استفاده از فرصت های مهم زندگی

in-yek-tamrin-pishrafte-baraye-estefade-az-forsat استفاده از فرصت ها استفاده از فرصت های مهم زندگی estefade az forsat 1030x686


استفاده از فرصت ها یک مهارت است. اینکه منتظر بمانیم فرصتی به وجود بیاید و بعد بتوانیم از آن استفاده کنیم کاری است که همه آن را انجام می دهند. اینکه در موقعیت های فرصت ساز قرار دهید و به موقع از فرصت ها که ساختید را انجام دهید کاری است که بسیاری نمی توانند انجام دهند. و اگر شما در این زمینه قوی شوید از فرصت های موجود در زندگی بهره مببرید می توانید بهشت را در همین دنیا تجربه کنید. در بعضی از افزاد که مربی آنها بودم می گفتند مدیران آنها توانای های بسیار کمتر از آنها دارند فقط چون بهتر توانسته ارتباط برقرار کند درخواست کند به آن جایگاه عالی رسیده. پس حالا نوبت شما است که هم فرصت برای خودتان خلق کنید و بیاموزید چطور از فرصت ها استفاده کنیم و هم قوی شوید چون قوی شدن اعتماد به نفس شما راز استفاده از فرصت ها است.


تمرین استفاده از فرصت ها

amozeshi-mohem-va-arzeshman-dar-zamine-maharat-estefade-az-forsat-ke-be-anniyaz-daid استفاده از فرصت ها استفاده از فرصت های مهم زندگی estefade az forsat 2 300x202

اقدامی که نیاز است انجام دهیم برای اینکه بتوانید خودتان را در معرض فرصت ها قرار دهید اینکه اگر شغلی دارید از مدیر خود درخواست ارتقا شغل داشته باشید اگر شغلی ندارید به معتبرترین شرکت های در شهر خود بروید که تا حالا نرفتید. یا اگر دوست دارید کسب و کار خودتان را داشته باشید و شاید الان شرایط آن را ندارید تنهای شروع کنید از انسانهای اطراف خود درخواست کنید من می خواهم این کار را شروع کنم علاقمند هستید با هم همکاری کنیم. شما نمی توانید گوشه ای بنشینید و بگویید چطور از فرصت ها استفاده کنیم نیاز است دست به عمل بزنید. اقدام به یادگیری مهارتهای حساس زندگی برای درست زندگی کردن کنید در این شرایط می توانیم راه درست استفاده از فرصت ها را بیاموزیم.

 

 استفاده از فرصت ها

به خودتان تعهد دهید برای خودتان زمان مشخص کنید. من تا ۳ ماه آینده حتما باید ۳ فرصت مهم را برای پیشرفت در زندگی خلق کنم و از آن استفاده کنم تا بتوانم استفاده از فرصت ها را بیاموزم. اگر اعتماد به نفس کافی در این زمینه ندارم خودم را قوی کنم چون در غیر این صورت در زندگی صدمه می بینم. اگر نیاز به اعتماد به نفس بیشتر دارید می توانید از پیشرفته ترین دوره اعتماد به نفس کشور به نام نهایت خودباوری استفاده کنید. پس قرار شد در شد در ۳ ماه ۳ فرصت مهم را برای خودتان ایجاد کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


چطور از فرصت ها استفاده کنیم

aya-dost-darid-biyamozid-chetor-mishavad-be-behtarin-shekl-estefade-az-forsat-kard استفاده از فرصت ها استفاده از فرصت های مهم زندگی estefade az forsat 3 300x200

چطور از فرصت ها استفاده کنیم! چطور آنها پیدا کنم! چطور آنها را شناسای کنم! خوب شما در زندگی فرصت های زیادی را از دست دادید که همچنان شانس استفاده بعضی از آنها در زندگی شما وجود است. بهترین کار این است که آنها را یاداشت کنید بررسی کنید و ببینید کدام یک از آنها برای شما اهمیت بیشتری دارند آنها را اولویت بندی کنید و براساس آن اولویت ها حرکت کنید.

 پرسش من از شما این است که آیا شما با این عملکرد در استفاده از فرصت ها موفق هستید یا اینکه متتظر بمانید هیچ کاری هم نکنید شاید فرصتی به وجود بیاید و بعد به سمت آن حرکت کنید برای ۹۵ درصد از انسانها آن روز نمی آید.

تنها کسانی که خودشان را آماده می کنند و سر راه فرصت ها قرار می دهند بهترین استفاده را از فرصت ها می کنند شما با ایجاد این مهارت ها به شانس خلق زندگی مطابق با درخواست های خودتان نزدیک تر خواهید بود. پس حالا این موضوع برای شما ارزش امتحان کردن را دارد؟

این جمله کلیدی برای استفاده از فرصت ها را در ذهن داشته باشید. شما تاثیرگذارترین انسان زندگی خودتان هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *