چگونه در زمان حال زندگی کنیم

tamin-vizhe-baraye-inke-bedanim-chegne-dar-zamane-hal-zendegi-konin چگونه در زمان حال زندگی کنیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم chegne dar zamane hal zendegi konin 1030x686


چگونه در زمان حال زندگی کنیم این درخواست یا سوال بهایی دارد کسانی می توانند به این درجه برسند که حاضر به پرداخت آن باشند. چرا چون گاهی مجبور می شوید کارهای را انجام دهید که خلاف میل دیگران است و اگر شهامت جدا شدن از همان مسیری که عموم در آن هستند را نداشته باشید هرگز در این مسیر قرار نخواهید گرفت. ما داریم از قانون زمان حال با شما صحبت می کنیم و نیاز می دانم یادآوری کنم اهمیت زندگی در زمان حال آنقدر مهم است که همه ما حاضر هستید هر کاری کنیم تا فواید آن را به دست آوریم. یکی از فایده های زندگی در زمان حال رسیدن به خوشبختی است حالا شما حاضر هستید چکاری انجام دهید تا خوشبخت باشید؟ اگر هم به دنبال دانلود کتاب چگونه در زمان حال زندگی کنیم هستید 4 کتاب به شما در پایان معرفی می کنم.


چگونه در زمان حال زندگی کنیم

dost-darid-bedanid-chegne-dar-zamane-hal-zendegi-konin چگونه در زمان حال زندگی کنیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم chegne dar zamane hal zendegi konin 1 300x200

برای خودمان زندگی کنیم من اگر یک گروهی را راه اندازی کنم و بسیاری از انسانها بدون فکر به این گروه بپیوندند و بدون اینکه خودشان آگاه باشند این کار تنها به سود منافع من می باشد و من هر شکل و هر جهت که علاقه دارم آنها را جهت دهم. به نظر شما کدام یک از افراد این گروه دارند زندگی در زمان حال را تجربه می کنند؟ من می گوییم هیچ کدام اما چرا به این دلیل که تنها زمانی عموم افراد بدون فکر تحت تاثیر جمع قرار می گیرند که ذهن آنها به شکلی که مدیران آن گروه می خواهند برنامه ریزی شده باشد.

اگر اهمیت زندگی در زمان حال را می دانید هیچگاه اجازه نمی دهید دیگران ذهن شما را به شکلی که خودشان می خواهند برنامه ریزی کنند. این دسته از افراد که خیلی راحت به گروه های می پیوندند و این گروه ها به راحتی آنها را مدیریت می کنند برای خودشان زندگی نمی کنند و تا زمانی که شما برای خودتان زندگی نکنید قانون لحظه حال را نقض کرده هستید و به این معناست که شما تا زمانی که تغییر نکنید زندگی در زمان حال را تجربه نمی کنید.

متاسفانه باید بگوییم بسیاری از ما ناخواسته همسوی فکری داریم با گروه های مختلف موافق مخالف و…. هر کدام از این نگرش ها و هم گروهی فکری یا حضوری با گروهی که ناخواسته ما را مدیریت می کنند مانند زنجیرهای که به خودمان وصل کردیم هستند. حالا اهمیت زندگی در زمان حال برای ما مهم باشد و 10 از این زنجیرهای مختلف را ناآگاهانه به خودمان وصل کرده باشیم می توانیم آنگونه که خودمان می خواهیم زندگی کنیم؟ تا زمانی که به شکلی که خودمان می خواهیم زندگی نکنیم زندگی در زمان حال را تجربه نمی کنیم.

تمرین زندگی در زمان حال

biyaid-baham-biyamozim-ke-chegne-dar-zamane-hal-zendegi-konin چگونه در زمان حال زندگی کنیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم chegne dar zamane hal zendegi konin 2 300x200

اول از خودمان بپرسیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم اجازه دهیم ذهن ما خلاق باشد ببینیم چه پاسخ های به ذهن خودمان می آید. (من برای دانلود کتاب چگونه در زمان حال زندگی کنیم 4 پیشنهاد دارم که در این زمینه به شما در پایان می گوییم) اما مرحله بعد این است که از خودم بپرسم من ناخواسته با چه گروه های همفکر هستم که بدون اینکه خودم آگاه باشم آنها می توانند من را مدیریت کنند؟ تا حالا کجاها بدون اینکه خودم بخواهم من هم مانند مردم که به جهتی هدایت شده حرکت می کردند حرکت کردم و پشیمان شدم؟ آیا من هم اشتباه کردم دلار خریدم در بورس شرکت کردم و… چقدر با این همسوی فکری در زندگی ضرر کردم؟ من که اهمیت زندگی در زمان حال برایم جز اولویتها است در حال تجربه زندگی در زمان حال هستم؟

قانون لحظه حال برای خودتان زندگی کنید این زندگی برای شماست زندگی شما مال خودتان است نه اینکه شما برای دیگران زندگی کنید. هر چقدر بیشتر زندگی خودتان را آگاهانه سپری کنید بیشتر زندگی در زمان حال را تجربه می کنید.

ممکن است بگویید این موارد چه ارتباطی به این دارد به اینکه چگونه در زمان حال زندگی کنیم؟ لطفا بررسی کنید و افرادی را شناسای کنید براساس ویژگی های گفته شده در این آموزش و ببینید آنها چقدر خوشبخت هستند اگر واقعا خوشبخت نیستند پس یعنی در زمان حال زندگی نمی کنند. چون قانون لحظه حال تجربه خوشبختی است به شما قول می دهم هیچکس را پیدا نخواهید کرد این را تضمین می کنم.


برای اینکه بدانیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم.

  • آموزش ببینیم
  • خودمان را از زنجیر های گفته شده رها کنیم 
  • بیاموزیم چگونه برای خودمان زندگی کنیم

اگر اهمیت زندگی در زمان حال برای ما ارزشمند است


دانلود کتاب چگونه در زمان حال زندگی کنیم

moarefi-4-ketab-baraye-inke-bedanim-chegne-dar-zamane-hal-zendegi-konin چگونه در زمان حال زندگی کنیم چگونه در زمان حال زندگی کنیم chegne dar zamane hal zendegi konin 3 300x200

اینجا قرار است 4 کتاب به شما معرفی کنم تنها توصیه من این است این کتابها را مطالعه کنید. همیشه اولین کتابی که به افراد معرفی می کنم کتاب حقیقتی برای ما است که در سایت به صورت صوتی موجود است این کتاب زندگی جدیدی به شما می بخشد.


59%


کتاب حقیقتی برای ما

کتاب پرسش های کوانتومی آنتونی رابینز کتاب

توان بی پایان آنتونی رابینز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز آنتونی رابینز 

در کامنتها بگویید از نگاه شما مهمترین نکته ای که از مطلب چگونه در زمان حال زندگی کنیم آموختید چه بوده که می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *