چطور ابراز وجود کنیم

chetor-ebraze-vojod-konam-ebteda-niyaz-ast-ba-zehniyat-dorost-ashna-shavim چطور ابراز وجود کنیم چطور ابراز وجود کنیم chetor ebraze vojod konam 1030x687

چطور ابراز وجود کنیم مهم است چرا؟ اگر تا الان تجربه مصاحبه با انسانهای موفق را داشته باشید این ویژگی است که در بسیاری از آنها موجود است. و البته اگر ما به خودمان باور داشته باشیم بهتر می دانیم ابراز وجود یعنی چه و چطور آن را انجام دهیم. ابراز وجود قدمی مهم است که افرادی با عزت نفس پایین از انجام دادن آن اذیت می شوند به افراد با عزت نفس پایین پیشنهاد می کنم بعد از مطالعه این آموزش به مشاهده آموزش مهارت افزایش عزت نفس بپردازند. همچنین در این مطلب یک کتاب ابراز وجود به شما معرفی می شود. اینکه چطور ابراز وجود کنیم مهم است به همین دلیل بهترین تمرین ابراز وجود را با شما به اشتراک می گذارم.


چطور ابراز وجود کنیم

yek-tamrin-moheme-inke-chetor-ebraze-vojod-konam چطور ابراز وجود کنیم چطور ابراز وجود کنیم chetor ebraze vojod konam 2 300x200

چطور ابراز وجود کنیم این را دقت کنید من از این تمرین بهترین نتیجه ها را گرفتم اگر تصمیم گرفتم این تمرین را به شما بگوییم بخاطر این است که می تواند به شما کمک کند با دروازه ای از اتفاق های خوب در زندگی خود رو به رو شوید و نتیجه آن هم وارد زندگی من می شود.

پیشنهاد می کنم ۱۰۰ مورد از اقدام های افتخارآمیزی که در زندگی انجام دادید تا این لحظه را بنویسید و بعد از آن چندین بار به آنها فکر کنید آنها را در ذهن خود مرور کنید تا احساس خوب در شما به وجود بیاید و مرحله بعد به خودتان قول دهید در هر گفتگوی که دارید به یکی از این درخشش ها اشاره کنید.

برای اینکه متوجه شویم چطور ابراز وجود کنیم یک مثال می زنم. مثلا شما دارید درباره فوتبال صحبت می کنید می توانید بگویید فکر می کنم کریستین رونالدو بهترین احساس را در زندگی تجربه می کند خیلی این برای من جذاب است چرا؟ چون من خودم وقتی توانستم فروشم را ۴۰ درصد در یک ماه افزایش دهم احساسی عالی داشتم موفقیت همیشه احساس خوب می دهد هر کسی بیشتر به خودش اعتماد کند و هر چقدر نسبت به گذشته خودش موفقیت بیشتر کسب کند لذت واقعی زندگی را می چشد.

من در این مثال درباره افزایش ۴۰% فروشم در کسب و کارم که یک موفقیت است در بین حرفه های خودم گفتم طوری که هم مرتبط و هم کوتاه و هم بیان درخشش باشد. حالا می دانید ابراز وجود یعنی چی و با یک تمرین ابراز وجود خاص آشنا شدید. اگر برای شما سخت است از توانایی های خودتان صحبت کنید فکر می کنید اعتماد به نفس و عزت نفس پایین دارید دوره نهایت خودباوری شما را به راحتی و در کوتاه ترین زمان به این جایگاه می رساند.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


کتاب ابراز وجود

yek-ketab-alii-barayi-inke-bedanim-chetor-ebraze-vojod-konam چطور ابراز وجود کنیم چطور ابراز وجود کنیم chetor ebraze vojod konam 4 300x169

کتاب ابراز وجود خوب دقیقا ارتباط مستقیم با عزت نفس شما دارد پس نیاز است کتابی بخوانیم که هم اعتماد به نفس هم عزت نفس را بهبود ببخشد که نتیجه آن می شود رسیدن به این مهارت که چطور ابراز وجود کنیم. اگر به دنبال کتاب اعتماد به نفس هستید بهترین کتاب صوتی و تخصصی که در این زمینه می توانم به شما معرفی کنم کتاب حقیقتی برای ما است.


۵۹%
۲۰.۰۰۰ تومان


یادمان باشد اینکه چطور ابراز وجود کنیم مهم است. اگر شما خودت را باور نداری و فکر نمی کنید بتوانید در زندگی جایگاهی داشته باشید و زمانی که با این ذهنیت نادرست از تمرین ابراز وجود گفته شده استفاده می کنید کنید تصور خواهید کرد در حال دروغ گفتن به خودتان هستید و این به جای تاثیر مثبت تاثیر منفی خواهد داشت. امیدوارم متوجه شده باشید اگر می خواهید بدانید ابراز وجود یعنی چه و نتایج آن در زندگی خود استفاده کنید ابتدا نیاز است خودتان را بیشتر باور کنید.  


چطور ابراز وجود کنیم

tamayol-darid-bedanid-chetor-ebraze-vojod-konam چطور ابراز وجود کنیم چطور ابراز وجود کنیم chetor ebraze vojod konam 3 300x200

در این آموزش هم متوجه شدیم ابراز وجود یعنی چه و هم یک تمرین ابراز وجود کلیدی به شما گفته شده که بسیار نتیجه بخش است و یک کتاب ابراز وجود ویژه به شما معرفی شد. و تلاش کردم موضوع اینکه چطور ابراز وجود کنیم را کامل و جامع با شما به اشتراک بگذارم اگر پرسشی دارید در کامنتها پاسخگو هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *