۵ قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس

chetor-be-rahattrin-shekl-darman-etemad-be-nafs-momken-ast درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 1030x613


درمان اعتماد به نفس با هر شرایط و در هر سطح و برای هر کس ممکن است اگر شما این تصور اشتباه را نداشته باشید که مسئله من خاص است و به راحتی قابل حل نیست. اما اگر این نگرش اشتباه را دارید در مدت زمان خیلی کوتاه آن را کنار می زنید و به راحتی راه درمان اعتماد به نفس پایین را پیدا می کنید و به نتیجه خوب هم خواهید رسید. و به شما توضیح می دهم درمان اعتماد به نفس با دارو بهتر است یا بدون دارو و دلیل آن را کامل بیان می کنم البته در مطلب قرص اعتماد به نفس این موضوع کامل پاسخ داده شده است. این مطلب آموزشی جامع در زمینه درمان اعتماد به نفس کاذب برای شما عزیزان خواهد بود.


درمان اعتماد به نفس قدم ۱

shenasaiye-kardan-masale-rahe-darmane-darman-etemad-be-nafs-ast درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 2 300x199

درمان اعتماد به نفس برای تک تک انسانهای روی زمین همه ممکن است فقط چه کسانی نمی توانند موفق به درمان اعتماد به نفس پایین خود شوند؟ کسانی که می گویند من اعتماد به نفس ندارم اما وقتی که از آنها می پرسم دقیقا در چه زمینه ای اعتماد به نفس ندارید یا می گویند نمی دانم یا کلی فکر می کنند و بعد یک مورد را بیان می کنند که چیزی گفته باشند. چرا این افراد موفق نمی شوند چون نمی دانند دقیقا مسئله کجا است تا یک پزشک شناسای نکند مسئله از کدام قسمت است مگر می تواند آن را درمان کند؟ پس بهترین راهکار درمان اعتماد به نفس کاذب آگاهی است دانستن اینکه در چه زمینه اعتماد به نفس پایین دارم. و در این زمینه خاص چرا اعتماد به نفس پایینه ریشه اصلی این موضوع کجاست فهمیدن این موضوع ۵۰ درصد مسیر است.

حالا نوبت شماست

حالا وقت عمل کردن شما برای رسیدن به درمان اعتماد به نفس است. دقیقا در چه زمینه اعتماد به نفس پایین دارید؟ از حرف زدن در جمع . نه گفتن . درخواست دادن به دیگران و…. هر زمینه ای که تمایل دارید اعتماد به نفس داشته باشید اما الان اعتماد به نفس شما آنقدر کافی نیست را شناسای کنید. و بعد از خودتان بپرسید به چه دلیل من در این زمینه اعتماد به نفس پایین دارم از کی اعتماد به نفس من در این زمینه پایین است و چرا؟

البته ما در دوره نهایت خودباوری بررسی کردیم دقیقا افراد در چه زمینه اعتماد به نفس پایین دارند و چطور می شود آن مسئله را حل کرد. اگر به دنبال راه آسان برای درمان اعتماد به نفس خودتان هستید دوره نهایت خودباوری بهترین راهکار است.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


درمان اعتماد به نفس پایین قدم ۲

darman-etemad-be-nafs-be-sorate-zehni-momken-ast درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 3 300x200

دوستان عزیز اعتماد به نفس پایین داشتن بیماری نیست بلکه یک مسئله است چرا و تفاوت آنها در چیست؟ تفاوت آنها در این است که وقتی فردی به یک بیماری دچار می شود درمان آن در کنترل آن فرد نیست چه زمانی درمان شود. چطور درمان شود. اصلا درمان شود. هیچ چیز دست آن فرد نیست اما درمان اعتماد به نفس در دست خود شما است شما بر روی آن کنترل دارید شما می توانید آن را مدیریت کنید همه چیز در دست خود شما است. پس این نمی تواند بیماری باشد به همین دلیل درمان اعتماد به نفس با دارو کاری کاملا اشتباه است پیشنهاد می کنم حتما مطلب قرص اعتماد به نفس را مشاهده کنید.

و اینکه بیماری شما روی آن کنترل ندارید از این نظر که چه زمانی بیمار شوید یا نشوید. اما اگر موفق به درمان اعتماد به نفس شوید و تصمیم بگیرید همیشه فردی با اعتماد به نفس باشید تا زمانی که خودتان بخواهید در این مسیر قرار می گیرید. یعنی اینکه شما می توانید انتخاب کنید من اعتماد به نفس داشته باشم یا خیر اما نمی توانید انتخاب کنید من بیمار باشم یا خیر به دلیل اینکه روی آن کنترلی ندارید.

درمان اعتماد به نفس کاذب

تصور کنید شما اعتماد به نفس پایین دارید در زمینه نه گفتن نمی توانید به راحتی نه بگویید شما با پیدا کردن یک تمرین و انجام چندین بار آن تمرین به راحتی می توانید این مسئله را در یک هفته برای همیشه کنار بگذارید این یعنی در دست داشتن کنترل حالا ممکن است بگویید برای من سخت است پاسخ اینکه در شروع همه چیز برای همه سخت است حتی غذا خوردن که انگار کار خیلی آسانی است زمانی که کودک بودید با همین کیفیت غذا میل می کردید یا ناتوان بودید ابتدا والدین به شما غذا می دادند؟ اما الان کاری آسان است حالا به یک آگاهی مهم تا اینجا درباره درمان اعتماد به نفس کاذب رسیدید.


تمرین ذهن درمان اعتماد به نفس قدم ۳

yek-tarine-zehni-vizhe-baraye-darman-etemad-be-nafs درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 4 300x200

تا زمانی که ذهن خود را عادت به تمرین برای پیدا کردن راهی برای عبور از اعتماد به نفس پایین نکنید همه چیز بی فایده است. یعنی اینکه شما نیاز است ذهن خود را عادت بر پیدا کردن راه حل کنید مثلا من الان اعتماد به نفس پایین دارم و مهارت نه گفتن را بلد نیستم؟ خوب حالا برای درمان اعتماد به نفس چکار کنم! چه اقدام عملی و ذهنی است که باید انجام دهم!

چه کسانی نمی توانند ذهن خود را متمرکز بر راه حل کنند؟ کسانی که ذهن خود را عادت دادند همیشه پر از اطلاعات مخرب باشد و عادت به انجام کارهای مخرب دارند یعنی وقتی فرد شب و روز اخبار را دنبال می کند سریال و فیلم های مخرب را دنبال می کند با افراد نامناسب وقت خود را می گذراند. چون ذهن خود ار عادت می دهد به دریافت اطلاعات بد می دهد پس در این شرایط ذهن در برابر اطلاعات مثبت مقاومت می کند.

و برای شروع نمی تواند اطلاعات مثبت را بپذیرد اما وقتی آرام آرام ذهن خودمان را به اطلاعات درست دریافت کردن عادت دهیم دیگر از گرفتن اطلاعات مفید لذت می برد. و حالا با این ذهنیت می توانیم متمرکز بر راه حل باشیم.

 آموختیم برای درمان اعتماد به نفس پایین تا زمانی که ذهن ما عادت به دریافت اطلاعات بد دارد نمی تواند متمرکز بر راه حل های مسئله های موجود در زندگی شود و چون با این روش نمی تواند راهی پیدا کند عبور از مسئله هم سخت تر می شود.

تمرین درمان اعتماد به نفس

حالا نیاز است ذهن خودمان را عادت دهیم متمرکز راه حل باشد یعنی اینکه از خودم بپرسم درمان اعتماد به نفس با دارو برای من مفید است یا بدون دارو؟ اگر بدون دارو مفید است دقیقا به چه دلیل؟ و حالا چه قدم عملی می توانم برای افزایش اعتماد به نفس خودم بردارم؟ هر روز به این مسئله فکر کنید و ذهن خودتان را عادت دهید یک راه حل برای یک مسئله پیدا کند. چه مسئله بزرگ چه کوچک شما نیاز دارید هر روز ذهن خود را عادت دهید به پیدا کردن یک مسئله این را جز هدف روزانه خود قرار دهید. خیلی جالب است که این نگرش درست ذهنی در دوره نهایت خودباوری در افراد ایجاد می شود.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


درمان اعتماد به نفس قدم ۴

olgo-bardari-az-afrad-movafagh-baraye-darman-etemad-be-nafs درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 5 300x200

در این قدم برای درمان اعتماد به نفس نیاز است ادای انسانهای با اعتماد به نفس را در بیاوریم. یعنی از خودمان بپرسیم در این زمینه خاص انسان های با اعتماد به نفس چطور عمل می کنند؟ چطور حرف می زنند؟ چطور راه می روند؟ چه حالت بدنی دارند؟ جز به جز آنها را بررسی می کنید و تلاش می کنید از نظر ویژگی رفتاری خودتان را به آنها نزدیک کنید تلاش کنید. هم اکنون انسان افتخار آمیز زندگی خودتان باشید این قدم برای درمان اعتماد به نفس کاذب به راحتی قابل اجرا است.


درمان اعتماد به نفس قدم ۵

behtarin-tashkhis-baraye-darman-etemad-be-nafs-baresi-msiri-ast-ke-az-an-obor-kardim درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 6 300x180

در ۴ قدم درمان اعتماد به نفس راه حلی های طلایی آموختید. حالا وقت بررسی است هر قدمی را که بر می دارید بعد از مدتی حدود یک ماه بعد بررسی کنید آن اقدامی که انجام دادم چقدر مفید بود؟ چقدر درست بود؟ کجاش درست بود باید بیشتر انجام دهم کجای اقدام من اشتباه بود باید از انجام آن خودداری کنم؟ بررسی هر قدم شما را عادت به درست فکر کردن می کند و کمک می کند نیاز نباشد سالها یک مسیر را بروید و بعد متوجه شوید مسیر اشتباه بوده کمک می کند از همان ابتدا راه درست را بروید تا زودتر و بهتر به نتیجه درست برسید.


مروری بر مطلب درمان اعتماد به نفس

tamrinhaye-matlabe-darman-etemad-be-nafs-shoma-ra-shegeft-zade-mikonad درمان اعتماد به نفس 5 قدم اسرارآمیز برای درمان اعتماد به نفس darman etemad be nafs 7 300x200

در این مطلب تلاش کردم آگاهی مفید و کاربردی که برای من نتیجه بخش بوده را به شما انتقال دهم تمرین های گفته شده بهترین راه درمان اعتماد به نفس کاذب هستند. آنها را انجام دهید و بعد از ۱ ماه بررسی کنید اگر تمرین ها نتیجه بخش نبودند چیزی را از دست نمی دهید به شما قول می دهم این آموزش جامع ترین مطلب در زمینه درمان اعتماد به نفس برای شما خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *