افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم

yek-tamrin-tazmini-inke-chegone-afkare-manfi-ra-az-khod-dor-konim افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم chegone afkare manfi ra az khod dor konim1


به عنوان فردی که سالها ذهن ناآرامی داشت و جز کسانی بوده که همیشه این پرسش را داشته, که افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم. حالا که بعد از سالها به این خواسته و آرزو رسیدم می دانم این نعمتی بزرگ و بی انتها است که هرگز حاضر نیستیم این حال خوب را به هیچ جیز عوض کنم. این را می دانید افکار منفی هرگز اجازه تجربه خوشبختی واقعی را به انسان نمی دهند پس هم در این آموزش یاد می گیریم. افکار منفی را چگونه از خودمان دور کنیم  و چیزی که بارها مهمتر است و امیدوارم شما هم به این سوال فکر کرده باشید. اینکه چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم این نعمتی است که بعد از عبور از افکار منفی همه ما دوست داریم داشته باشیم. درسته؟

رهایی از افکار منفی با قانون جذب

دو قانون مهم برای رهایی از افکار منفی با قانون جذب , به شما قول می دهم با هر چیزی مبارزه کنید فقط به رشد آن کمک می کنید. اگر می خواهید افکار منفی را از خود دور کنید و با آن مبارزه می کنید با اطمینان به شما می گویم این یک اقدام اشتباه است که فقط باعث رشد بیشتر افکار منفی می شود. و دقیقا این همان قانون جذب است, البته این را روانشناسهایی بزرگ دینا هم گفتند. قانون دوم نداشتن حال بد اگر شما در مسیر کنار زدن افکار منفی حس و حال بدی دارید با اطمینان به شما خواهم گفت در این مسیر ناموفق خواهید بود, چرا چون واقعا بیاید این نکته را بررسی کنید اگر یک کسی که اعتیاد دارد نسبت به اینکه می خواهید خودش را تغییر دهد اما در این زمینه ناتوان است احساس خوبی ندارد می تواند به موفقیت برسد اصلا با این نگرش اشتباه اقدام نخواهد کرد , که بخواهد به موفقیت برسد پس قانون رهایی از افکار منفی با قانون جذب یادتان باشد. این دو قانون را برای هر تغییری که می خواهید در خود به وجود بیاورید رعایت کنید.

هر زمان برای ایجاد تغییر در حال مبارزه با خود هستید. یا احساس بد دارید. بدانید در مسیر اشتباه هستید


از کجا شروع کنم

chegone-afkare-manfi-ra-az-khod-dor-konim افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم chegone afkare manfi ra az khod dor konim2 300x199

اولین اقدامی که نیاز است انجام دهیم اینکه به چند پرسش پاسخ دهم, پرسش های که همیشه نیاز است آنها را در ذهن خود مرور کنیم. ۳۰ مورد را جداگانه به تنهایی برای هرکدام از سوالها پاسخ دهید.

  • پرسش اول اتفاق های مثبت زندگی که در آن بسیار موفق بودم و به آن افتخار می کنم 
  • پرسش دوم در انجام چه مهارت های کارم من عالی است و همیشه هنگام انجام آن کارها چه احساسی دارم.
  • پرسش سوم چکاری را در زندگی شروع کردم که برای بار اول بوده و بسیار در آن موفق بودم و همیشه خودم را تحسین کردم

اگر می خواهید از ریشه مسئله خود را برای همیشه حل کنید پس از اول لازم است شروع کنید. حالا با پاسخ دادن به این پرسشها نیاز است آنها را به شکل فایل صوتی در بیاورید قانون مهم فایل صوتی این است آن چیزی که بیان می شود صد در صد صادقانه باشد. به مطالب گفته شده باور داشته باشید. زمان فایل صوتی کوتاه باشد. برای اینکه هر زمان خواستید به آن گوش دهید طولانی بودن آن شما را اذیت نکند.

افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم

یکی از مواردی که نیاز است آن را به خوبی انجام دهیم اینکه به خوبی خودمان را بشناسیم چون همانطور که می دانید تا مسئله ای را نشناسید نمی توانید آن را تغییر دهید. پس برای شناخت بهتر خود در این زمینه بهتر است بنویسید , شما در چه زمینه های بیشتر افکار منفی دارید. شاید هنگام شروع یک کار جدید هنگام انجام کارهای هر روز زندگی و… برای خودتان کاملا این موارد را شناسای کنید. چون در ادامه به این موارد نیاز خواهید داشت.


تمرین طلایی رهایی از افکار منفی

soali-ke-zendegi-ra-taghir-midahad-chegone-afkare-manfi-ra-az-khod-dor-konim افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم chegone afkare manfi ra az khod dor konim3 300x200

به شما قول خواهم داد تمرین طلایی رهایی از افکار منفی را هرگز در هیچ کتابی نخواندید. و به شما می گویم تاثیری که از این تمرین در زمانی مناسب به شکلی پایدار می گیرید از هیچ تمرینی دیگر نخواهید گرفت. چون من تمرین های بسیاری در این زمینه انجام دادم و به خوبی از اهمیت چیزی که می گویم آگاه هستم. حالا که هم برای خودمان مشخص کردیم من دقیقا در چه زمینه های از زندگی بیشتر افکار منفی دارم. و فایل های صوتی ویژه ای را که گفتم هم تهیه کردیم. هربار با افکار منفی رو به رو شدیم. یا به خودمان آمدیم می بینیم ای بابا من کلی زمان است که غرق در افکار منفی هستم. این اقدامها را دقیقا انجام دهیم.

این اقدام طلایی را به یاد داشته باشید

من بر اساس این مثال جلو می روم , که مثلا هنگام شروع کار جدید استرس دارم. زمانی که بیشتر خودتان را بشناسید این مراحل برای شما آسانتر است

برای مثال داشتم فکر می کردم که اگر در انجام این کار موفق نشوم چه می شود؟

مرحله ۱ : با حال خوب آن فکر را متوقف می کنم و می گویم خدا را شکر که الان فهمیدم و جلویی آن را گرفتم چون ممکن بود زمان بیشتری به این فکر اشتباه ادامه دهم خدا را شکر 

مرحله ۲ : حالا اگر موفق شوم چه می شود؟ چقدر زندگی من زیباتر می شود؟ چقدر بیشتر از زندگی لذت می برم؟ اگر همه کارها به خوبی و به زودی با بهترین نتیجه جلو برود من چه چیزی به دست می آورم؟ چقدر زندگی جذابتر خواهد شد؟ آیا من می خواهم این همه خوبی را در زندگی خودم به وجود بیاورم؟

مرحله ۳ : گوش دادن به فایل های صوتی که از قبل تهیه کردیم,  بارها آن را گوش می دهیم. یا اگر این موردی جدید است همان لحظه شروع به ضبط فایل صوتی ویژه خواهم کرد.

مرحله ۴ : بررسی کل اقدامها اگر اقدامهای انجام شده. اگر این مراحل احساس خوب در من ایجاد کرد یعنی تمرینها به خوبی انجام شده است. اگر دیدم احساس من هنوز خوب نشده است, پس یک جای تمرین را اشتباه انجام دادم دوباره این اقدامها را از اول انجام می دهیم.

یادتان باشد هر زمان متوجه شدید که درحال مرور افکار منفی در ذهن خود هستید, این مراحل را انجام دهید. و به مدت یک ماه هر روز این مراحل برای یک موضوع خاص انجام دهید تا ذهن شما گرم شود و در زمان نیاز به بهترین شکل اقدام کند.

تجربه من می گویید

به عنوان فردی که توانستم بارها بر افکار منفی غلبه کنم, به شما می گویم. اگر پرسش شما اینکه چگونه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنیم. به شما می گوییم بهترین تمرین همه زندگیتان را با شما در این مطلب به اشتراک گذاشتم. حالا به خوبی می دانید برای تغییر فقط به ۴ مرحله نیاز دارید آن را به خوبی در ذهن خود بسپارید.

به خوبی درک می کنم که شما هم ممکن است سالها این سوال را داشتید. افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم. و سالها دغدغه شما بود و حاضر هستید هر کاری کنید تا افکار منفی از شما دور شوند. تا شما به آرامش برسید این موضوع را از کجا می دانم؟ چون سالها این دغدغه من بوده است. و حتی به خوبی می دانم به خودتان گفتید این روش فکر نمی کنم جواب دهد می دانم چرا این را می گویید. چون تا الان روش های زیادی را انجام دادید. که حتی گاها برای شما بسیار سخت بودند و نتیجه نگرفتید. همه این موارد قابل درک است. و تلاش شما ستودنی است, اما شاید برای شما سوال باشد. چرا باید به تمرین های مطلب افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم اعتماد کنم و تمرین های آن را انجام دهم؟ به ۳ دلیل

  1. خودم در تمرین غلبه بر افکار منفی موفق بودم
  2. به صدها نفر کمک کردم و آنها در انجام این تمرین موفق بودند
  3. انجام تمرینها وقت زیادی نمی خواهد و انرژی زیادی از شما نمی گیرد

پس اگر ۴ مرحله گفته شده را انجام دهید. من هم در کنار شما هستم تا بهترین نتیجه را بگیرید.


معرفی ۲ کتاب چگونه افکار منفی را از خودمان دور کنیم

moarefi-ketabe-chegone-afkare-manfi-ra-az-khod-dor-konim افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم chegone afkare manfi ra az khod dor konim4 300x200

اعتقاد دارم این دو کتاب چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم معجزه می کنند. و دلیل اینکه این دور کتاب را به شما معرفی می کنم اینکه افرادی که این کتابها را خواندند گفتند این کتابها بسیار برای آنها مفید بوده. و هر دوی این کتابها در زمینه رهایی از افکار منفی برای من قابل تحسین هستند. کتاب اول کتاب معجزه آسا خودم است, به نام حقیقتی برای ما , با تضمین صد در صد به شما خواهم گفت از مطالعه آن شگفت زده خواهید شد. و بارها آن را مطالعه خواهید کرد. بسیار به من گفته شد این کتاب بهتر از هر کتابی دیگر بوده که تا الان مطالعه کردم.

کتاب حقیقتی برای ما به چه کسانی توصیه می شود؟ کسانی که این پرسش را دارند که کتاب چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم. کسانی که خاطرات بد گذشته زیاد در ذهنشان مرور می شود. و خواهند این اتفاق رخ ندهد, با اطمینان می گویم این کتاب بهترین کتاب زندگی شما خواهد بود.


۵۹%
۲۰.۰۰۰ تومان


کتاب دوم کتاب ,قدرت ذهن ناخودآگاه شما, است که نویسنده آن جوزف مورفی است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های زندگی من بوده و تغییرات زیادی در ذهن شما ایجاد می کند. درخواست من این است مطالعه این کتاب را از دست ندهید. و پیشنهاد می کنم چاپ نسل نواندیش را تهیه کنید. البته اگر برای شما مفید باشد اگر علاقمند به آشنایی با کتاب های فوق العاده هستید می توانید مطلب ۲۱ کتابی که زندگی من را متحول کرد را مطالعه کنید.

امیدوارم تمرین ۴ مرحله ای مطلب افکار منفی را چگونه از خود دور کنیم را انجام دهید. تا در کمتر از ۱ ماه از تغییراتی که در ذهنتان ایجاد می شود شگفت زده شوید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *