چگونه زیبا باشیم

agar-shoma-ham-dost-darid-jazab-bashid-amoshe-chegone-ziba-bashim-ra-moshahedeh-konid چگونه زیبا باشیم چگونه زیبا باشیم chegone ziba bashim 1030x686


چگونه زیبا باشیم پرسش بسیار مهمی است چون همه ما انسان های زیادی را می بینیم که بارها و بارها عمل زیبایی می کنند اما احساس خیلی خوبی به آنها نداریم. آنها در یک تله فکری یر می کنند مجدد از خود می پرسند چگونه زیبا شویم و بازهم عمل می کنند اما من زیاد انسانهای را دیدم که از نظر استانداردهای زیبای خیلی عالی نیستند اما به دید افراد دیگر بسیار جذاب به نظر می رسند. خیلی خیلی برای من عجیب است وقتی با این افراد صحبت می کنیم انگار که اصلا برایشان مهم نیست که چگونه جذاب و زیبا باشیم. آیا این برای شما جذاب نیست ماجرا چی است آیا آنها دانسته و یا ندانسته دارند کاری می کنند که اگر کاری می کنند ما هم آن کارها را انجام دهیم همان نتیجه را می گیریم. تنها توصیه من این است. تمرین آموزش چگونه زیبا باشیم را برای 1 ماه انجام دهید تا از نتایج شگفت زده شوید.


چگونه زیبا باشیم

yek-tamrine-kelidi-baraye-nike-bedanim-chegone-ziba-bashim چگونه زیبا باشیم چگونه زیبا باشیم chegone ziba bashim 1 300x200

تا حالا فکر کردید کسانی که بسیار می اندیشند که چگونه زیبا باشیم در واقعیت به دنبال اثبات زیبای خودشان به دیگران هستند. اما کسانی که به شکل ناخودآگاه زیبا هستند اصلا درگیری ذهنی ندارند که چگونه جذاب باشیم به همین دلیل اصلا به فکری اثبات زیبایی خودشان به دیگران نیستند. این مثال را شنیدید یک شیر نیاز ندارد اثبات کند شیر است چون هم خودش و هم حیوانات دیگر می دانند سلطان کیست. پس اینکه چگونه زیبا و جذاب باشیم یک عمر ذهنی است که اگر به این قدرت ذهنی برسیم نتیجه آن را در رفتارهای خودمان می بینیم.

چگونه جذاب باشیم

چه می شود اگر خودمان را زیبا بدانیم و همه بنده های خدا را زیبا بدانیم. چه می شود به شکل کاملا منطقی و واقعی باور کنیم زیبا و زیبا هستیم. چون همه انسانها زیبا هستند. اگر به این جایگاه ذهنی برسیم دیگر چقدر به این موضوع فکر می کنیم که چگونه زیبا شویم. چقدر تلاش می کنیم توجه های دیگران را به دست بیاوریم؟ حتی همین الان که در حال مطالعه این مطلب هستید هنوز این تمرینها را انجام ندادید بخشی از ذهن شما می گویید درسته. می دانید چرا چون این .واقعیت بسیار منطقی است.


از کجا بفهمیم که چقدر برای ما مهم است که چگونه زیبا شویم؟

ta-hala-be-shekle-herfehaye-amokhtid-ke-chegone-ziba-bashim چگونه زیبا باشیم چگونه زیبا باشیم chegone ziba bashim 2 300x200

ببینید چقدر تلاش می کنید به خودتان برسید تا دیگران شما را ببینند. بررسی کنید اگر دیگران به ظاهر شما اهمیت ندهند چقدر ناراحت می شوید. توجه کنید چقدر پیش از اندازه خوشحال می شوید وقتی از ظاهر زیبای شما تعریف می کنند. اگر این موارد در شما است دغدغه اصلی شما این شده که چگونه زیبا باشیم و تا وقتی این مسئله اصلی و پر رنگ در ذهن شما باشد هر اقدام در جهت اینکه چگونه جذاب باشیم یک اشتباه است. یک بار به خودتان می گویید عمل کنم زیبا می شوم می گویید پروتز کنم زیبا می شوم و… این روش ادامه پیدا می کند هر بار به این نتیجه می رسید یک کاری دیگر انجام دهید زیبا می شوید. در نهایت هم آن رضایتی که نیاز است از زیبای خود داشته باشید را نخواهید داشت. در واقع شما در این شرایط در این تله ذهنی گیر کردید که چگونه زیبا شویم.

تمرین اول چگونه زیبا باشیم

برای اینکه بدانیم چگونه جذاب باشیم نیاز است از ذهن قدرتمند خودمان در این مسیر به شکل حرفه ای و هوشمندانه استفاده کنیم. یعنی حتما در دوران زندگی افرادی بودند از زیبای ما تعریف کردند به آنها توجه کنیم. در ذهنمان آنها را مرور کنیم. خیلیها به یاد می آورند چه کسانی به آنها بی اهمیت بودند و این همان کار اشتباه است. به این فکر کنید چه کسی زیبای شما را تحسین کرده این اولین قدم برای اینکه بدانیم چگونه جذاب و زیبا باشیم.

اقدام دوم : برای اینکه بدانیم چگونه جذاب باشیم به این فکر کنیم کدام قسمت از بدن و چهره ما زیبا است. نه اینکه به خودمان دروغ بگویم از نظر خودتان دقیقا کدام قسمت چهره شما زیبا است. تکرار می کنم منظور من این نیست کاری خاص انجام دهیم تا به این نتیجه برسیم چگونه زیبا شویم. نیاز است دقیقا ببینید کدام قسمت از چهره شما بدون اینکه نیاز به آرایش و کار خاصی داشته باشد زیبا است. این زیباییها را برای خودتان مشخص کنید و آنها را همیشه در رهنتان به خودتان یادآوری کنید.

این نگرش را کنار بزنید که من هر کاری می کنم تا جلب توجه کنم. بلکه دیگری است که برای به دست آوردن توجه من می تواند هر کاری را انجام دهد. انسان زیبا نیازی ندارد زیبایی خودش را به دیگران اثبات کند.

اقدام سوم : در انسانهای دیگر بیشتر به زیبای های آنها توجه کنید. هر انسان را که می بنید به خودتان بگویید از چه چیز این فرد خوشم می آید. یا در جمعی که هستید بررسی کنید به نظر شما زیباترین فرد جمع بعد از خودتان چه کسی است. چرا چون انسانی که زیبای های جهان را می بنید به سوی زیبای های بیشتر هدایت می شود. انسانی که از نگاه دیگران زیباست ذهن زیبا دارد در ابتدا و بعد ظاهر زیبا وقتی ذهن شما درست باشد دیگر برای شما مهم نیست چگونه زیبا باشیم یا چگونه زیبا شویم می دانید چرا چون واقعا شما زیبا و جذاب هستید.

اقدام چهارم : ابتدا تمام مراحل بالا را به درستی انجام بدهید. و بعد تا حد امکان زیبای ظاهری خودت را حفظ کنید. تا آنجا که می توانید لباس زیبای بپوشید که خودتان با آن حال کنید از نگاه شما جذاب باشد. ابتدا ذهن را زیبا کنید و بعد ظاهر را کاری که بسیاری به اشتباه آن را دقیقا برعکس انجام می دهند.

به همین دلیل افراد چون به آشتی و به صلح با خود در دوره نهایت خودباوری می رسند هم از نظر خودشان و هم از نظر دیگران جذابتر به نظر می شوند. این اتفاق جذاب برای همه مخاطبان دوره نهایت خودباوری رخ داده است.


چگونه جذاب باشیم خودت را اثبات نکن

dar-in-amozesh-miamozim-az-daron-chegone-ziba-bashim چگونه زیبا باشیم چگونه زیبا باشیم chegone ziba bashim 4 300x200

یادت باشد اگر داری به دیگران اثبات می کنید قدرت دارید یعنی پذیرفتید قدرتی ندارید. اگر تلاش می کنید به دیگران اثبات کنید زیبا هستید یعنی زیبای خودتان را زیر سوال بردید. هر چقدر بیشتر به دغدغه برای شما تبدیل شده باشد که چگونه جذاب باشیم بیشتر زیبای خودتان را زیر سوال بردید. اصلا تصور نکنید من باید جور خاصی می بودم تا زیبا به حساب می آمدم تصور کنید من به بهترین شکل خلق شدم پس زیبای های بسیار دارم که خودم از آنها بی خبر هستم. شما می توانید تصور کنید که زیبا هستید و برای اینکه از نگاه خودتان زیباتر به نظر برسید بپرسید چگونه زیبا باشیم شما می توانید آرایش کنید اما با این دید که من زیبا هستم احساس خوبی به خودم دارم و آرایش برای من کاری جذاب است.

تلاش نکنید که چگونه زیبا شویم. بگذارید دیگران زیبای بی نهایت شما را کشف کنند. بسیار دوست دارم این پرسش را مطرح کنید که بدون آرایش چگونه زیبا باشیم اگر این پرسش را داشته باشید حالا به بهترین آگاهی در این زمینه با  رسیده اید.

تمرین بدون آرایش چگونه زیبا باشیم  

رفتارهای خودتان را بررسی کنید ببینید کجاها و در چه رفتارهای به دنبال اثبات زیبای خودتان به دیگران هستید آن رفتارها را شناسای کنید و از انجام آنها خودداری کنید. و از خودتان بپرسید در موقعیت های مختلف من اگر خودم را زیبا می دانستم در این شرایط چطور رفتار می کردم این رفتارها را شناسای کنید و آنها را انجام دهید. احتمالا در این شرایط به دنبال جلب توجه نخواهید بود چون به تفکر بسیار در ذهن شما کمرنگ تر شده که چگونه زیبا باشیم و این نقطه شروع آغاز توجه ها است.

امیدوارم متوجه شده باشید به جای اینکه بپرسید چگونه جذاب باشیم از خودتان بپرسید چگونه بیشتر خودم را دوست داشته باشم. چون وقتی با خودتان دوست باشید بسیار جذابتر خواهید بود. این اتفاق را به شکل واضح در دوره نهایت خودباوری تجربه خواهید کرد به همین دلیل است تضمین می کنیم ذر این دوره شما به عزت نفس و اعتماد به نفسی با استانداردهای جهانی می رسید.چگونه ساده و زیبا باشیم

aya-midanid-dar-zendegi-che-chizi-be-dast-miavarim-agar-bedanim-chegone-ziba-bashim چگونه زیبا باشیم چگونه زیبا باشیم chegone ziba bashim 5 300x200

حالا می دانید چگونه ساده و زیبا باشیم همه چیز از درون شما شروع می شود. درمان هر بیماری در خودتان است کلید رسیدن به هر خواسته در خودتان است و شروع راه اینکه چگونه جذاب باشیم کجاست. حالا می دانید اکثر مردم راه را اشتباه می روند از خود می پرسند چگونه زیبا شویم اما در مسیری اشتباه قدم بر می دارند آنها به دنبال زیبا نشان دادن خود با عامل های بیرونی مانند عمل کردن هستند در حالی زیبای همان وجود ارزشمند خودشان است. تکرار می کنم به جای اینکه بگویید چگونه زیبا باشیم بگویید چگونه با خودمان راحت باشیم چگونه با خودمان دوست باشیم.

به رفیق قدیمی و ثابت خودت که از ابتدا تا با شما همراه بوده احترام بیشتری بگذار آن رفیق قدیمی وجود زیبای خودت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *