4 راه جذاب درمان افسردگی

4-tamrin-talye-va-tazmini-darman-afsordegi درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 1030x773


درمان افسردگی به راحتی ممکن است و بهترین مسیر حتما درمان افسردگی بدون دارو است. می دانید چون وقتی شما راه کنار زدن افسردگی را می آموزید و از آن مسیر عبور می کنید دیگر هرگز مجدد با آن تجربه رو به رو نمی شوید. اگر هم رو به رو شوید راه عبور از آن را آموختید. اما اگر برای درمان افسردگی شدید از دارو استفاده کنید و خوب هم شوید راهی عبور از آن شرایط را نیاموختید و ممکن است راحت تر افسردگی را مجدد تجربه کنید. خیلیها این تصور اشتباه را دارند که سریعترین درمان افسردگی استفاده از دارو است. اما به شما قول می دهم این 4 مرحله در زندگی شما معجزه می کنند. و شما با این 4 مرحله می آموزید چگونه درمان افسردگی ناامیدی به صورت همیشگی و به راحتترین شکل ممکن است.


پیش نیازی مهم برای درمان افسردگی


in-tamrinhaye-tazmini-darmane-afsordegi-dar-zendegi-shoma-mojaze-mikonad درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 1 300x197

برای درمان افسردگی خودتان لطفا هیچگونه قضاوتی از قبل درباره اینکه تمرینها خوب هستند یا بد هستند, برای من جواب می دهند یا جواب نمی دهند, مسئله من با این تمرینها حل نمی شود, لطفا هیچگونه قضاوت درباره تمرینها نداشته باشید. اگر بعد از انجام تمرینها موفق به درمان افسردگی بدون دارو شدید. خوب به شما تبریک می گویم اگر هم موفق نشدید که احتمالش ممکن نیست چیزی را از دست ندادید. آن وقت می توانید قضاوت کنید تمرینها خوب بودند یا بد.

چرا آنقدر اطمینان دارم این تمرینها برای درمان افسردگی شدید هستند. چون خودم با این روشها سالها قبل بر افسردگی غلبه کردم و حتی در سختترین شرایط زندگی دیگر با افسردگی دچار نشدم. چون راهش را آموختم و به افراد زیادی کمک کردم با استفاده از این تمرینها بتوانند با راه اصولی درمان افسردگی را بیاموزند. و به راحتی از آن عبور کنند پس تا قبل از انجام دادن تمرینها هیچگونه قضاوت درباره خوب بودن یا بد بودن آنها نداشته باشید.


قدم اول شناسای زبان بدن برای درمان افسردگی

azban-badan-avalin-game-mohem-baraye-darman-afsordegi-ast-midanid-chera درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 1 1 300x246

سوالی برای شما دارم چشم های خودتان را ببندید و به این فکر کنید افراد افسرده چه حالت بدنی دارند. و بعد به چند فردی که از نگاه شما آنها افسرده هستند فکر کنید. آنها را بررسی کنید ببینید آیا آن موارد بین افراد افسرده ای که می شناسید مشترک است؟ چند مورد را بررسی کنید نوع نفس کشیدن , سر آنها بالا یا پایین است. تند یا آرام راه می روند , سینه های آنها صاف است یا خمیده , هرچند خودتان پاسخ را می دانید اما با من همراهی کنید افراد افسرده را بررسی کنید.

درمان افسردگی بدون دارو

  1. بعد از بررسی حداقل 5 مورد خواهید دید.
  2. رفتارهای مشترکی بین آنها است آن رفتارها را شناسای کنید.
  3. حالا ببینید کدام یک از آن رفتارها در خودتان است آنها را دقیقا با جزئیات بررسی کنید.
  4. حالا دقیقا برعکس آن رفتارها را انجام دهید.

یک قدم جلو تر برای درمان افسردگی شدید

بعد از شناسای رفتارهای مشترک بین افراد افسرده و بعد تحلیل رفتارهای خودتان دیگر هرگز رفتارهای که در شما هستند و مانند افراد افسرده است را انجام ندهید. آنها آرام راه می روند شما قدرتمدانه راه بروید. آنها سرشان پایین است سر شما همیشه بالا باشد. سینه های آنها خمیده است سینه شما همیشه صاف باشد. آرام و ضعیف نفس می کشند شما مانند یک فرد قوی نفس بکشید. اگر می خواهید مثل انسانهای افسرده نباشید پس مانند آنها رفتار نکنید. این بهترین راه درمان افسردگی شدید است.

به شما قول می دهم متوجه خواهید شد که اشتباه می کردید. دارو سریعترین درمان افسردگی است شخصیت و رفتار شما که از درون خودتان می آید درمان افسردگی ناامیدی هستند.


شاد بودن راز درمان افسردگی بدون دارو است

afsordegi-az-narahati-shoro-mishe-pas-shadi-behtarin-rahe-darman-afsordegi-ast درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 2 300x200

آخرین باری که با صدای بلند خندید کی بوده. آخرین باری که واقعا شاد بودید کی بوده. آخرین باری که به تفریحات جذاب پرداختید کی بوده. آخرین باری که احساس سرخوشی کردید کی بوده؟ هر چقدر خودمان را فراموش کتیم .و از خودمان دور شویم و از خودمان فرار کنیم افسرده تر می شویم. درمان افسردگی با شروع آشتی کردن با خودمان حال کردن با خودمان لذت بردن از خودمان است. در حال حاضر شما این کارها را انجام می دهید اگر از شما بپرسم از چه تفریحاتی لذت می برید کلی فکر می کنید و با کلی فکر کردن سعی می کنید تعدادی موارد را بیان کنید آن هم به این دلیل که می خواهید درباره شما فکر بد نکنند درسته؟

لیستی تهیه کنید از اقدام های جذابی که دوست دارید انجام دهید. برای شاد نگه داشتن خودتان وقت بگذارید با اطمینان می گویم شاد بودن همان درمان افسردگی بدون دارو است. آیا شما دیدید افراد شاد افسرده؟ هرگز. می دانید چرا چون به مدت طولانی ناراحت بودن و غمگین بودن افراد را به سمت افسردگی می کشاند. اگر شما برای شادی خودتان وقت نمی گذارید هرگز درمانی دائمی را تجربه نمی کنید با دارو ممکن است به بهبودی موقت برسید. اما باز به افسردگی دچار خواهید شد چون از ریشه درمان نکردید.

طرف هیچ وقت در زندگی خودش شاد نبوده آخر که فوت می شود می گویند روحش شاد. مگر به روح خودش یاد داده که شاد باشد. مگه می شود فردی اندوهگین روحش شاد باشد؟ حالا در یک کلمه بگویید بهترین درمان افسردگی شدید چیست؟

سریعترین درمان افسردگی

ممکن است بگویید من وقت ندارم. من پول ندارم. من نیازهای اولیه برای شاد بودن را ندارم؟ ممکن نیست هیچ نیاز اولیه برای شاد بودن را نداشته باشید. حداقل 2 پا دارید که با آن می توانید بروید بهترین جای شهر خودتان پیاده روی کنید. حداقل می توانید شام خودتان را با خانواده بیرون از خانه میل کنید. می توانید مسافرت های کوچک اطراف شهر خودتان بروید. می توانید استخر بروید. می بینید بسیاری از تفریحات یا پول کم می خواهند یا رایگان هستند از این تفریح های رایگان استفاده کنید.

اگر می گوید من وقت ندارم. چطور روزی 3 ساعت برای اینستاگرام یا تلویزیون زمان دارید؟ نمی توانید بگویید وقت ندارم می توانید بگویید شاید واقعا و از درون نمی خواهم این قابل قبول است. تنها توصیه من به این افراد برای درمان افسردگی بهانه های خودتان را کنار بزنید. اگر می گویید بلد نیستم شاد باشم پیشنهاد من این است از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید. متوجه شوید چطور می توانید با اقدام های کوچک شاد شوید. و یک بار برای همیشه راه درمان افسردگی را بیاموزید.افکار مثبت راه طلایی درمان افسردگی

fekr-shoma-baese-darman-afsordegi-shoma-be-shorate-hamishegi-ast درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 4 300x200

من مطلبی در سایت قرار دادم به نام اینکه چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم پیشنهاد می کنم برای این بخش آن مطلب ویژه را مطالعه کنید. اما به شما بگوییم اگر شما الگویی فکری افراد افسرده را داشته باشید. الگوی فکری شما شخصیت شما را می سازد. یعنی اگر مانند افراد افسرده فکر کنید دقیقا مانند همان افراد خواهید شد. چطور الگوی فکری را تغییر دهیم. پیشنهاد می کنم آموزش گفته شده را مطالعه کنید اما بدانید تنها درمان افسردگی بدون دارو با تغییر الگوی فکری ممکن خواهد بود. این الگوها فکری باعث می شود درمان افسردگی را تجربه کنید.

درمان افسردگی شدید

افراد افسرده فقط به شکستها , سختیها , ناامیدیها , مانعها , فکر می کنند. اگر قالب افکار شما از این الگوهای فکری باشد با اطمینان می گویم شما افسرده هستید. اما افرادی که زندگی نرمالی دارند به موفقیتها , پیروزیها , افتخارها , به اینکه برای چه کسانی مهم هستند , فکر می کنند. شما به دنبال درمان افسردگی شدید هستید پس قالب افکار شما چگونه است؟ اگر الگوی فکری نامناسبی دارید آنها را عوض کنید. چگونه درباره این موضوع کامل در مطلبی که به شما معرفی کردم توضیح دادم.


درمان افسردگی ناامیدی

omid-shah-kelid-darman-afsordegi-hamishegi-baraye-shoma-ast درمان افسردگی 4 راه جذاب درمان افسردگی darman afsordegi 5 300x200

درمان افسردگی ناامیدی با امید ممکن است. الان کافی است بیاموزیم چگونه در خودمان امید ایجاد کنیم برای این موضوع کافی است فکر کنید تا الان در زندگی چه جاهای امید نداشتید و اما کارها از جای هم که فکرش را نمی کردید حل شدند. دفترچه امید برای خودتان درست کنید. و در آن دفترچه هر روز یک مورد را در زندگی خودتان یاداشت کنید. که در چه موقعیت از زندگی امیدی نداشتید اما کارها درست شد. با این روش به ذهن خودتان یاد می دهید امید را در خود ایجاد کند. و فردی که امید در ذهن او است افسردگی در وجود او جا ندارد امید درمان افسردگی بدون دارو است.

تکنیک طلایی برای ایجاد امید

از این به بعد اگر جای به مسئله خوردید این اقدام را انجام دهید. خودتان را از آن حالت خارج کنید. در ذهن خود به نعمت های که در زندگی به آنها افتخار می کنید و آنها را دارید فکر کنید و آنها را بشمارید. طوری که احساس خوشایند در شما ایجاد شود. و بعد آن موضوع را در ذهنتان رها کنید. اگر آن مسئله شما حل نشد. باور کنید متعجب خواهید شد اگر به دنبال درمان افسردگی هستید اصلا راههای ساده را دسته کم نگیرید.

البته این را بگوییم من تمرین ویژه ای را برای ایجاد امید  در این مطلب به شما معرفی کردم. اما در هر شرایط امید داشتن یک مهارت است. که شما با انجام تمرین های دوره منحصر به فرد نهایت خودباوری به این مهارت می رسید.شما تنها 4 مرحله لا درمان افسردگی فاصله دارید. و در این مطلب آموختید وجود خودتان بهترین درمان افسردگی بدون دارو است. با انجام تمرین های گفته شده مهم نیست افسردگی شما در چه مرحله ای است. این تمرینها بهترین درمان افسردگی شدید بودند و به شما می گویم از نتایج آنها در کمتر از 1 ماه غافلگیر خواهید شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *