۵ تمرین عملی چگونه ناامید نباشیم

panje-tamrin-amali-chegone-naomid-nabashim چگونه ناامید نباشیم 5 تمرین عملی چگونه ناامید نباشیم chegone naomid nabashim 1030x687


خیلی خوشحال هستم که آموزشی را با این عنوان که چگونه ناامید نباشیم با شما به اشتراک می گذارم. چون آموزشی کلیدی است و می تواند نقش موثری در زندگی ما داشته باشد. من در ویدیو آموزشی چگونه ناامید نشویم ۳ تمرین کلیدی را با شما به اشتراک گذاشتم. و در این بخش هم ۲ تمرین ویژه دیگر را با شما به اشتراک می گذارم. اعتقاد دارم جهانی زیباست که همه انسانها در آن امید داشته باشند اگر ما می خواهیم امید را از ریشه در خودمان شکل دهیم و برای ما مهم است بدانیم چگونه ناامیدی را از بین ببریم. بدانید هر چقدر عزت نفس در شما بیشتر باشد امید زندگی در شما بیشتر است عزت نفس سست کننده های پایه های ناامیدی در وجود شما است. پیشنهاد می کنم بعد از مطالعه آموزش چگونه ناامیدی از درمان کنیم برای افزایش عزت نفس خود آموزش ویژه مهارت افزایش عزت نفس را مشاهده کنید.


چگونه ناامید نباشیم

ta-hala-fekr-kardid-chegone-naomid-nabashim-chizi-ke-dar-in-amozeshe-vozhe-miamozim چگونه ناامید نباشیم 5 تمرین عملی چگونه ناامید نباشیم chegone naomid nabashim 2 300x169

یکی از دوستان من در مدت ۱ سال موفقیت های بسیاری کسب کرد که همیشه برای من قابل تحسین خواهد بود و هر بار در گفتگو با او این موضوع را به او تبریک می گفتم و از او می خواستم به سمت موفقیت بیشتر حرکت کند. در تلاشم همیشه در حال تحسین زیبای ها باشم اما خوب به دید من کسی که این همه موفقیت در این زمان کوتاه کسب کرده نیاز است هیجان و لذت بیشتری در زندگی خودش داشته باشد. اما من بعضی از زمانها بی حوصلگی را در او می دیدم به او گفتم تو کلی موفقیت قابل تحسین کسب کردی پس باید خیلی خوشحال باشی لذت ببری و هیجان در زندگی خودت داشته باشی تا جای که به او یک تمرین عالی دادم که این تمرین به دید من معجزه می کند این تمرین دقیقا نشان می دهد چگونه نامید نشویم.

به او گفتم ذهن تو فراموش کرد است که در این مدت کوتاه از کجا به کجا رسیده است پیشنهاد می کنم به مدت ۲ هفته دقیقا خودت را در همان شرایط ۱ سال قبل خودت قرار بده شهر خانه ماشین همه و همه چیز مانند یک سال قبل باشد. تا ذهنت اذیت شود و بداند از کجا به کجا رسید است و ارزش این لحظه ای که در آن هستی را بیشتر درک کند و زمانی که به این حد از زندگی برسیم دیگر پاسخ اینکه چگونه ناامید نباشیم را یافتیم.

اگر شما احترام به خود داشته باشید و وجود خودتان را مهم بدانید احترام در هر شرایط به خودتان کمک می کند از شرایط سختی که در آن هستید عبور کنید. برای رسیدن به این جایگاه درونی شما به عزت نفس نیاز خواهید داشت تقویت کننده و پایه های امید محکم در وجود هما ما عزت نفس است اگر تمایل  دارید عزت نفسی در زندگی تجربه کنید که هرگز تا قبل تجربه نکردید از دوره پیشرفته عزت نفس به نام نهایت خودباوری استفاده کنید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان


چگونه نامیدی را از بین ببرم

ناامیدی نشانه خستگی ذهن است در چه شرایطی ذهن خسته می شود. در ۲ شرایط شرط ۱ اتفاق های خوب گذتشه را فراموش می کند موفقیت ها را فراموش می کند ۲ از مسیری که در آن قرار گرفته و به موفقیتی که در نظر داشته است نرسیده ناراحت می شود. حالا چگونه ناامیدی را از بین ببریم؟ کافی است ذهن مان را عادت دهیم در هر شرایط از زندگی به افتخارات موفقیت ها درخشش های ما در زندگی فکر کند و متمرکز باشد. اگر شما همه موفقیت های گذشته را به یاد بیاورید و در مسیر رسیدن به خواسته های خود زمین بخورید ذهن شما می گوید ایرادی نداره یادت است این شرایطی که گذشته تجربه کردی سخت تر از این مورد است که در حال تجربه آن هستی پس به همین دلیل از عهده تجربه هم می آید. پس این یکی تجربه از آن آسانتر است پس تو به راحتی انجامش می دهید. تمام شد اینجا دیگر چگونه ناامید نباشیم معنا ندارد می دانید چرا؟ چون راه رسیدن به امید را آموختید اما برعکس اگر ذهن شما مدام به تجربه های تلخ فکر می کند زمانی که زمین می خورید ذهن شما می گوید من که گفتم نمی شود و نهایت یک یا دوبار دیگر انجام می دهید ذهن شما می گویید تو آن یکی و آن یکی کار را هم نتوانستی انجام دهی پس خودت را اذیت نکن این تجربه هم مانند آنها است از عهده آنها بر نمی آید. در اینجا ذهن شما را قانع می کند و از آن کار دست خواهید کشید. اینجا هم دیگر چگونه ناامید نشویم معنا ندارد چون عامل اصلی شکل گرفتن ناامیدی ذهن شما است. حالا وقتش است ذهن خود را فقط متمرکز خوبی های زندگی کنید. اگر درون شما خوب باشد به جای خوبی هدایت می شوید.


تمرین ۵ چگونه ناامید نباشیم

besiyari-az-afrad-dar-zendeg-khod-asibd-mibinand-chon-nemidanandke-chegone-naomid-nabashim چگونه ناامید نباشیم 5 تمرین عملی چگونه ناامید نباشیم chegone naomid nabashim 3 300x200

در این تمرین پنجم چگونه ناامید نباشیم ممکن است با کمی مقاومت ذهنی رو به رو شوید. از این به بعد از اتفاق های کوچک زندگی خود شروع کنید و برای شروع بازی کنید هر چند در ابتدا فکر می کنید این کارها الکی است اگر مقاومت ذهنی داشته باشید. اما در نهایت  آن را بعد از چند بار تکرار کردن و دیدن نتیجه آن را می پذیرید. در هر اتفاق به ظاهر بد به خودتان بگوید. درس این داستان چیست؟ من از این تجربه چه می آموزم؟ این اتفاق های بد در آینده می توانند چه سودی برای من داشته باشند؟ به این پرسش ها پاسخ دهید و برای هر کدام ۱۰ جواب دهید تا حال شما خوب شود؟ وقتی یک بار دو بار بارها و بارها این کار را انجام دادید روحیه شما به شکل باور نکردنی تغییر خواهد کرد چون می دانید چگونه ناامید نشویم.

در این آموزش چگونه ناامیدی را درمان کنیم ۵ تمرین عملی به شما گفته شد. که من با استفاده از این تمرین ها بهترین نتایج را در این زمینه در زندگی خودم کسب کردم و در کلاسها و سمینار ها مخاطبان من از این تمرین ها در زندگی خود بهترین نتایج را گرفتند. دیگر شما می دانید چگونه نامیدی را از بین ببریم و بهانه ای ندارید چون تمرین فیزیکی و سختی گفته نشد. همه تمرین ها تمرین های پیشرفته و نتیجه بخش ذهنی بودند حالا شما همه آگاهی توانای مهارت کافی برای رسیدن به هدف خودتان را دارید و اگر اقدام کنید در ۳ ماه بهترین نتایج زندگی خود در این زمینه می گیرید. البته اگر هدفتان این باشد که بدانید چگونه ناامید نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *