چطور درخواست کنیم

چطور درخواست کنیم چطور درخواست کنیم chetor darkhast konim 5 1030x686


چطور درخواست کنیم؟ چرا درخواست کردن مهم است؟ و تصور کنید شما در کار خود مهارت کافی دارید و حتی توانای اینکه مسئولیت بیشتر بپذیرید را دارید اما شما درخواست جایگاه بهتری شغلی را نمی دهید با وجود اینکه احتمال هم می دهید اگر درخواست کنید درخواست شما تایید شود آیا اینکه شما درخواست نمی کنید ضرر می کنید؟ پاسخ بله است گاهی درخواست کردن می تواند کمک کند مسیر چند ساله را تنها در ۲ یا ۳ ماه بروید آیا ارزش امتحان کردن را ندارد! وقتی که از قانون درخواست کردن در زندگی خود استفاده کنید اگر به دنبال این باشید که در زمانی کمتر کیفیت بهتری از زندگی را برای خودتان شکل دهید شما لازم دارید آموزش درخواست کردن ببینید. عده ای می ترسند درخواست کنند عده ای خجالت می کشند درخواست کنند همه این موارد مانع های هستند که شما را از رسیدن به خواسته های که دارد محروم می کنند پس برای رسیدن به قدرت درخواست کردن نیاز است از این مانع ها عبور کنید. ما تمرین بسیار ویژه ای برای شما در این آموزش داریم پس در ادامه با ما همراه باشید.


چطور درخواست کنیم

agar-alaghe-darid-herfayie-biyamozid-chetor-darkhast-konim-pishnehad-mikonam-in-amozesh-ra-moshahede-konid چطور درخواست کنیم چطور درخواست کنیم chetor darkhast konim 2 300x200

برای این بدانید چطور درخواست کنیم ابتدا نیاز است اشاره کنم ذهنیت شما می تواند بر روی نتیجه تاثیر بگذارد. اگر شما به خواسته خود شک دارید. اگر شما به اینکه شایسته درخواست کردن هستید یا خیر شک دارید. این روی فکر شما روی بیان شما بر روی حالت بدن شما تاثیر می گذارد. چند نکته مهم اول واقعا فقط درخواست های را که از آنها مطمئن هستید ارائه دهید. چون اگر به درخواست خود باور نداشته باشید دیگران هم این را متوجه خواهند شد و آنها هم شما را باور نمی کنند پس فقط درخواستی داشته باشید که به آن اعتقاد کامل دارید باور داشته باشید شایسته هستید و دیگران به درخواست شما احترام می گذارند. بهترین نکته آموزش درخواست کردن اینکه به خودتان و درخواستتان باور داشته باشید تا دیگران هم شما را باور کنند. تنها در یک صورت دیگران به درخواست شما تردید دارند فقط زمانی که خود شما به درخواستی که دارید تردید داشته باشید.

تمرین ویژه آموزش درخواست کردن

در این آموزش درخواست کردن تاکید من بر طی کردن تکامل است یعنی آرام آرام جلو بروند تا به جاهای درخشان برسید. از درخواستهای کوچک شروع کنید عده ای ترس دارند چون ممکن است نه بشنوند چون ترس از قضاوت شدن دارند. می ترسند از نگاه دیگران آدمهای خوبی نباشند این افراد نیاز است تا در زندگی صدمه های جبران ناپذیری ندیدند برای روی خودشان کار کنند و این تفکر خودشان را از این تفکر اشتباه و آلوده رها کنند. ما در سایت دوره ای حرفه ای داریم به نام نهایت خودباوری که زندگی این افراد را برای همیشه تغییر خواهد داد.

اما پیشنهاد من به این افراد اینکه شروع کنند به کنار گذاشتن ترسها, از غلبه بر ترسهای کوچک برای آموزش درخواست کردن خود شروع کنند. یک مثال می زنم برای اینکه بدانیم چطور درخواست کنیم برای مثلا در تاکسی هستید زمانی که به مقصد نزدیک شدید درخواست کنید می توانید من را دو خیابان آن ورتر پیاده کنید با همین مبلغ, تاکید می کنم برای رسیدن به قدرت درخواست کردن باید از جاهای کوچک شروع کرد و ادامه داد.

به شما قول می دهم وقتی هدفمند از قانون درخواست کردن استفاده کنید همه چیز برای شما عوض می شود.


استفاده هوشمندانه از قانون درخواست

teknikhayei-alei-baraye-inke-bedanim-chetor-darkhast-konim چطور درخواست کنیم چطور درخواست کنیم chetor darkhast konim 3 300x221

وقتی بهترین نتیجه را می گیرید که هوشمندانه از قانون درخواست کردن استفاده کنید. چون تصور کنید شما آموختید و که چطور درخواست کنیم حالا گاهی درخواست های پراکنده در زندگی خودتان دارید چه خواهد شد. شما به یک قدرت ویژه دست یافتید که سودی از آن نخواهید برد پس نمی شود گفت به شکل حرفه ای دارید از قدرت درخواست کردن استفاده می کنید شما نیاز است استفاده هوشمندانه از این قدرت داشته باشید. یعنی اینکه شما اهدافی را برای خودتان مشخص کنید و در جهت رسیدن به آن خواسته های از تکنیک های این آموزش درخواست کردن استفاده کنید.

پس ابتدا نیاز است خودتان را قوی کنید تا در درخواست کردن راحت شوید و بعد از آن در جهت رسیدن به خواسته های مهم زندگی از آن استفاده کنید. شرایط شما برای همیشه با این شیوه تغییر می کند.

خوب آیا آموزشی کامل وجود دارد که ما در زمینه درخواست کردن حرفه ای شویم؟ بله ما در دوره پیشرفته نهایت خودباوری با تمرین های عالی و پشتیبانی عالی در این زمینه به شما ارائه می دهیم. تا حالا صدها نفری که از این دوره استفاده کردند با قانون درخواست کردن زندگی خودشان را برای همیشه تغییر دادند. و ما تضمین می کنیم شما با آموختن اینکه چطور درخواست کنیم به شکل حرفه ای آنقدر در زندگیتان نتیجه خلق می کنید که برای شما هرگز الان قابل باور نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این دوره منحصر به فرد بر روی تصویر زیر کلیک کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


چطور درخواست کنیم

behtarin-ravesh--nike-chetor-darkhast-konim-ra-miamozim چطور درخواست کنیم چطور درخواست کنیم chetor darkhast konim 300x200

تای اینجا مطلب هم در آموزش تصویری چطور درخواست کنیم تمرین عملی به شما گفته شده هم در متن این آموزش ویژه لطفا برای اینکه برای خودتان منطقی شود استفاده از قانون درخواست کردن می تواند مفید باشد حتما در کامنتها توضیح دهید. اگر به قدرت درخواست کردن دست پیدا نکنید در زندگی چه چیزهای را از دست می دهید و اگر قانون درخواست کردن را بیاموزید چه نعمت های را با این روش می توانید وارد زندگی خودتان کنید. اگر از روش های گفته شده در آموزش درخواست کردن استفاده کنید. در ۱ ماه آنقدر معجزه وارد زندگی شما می شود که خودتان به این مسیر ادامه خواهید داد.


کلام آخر

do-teknike-binazir-va-vizhe-baraye-inke-biyamozim-chetor-darkhast-konim چطور درخواست کنیم چطور درخواست کنیم chetor darkhast konim 4 300x200

حالا که آموزش درخواست کردن را مشاهده کردید از تمرین مهمی آگاه شدید که تنها فاصله شما تا رسیدن به نتیجه فقط به اقدام کردن شما بستگی دارد. یک فرد قوی منتظر نمی ماند که شاید روز خوب بیاید. یک فرد باهوش می آموزد که چطور آن روز خوب را برای خودش خلق کند چیزی که شما در آموزش چطور درخواست کنیم آموختید. حالا به قدرتی که دارید آگاه هستید وقت خلق آن روز زیبا در زندگی ارزشمندتان است لطفا وارد عمل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *