چطور قوی باشیم

agar-mikhahid-bedanid-chetor-ghavi-bashim چطور قوی باشیم چطور قوی باشیم chetor ghavi bashim3 1030x686


اینکه چطور قوی باشیم یک هنر قابل آموختن است. اما در گام نخست اینکه ابتدا نیاز است بدانیم چرا به این نتیجه رسیدم که چطور قوی باشیم در برابر مشکلات آیا با تجربه های بد در زندگی رو به رو شدیم که دیگر راهی برای ما باقی نگذاشتند و به دلیل ترس از تکرار آن اتفاقها است. یا اینکه برای پیشگیری و جلوگیری از اتفاق های بد در آینده است. بعد از مشخص کردن این موضوع راه دوم اینکه بدانیم چطور باید قوی باشیم اینکه دقیقا مشخص کنیم در کدام بخش های زندگی ضعیف هستیم و بدانیم در آن بخشها چطور قوی باشیم. در این زمان انسانها 2 دسته هستند کسانی که به آنها ظلم می شود ضعیف می شوند در خود فرو می روند. و کسانی که از آن شرایط استفاده می کنند تا یک فرصت برای خودشان خلق کنند. اینجا هنر این است که چطور حتی زمانی که در شرایط سخت هستیم متمرکز این باشیم چطور دختر قوی باشیم و یا چطور فردی قوی باشم. اگر بتوانید این کار را  به خوبی انجام دهید برنده زندگی شما خواهید بود.


فرمول اینکه چطور قوی باشیم

  1. بهبود همیشگی اعتماد به نفس و عزت نفس
  2. شناسای ضعف های در دل آنها رفتن
  3. هر روز به بهتر از دیروز بودن

agar-dost-darid-bedanid-chetor-ghavi-bashimm-in-amozesh-ra-moshahede-konid چطور قوی باشیم چطور قوی باشیم chetor ghavi bashim 2 300x200


چطور قوی باشیم در برابر مشکلات

به خودتان قول دهید آنقدر بر روی خودتان کار کنید که شخصیت کاملا متفاوتی سال آینده نسبت به شخصیت ارزشمند کنونی خود داشته باشید. اگر می خواهید بدانید چطور قوی باشیم در برابر مشکلات نیاز است به جایگاهی در زندگی برسیم که خودمان را از مسئله های موجود در زندگی قوی تر بدانیم. تصور کنید یک خانم به دلیل محدودیت های که در جامعه دارد استقلال کمتری دارد و به خودش تعهد دهد من شروع می کنم به ایجاد استقلال در زندگی شخصی خودم در کار زندگی و … این فرد دغدغه خودش را این می گذارد که چطور دختر قوی باشم. حالا پرسش این است که این بانو در زندگی موفق خواهد شد یا عزیزی که همیشه می گوید دیگران حق ما را می خورند. برای رسیدن به اوج بهانها را حذف کنید. اگر برایتان مهم باشد که چطور قوی باشیم امیدوارم این نکته را متوجه شده باشید که قدرت در درون ما است جای دیگر به دنبال آن بودن اشتباه است. حالا می دانید چطور باید قوی باشیم می دانید دیگر رازی وجود ندارد همه چیز آشکار و پیداست در وجود شماست کافی است با مراجعه به خودتان به آن دسترسی پیدا کنید.

نشانه های قوی شدن چیست 

هر زمان که احساس خوبی در زندگی به خودتان داشتید و دیگر بخاطر هزاران موضوع دیگر نیاز به تصمیم گیری نداشتید. یعنی تصمیم های شما فقط به دلیل علایق شخصی خودتان است و خودتان مشاهده کننده موفقیت هر روز خودتان بودید یعنی دیگر می دانید چطور قوی باشیم.

و اگر در مسیر اینکه می خواستید بدانید چطور قوی باشیم نیاز می دانید بر روی اعتماد به نفس خودتان کار کنید من بهترین دوره اعتماد به نفس کشور را به شما معرفی می کنم. دوره پیشرفته نهایت خودباوری که این دوره را با ضمانت صد در صد به شما ارائه می دهیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *