بینید اما اگر به این حرفه علاقمند هستید و می خواهید به اعتماد به نفس در بازیگری برسید دوره نهایت خودباوری شما را به این جایگاه می رساند.

اعتماد به نفس بازیگری

be-nazare-shoma-cheghadr-etemad-be-nafse-bazigari-mitavand-moaser-bashad اعتماد به نفس بازیگری 2 راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری etemad be nafse bazigari 3 300x226

تمرین دوم اعتماد به نفس بازیگری اینکه بعد از انجام تمرین قبل حالا لیستی پیدا کنید از بهترین کارگردانها و تهیه کننده ها ۳۰ یا ۴۰ مورد و پیش آنها بروید بگویید من علاقمند به بازیگری هستم و دوست دارم در این زمینه فعالیت کنم از هر جا هم که بشود من دوست دارم شروع کنم یعنی از فعالیت های پایین تر مانند دستیار و… شروع کنید.

کنار بهترین ها باشید ببینید آنها چطور هستند و بعد به سبک شخصی ذهنی خود در بازگیری برسید در این زمان شما اعتماد به نفس بازیگر واقعی را دارید از تهیه کننده های خوب و کار بلد بهترین ها را درخواست کنید. حتی اگر همه آنها به شما پاسخ منفی دهند شما با انجام این کار خود را در دل این کار قرار دادید و از جای که باورش نمی کنید در نهایت به شما درخواست می شود. و ضمن اینکه وقتی شما از بهترین ها درخواست کنید و حتی پاسخ منفی دهند شما در ذهن آنها می مانید و روزی ممکن است به همین دلیل بهترین پیشنهاد ها را به شما ارائه دهند این بهترین راه ایجاد اعتماد به نفس در بازیگری است.


۲ نکته ایجاد اعتماد به نفس در بازیگری

baraye-residan-be-etemad-be-nafse-bazigari-az-behtarin-amozeshha-estefade-konid اعتماد به نفس بازیگری 2 راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری etemad be nafse bazigari 4 300x200

قدم اول اعتماد به نفس در بازیگری اینکه به بهترین کلاس های بازیگری با بهترین استادهای که می توانید بروید تلاش کنید بهترین باشید در این کلاس ها حتی می توانید دوست های خوب پیدا کنید خودتان گروه های تئاتر و بازیگری خفن تشکیل دهید آگاهی شما بهتر می شود. استادها انگیزه شما را که بینند و ممکن است به شما پیشنهادهای خوبی دهند پس حتما در بهترین کلاسها شرکت کنید.

برای رسیدن به اعتماد به نفس بازیگری نیاز به دانش درست مهارت درست و با کیفیت بالا هستید محال است کسی الکی از شما خوشش بیاید درخواست به شما دهد اما وقتی مهارت و آگاهی داشته باشید و در کنار آنها اقدام های گفته شده را انجام دهید شما به مرحله نهائی اعتماد به نفس بازیگر رسیدید و با ایمان می گویم به نقطه ای می رسید که همه آرزو می کنند با شما همکاری داشته باشند.

شاه کلید اعتماد به نفس بازیگر

raze-dar-etemad-be-nafse-bazigari-be-anaze-shahamate-shoma-bastegi-darad اعتماد به نفس بازیگری 2 راهکار رشد اعتماد به نفس بازیگری etemad be nafse bazigari 5 300x200

قدم دوم اعتماد به نفس بازیگری شاه کلید مسیر گفته شده است. هر کس می تواند اقدام های گفته شده در این آموزش را بیاموزد و آنها را انجام دهد شما نیاز است اعتماد به نفس اقدام های متفاوت انجام دادن را داشته باشید. این مرحله گفته شده را به صورت عادی انجام ندهید از نحوه درخواست های خود , از نحوه دیدارهای خود , از اقدام های که انجام دهید به خودتان نشان دهید اعتماد به نفس بازیگر واقعی را دارید.

وقتی شما متفاوت باشید در ذهن آنها می مانید اعتماد به نفس عالی خواهید داشت و یک وقت کارگردانی می گویید این همان چیزی است که من به آن نیاز دارم. اما ممکن است بگویید من چطور می توانم به این سطح از اعتماد به نفس بازیگری برسم شما می توانید برای رسیدن به این جایگاه از دوره تضمینی نهایت خودباوری بهترین دوره اعتماد به نفس کشور استفاده کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


می خواهید بهترین باشید نیاز دارید بهترین اعتماد به نفس را داشته باشید می خواهید بازیگر عالی باشید پس یا اصلا وارد این حرفه نشوید یا با بهترین اعتماد به نفس بازیگری وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *