چطور اعتماد به خود داشته باشیم

agar-be-donbale-etemad-be-khod-pas-lazam-ast-tamrinhaye-herfaye-anjam-dahid اعتماد به خود چطور اعتماد به خود داشته باشیم etemad be khod 2 1030x687


این را دیگر به خوبی می دانید اعتماد به خود یک موضوعی است که ریشه آن در ذهن است. اما باعث تاسف است که بسیاری در مسیر اشتباه گام بر می دارند و به دنبال مواردی بیرون از خود هستند تا بتوانند نشان دهند اعتماد به خود دارند. اعتماد به خود چیست اگر شما از این شخصیتی که هستید لذت می برید خوشحال هستید به خودتان افتخار می کنید و با شجاعت و اعتماد کامل دست به کارهای جدید می زنید. می توانید بگویید بله من به مرحله ای اعتماد به خودم رسیدم. ارزشمند دانستن  اعتماد کردن به شخصیت خود در زندگی را اعتماد به خود می گویند.


اعتماد به خود چیست

dost-darid-behtarin-rahe-residan-etemad-be-khod-ra-bedanid- اعتماد به خود چطور اعتماد به خود داشته باشیم etemad be khod 3 300x200

اعتماد به خود برای کسانی که در ابتدای راه هستند قدم به قدم آرام به آرام و تمرین به تمرین شروع می شود. شما از انجام یک تمرین کوچک که در همان ابتدا که برای شما سخت است شروع می کنید قوی می شوید و به دنبال تمرین بعد می روید با این روش و انتخاب تمرین های درست شما در ۶ ماه می توانید اعتماد به خود را تجربه کنید. و یادتان باشد شخصیت شما باید تغییر کند یعنی اینکه نمی شود بگویید من ۱ سال تمرین انجام می دهم و بعد زمانی که به نتیجه دلخواه رسیدم به انجام همان رفتار های قبل می پردازم. شما تا آخر عمر نیاز است برای بهتر کردن شخصیت خودتان تلاش کنید می خواهید بدانید اعتماد به خود چیست؟ کار کردن پی در پی بر روی خود تا آخر عمر, اینگونه که شخصی اکنون شما با شخصی گذشته شما بسیار بسیار متفاوت باشد.

اگر تمایل دارید با تمرین های پیشرفته آشنا شوید که به رشد شخصیت شما کمک کند. و کمک کند شما اعتماد به خود و عزت نفس را تجربه کنید تا در زمانی بسیار کوتاه با تمرین های فوق العاده پیشرفته به این خواسته برسید. می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید که برای تهیه این دوره می توانید از طریق تصویر زیر اقدام کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


تمرین مهم برای اعتماد به خود

be-donbale-residan-etemad-be-khod-pas-in-amozesh-ra-moshahede-konid اعتماد به خود چطور اعتماد به خود داشته باشیم etemad be khod 300x200

همانطور که در آموزش تصویری اعتماد به خود گفته شد کسانی که شکست ها اتفاق های بد را قالب فکری آنها باشد. اگر یک فرد در طول ۴۰ سال در زندگی خود کلی موفقیت کسب کرده باشد با این نگرش در ۲ سال و حتی کمتر همه چیز را از دست می دهد. در کامنت ها از شما خواسته شد موفقیت های مهم زندگی خودتان را در کامنتها بگویید آنها را در ذهن خود مرور کنید بی رحمانه فقط اتفاق های خوب را در ذهن مرور کنید. البته اگر دنبال رسیدن اعتماد به خودم هستید پس نیاز دارید در مسیر درست باشید می خواهید بدانید مسیر درست برای رسیدن اعتماد به خود چیست الان می دانید آنقدر در ذهن خود اتفاق های خوب را مرور کنید شخصیت خود را محترم بدانید تا به احترام به خود برسید.


تمرین دیگر اعتماد به خود

etemad-be-khod-shoma-ra-be-movafaghiyathaye-ghire-ghabele-bavar-miresanad اعتماد به خود چطور اعتماد به خود داشته باشیم etemad be khod 4 300x200

به شخصی خودتان تجربه زندگی کردن دهید. یعنی چی خیلی وقت ها ما دوست داریم کارهای زیادی در زندگی انجام دهیم اما می گویم ول کن و از دنبال کردن آنها خودداری می کنیم هر بار که از انجام یک کار و یک کار تازه که به آن علاقمند هستیم خودداری کنیم یک قدم از رسیدن اعتماد به خود دور تر می شویم. بیاموزیم الان برای دل خودمان عمرمان را پیش ببریم در این جهان مانند اثر انگشت خودتان که تک است تک زندگی کنید. هر طور که خودتان دوست دارید در این جهان باشید احترام به خودم نتیجه احترام به علایق خود است.

حالا سوال از شما دارم می خواهم دقیق به آن برای خودتان فکر کنید چون فکر و بررسی این سوال شما را به درک بهتری از خودتان می رساند. هر چقدر با خودتان صادق باشد نتیجه برای شما بهتر خواهد شد نتیجه پاسخ به این سوال اعتماد به خود خواهد بود. شما چقدر به علایق خودتان در زندگی احترام می گذارید؟ خوب و با تمرکز به خودتان پاسخ دهید الان شما نیار است به خودتان پاسخگو باشید چون این زندگی ارزشمند شما است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *