چطور صبح زود بیدار شویم

behtarin-tamrin-inke-chetor-sobhe-zod-az-khab-bidar-shavim چطور صبح زود بیدار شویم چطور صبح زود بیدار شویم pexels andrea piacquadio 3771069 1030x687


چطور صبح زود بیدار شویم اگر دلیل عالی و لذت های فوق العاده برای بعد از بیدار شدن نداشته باشید. و یا آنها برعکس در ذهن شما ثبت شده باشند تلاش شما بی فایده خواهد بود همیشه یک دلیل پیدا می شود تا شما خواب بمانید. شما یا اینکه مجبور هستید زود از خواب بیدار شوید چون باید سرکار بروید و … . یا براساس خواسته خودتان میل دارید و دلتان می خواهد به فردی سحرخیز تبدیل شوید. اگر جز دسته اول هستید و برای مثال این سوال را دارید. چگونه صبح زود بیدار شویم و درس بخوانیم؟ بدانید اگر عادت های صبحگاهی هیجان انگیزی داشته باشید که از آنها لذت می برید خود این انگیزه خواهد شد برای راحت تر بیدار شدن. اگر جز دسته دوم هستید و برای مثال این سوال را دارید. چگونه صبح زود بیدار شویم و سرحال باشیم؟ غیر از عادت های عالی صبحگاهی نیاز است به این نگرش برسید, درست است این یک عادت سخت است اما به هر حال از عهده آن بر می آیم. و دلیل های بی نظیری برای انجام این کار داشته باشید.


چطور صبح زود بیدار شویم

  1. دلیل های درست برای ایجاد یک رفتار جدید داشته باشیم.
  2. عادت های صبحگاهی هیجان انگیز داشته باشیم. 
  3. نگرش درست را در خودمان ایجاد کنیم که من توانایی انجام این کار را داریم. 
  4. در جهت رسیدن به این خواسته اقدام عملی کنیم و به خودمان زمان کافی دهیم.

دسته اول : چگونه صبح زود بیدار شویم و درس بخوانیم

برای بررسی دقیق دسته اول ابتدا براساس یک مثال جلو می رویم. مثال این است چگونه صبح زود بیدار شویم و درس بخوانیم شما می توانید از این مراحل الگو برداری کنید. اقدامی که این دسته از افراد نیاز است انجام دهند اینکه دلیل های کافی را پیدا کنند من در زندگی به چه افتخاراتی خواهم رسید اگر در انجام ایجاد این عادت پیروز شوم. نیاز است از دلیل های استفاده شود که بسیار برای شما انگیزه بخش هستند برای پیدا کردن این دلیلها وقت کافی بگذارید. و خوب فکر کنید موردهای را پیدا کنید که فکر به آنها حال شما را خوب می کند.

برای خودتان مشخص کنید از انجام چکارهای لذت می برید. که هم انجام آنها آسان , و هم وقت زیاد نمی خواهد, شاید برای مثال از پیاده روی خوشتان می آید , شاید از دوش گرفتن , مواردی که برای شما بسیار هیجان انگیز و جذاب است و هم آسان که می توانید آنها را جز عادت های صبحگاهی خودتان قرار دهید را مشخص کنید. و بعد از بیدار شدن آنها را انجام دهید اگر این سوال را دارید که چطور صبح زود بیدار شویم فکر می کنم به راه حلی از راه حلی که به شما گفتم کیف کردید.

مرحله سوم کافی است هر قدم موفقیت آمیزی که در این زمینه بر می دارید را به خودتان یادآوری کنید. و بگوید این موفقیت به من نشان می دهد که در مسیر درستی هستم. هر روز یک چیزی را برای یادآوری به این شکل به خودتان پیدا کنید. 

و حالا مرحله چهارم اینکه 3 اقدام مراحل قبل را انجام دهید مطمئن باشید نتیجه می گیرید. و به خودتان زمان کافی برای ایجاد این عادت عالی را دهید.

بسیاری از انسان ها کارشان این شده که فقط به خودشان یادآوری کنند. چطور صبح زود بیدار شویم و هیچ اقدامی در جهت این خواسته انجام ندهند. آنها همیشه حسرت خواهند خورد پس تصمیم بگیرید جز این دسته از افراد نباشید.


درسته دوم : چگونه صبح زود بیدار شویم و سرحال باشیم

چگونه صبح زود بیدار شویم و سرحال باشیم این افراد به دلیل اینکه بخاطر اجبار نیست که می خواهند از خواب بیدار شوند. کار حتی برای آنها جذاب تر هم خواهد شد. به این گروه از افراد فقط یک مرحله اضافه می شود و مابقی مرحله مانند دسته اول است.

  • 3 تا 5 دقیقه قبل از خواب به این فکر کنید چقدر عالی می شود اگر به موقع از خواب بیدار شوید.
  • علت های اینکه می خواهد صبح زود بیدار شوید را بررسی کنید علت های که ذوقی بی نظیر را در شما ایجاد کند. 
  • ببینید از انجام چکارهای لذت می برید که در شما باعث ایجاد انگیزه می شوند. و می توانید آنها را جز عادت های صبحگاهی قرار دهید قانون این مرحله کارها آسان جذاب زمان کم بخواهند. 
  • به خودتان یادآوری کنید از عهده این کار به خوبی بر می آید و پیروزی ها در این مسیر را به خودتان یادآوری کنید.
  • و مراحل بالا را با اقدام عملی انجام دهید و به خودتان زمان کافی دهید.

نکته هیجان انگیز 

اگر شما تا الان به دنبال این بودید که چطور صبح زود بیدار شویم به شما با قطعیت می گویم. تمرین های این آموزش بهترین ,  جذابترین , موثرترین , راحتترین آموزش در این زمینه است. و آنقدر نتیجه بخش است که برای شما قابل باور نخواهد بود. بعد از انجام این تمرینها و رسیدن به نتایج فوق العاده حتما از موفقیت های خودتان در کامنت ها به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *