بلوغ فکری چیست

bloghe-fekri-chist=va-chetor-be-an-beresim بلوغ فکری چیست بلوغ فکری چیست bloghe fekri chist 1030x686


بلوغ فکری چیست به دید من نشانه شجاعت پذیرش اینکه هر چه در زندگی ساختم خوب یا بد بر عهده خودم است. تا این موضوع بیان می شود عده ای می گویند اما در کشور ما کلی اتفاق ها رخ می دهد که دست ما نیست آیا در همین شرایط سخت کسانی هستند که خوشبخت باشند و به هیچ جای خاصی وابسته نباشند؟ پاسخ صد در صد مثبت است پس چرا من نتوانستم! برای رسیدن به پاسخ آن دنبال عوامل بیرون از خودتان نباشید در درون خودتان به دنبال پاسخ باشید. اگر می خواهید بدانید چطور به بلوغ فکری برسم مسئولیت زندگی خودتان بر عهده ای چیز های که کنترلی بر روی آن ندارید نگذارید. این موضوع ویران کننده است در ادامه توضیح داده خواهد شد چرا فقط بدانید ما نیاز نیست به دنبال راه رسیدن به بلوغ فکری در مردان یا زنان باشیم ما فقط نیاز است به دنبال پیدا کردن راه رسیدن به آن باشیم. بلوغ فکری در پسران و دختران و همه انسانها به سن خاص بستگی ندارد به نگرش خاص رسیدن بستگی دارد.


بلوغ فکری چیست

agar-baraye-shoma-mohem0ast-bloghe-fekri-chistva-be-donbale-tamron-hastid-az-in-amozesh-estefade-konid بلوغ فکری چیست بلوغ فکری چیست bloghe fekri chist 2 300x200

در این بخش بلوغ فکری چیست ابتدا نیاز است بگوییم من می بینم مدرسان عزیزی که اعتقاد دارند این درست است که شما نباید سیاسی باشید و خبر را دنبال کنید اما آن برای کشورهای دیگر است ما همین که در ایران به دنیا می آیم به دلیل شرایط موجود سیاسی هستیم و اینجا نمی شود به این دلیل خبر را دنبال نکرد. سوال من این است آیا به نظر شما شرایط در ایران سخت است؟ اگر بله پس شما در هر شرایط نیاز است به فکر خوشبختی و درست زندگی کردن باشید پس زمانی که در محیطی با شرایط به ظاهر سخت زندگی می کنید اهمیت رسیدن به شرایط خوب برای شما بیشتر می شود. پس در این شرایط بیشتر باید از خود مراقب کرد و به فکر خود بود پس اینکه چون در ایران هستید باید خبر را دنبال کنید نمی شود سیاسی نبود کلا از ریشه اشتباه است.

ارتباط دنبال کردن خبر و سیاست در بلوغ فکری چیست لطفا به پرسش من در ذهن خود فکر کنید و صادقانه پاسخ دهید چون شما به دنبال راهکار برای اینکه چطور به بلوغ فکری برسم هستید. آیا شما می توانید اعتقاد داشته باشید حتما باید سیاسی باشید حتما باید خبر را دنبال کرد اهمیت این موضوع برای ما بیشتر است آیا می شود با این افکار اعتقاد داشت کنترل زندگی ما برعهده خودمان است؟ پاسخ شما چیست در کامنتها پاسخ دهید.

می خواهید بررسی کنید که بلوغ فکری در مردان و زنانی وجود دارد. نه تصور کنید یک آقا در زندگی خود به خواسته های خودش نرسیده و همه را در مسیر نرسیدن به خواسته های خودش مقصر می داند. آیا این فرد به بلوغ فکری رسیده است؟ در حالی که کسانی هستند در همان کشور که بدون وابستگی به هیچ جای خاصی در همان زمینه ها موفق شدند. حالا تصور کنید فردی به خواسته های خودش هنوز نرسیده و می گوید من خودم اشتباه کردم هیچ کس مسئول نیست بلند می شوم و اشتباه خودم را جبران می کنم. در این مثال یک فرد خودش را عامل می دانست خوب یا بد و دیگری دیگران را عامل می دانست کدام بیشتر شانس موفقیت خوشبختی و زندگی با کیفیت دارند؟ حالا می دانید حالا می دانید بلوغ فکری در پسران و دختران از درون خودشان شکوفا می شود. طبق این مثال حالا می دانید کدام گروه بیشتر شانس خوشبختی و موفقیت را دارند و در این بخش متوجه شدیم بلوغ فکری چیست. من اعتقاد دارم درسی که در این آموزش است همان راز کلیدی ثروتمند شدن در همه ابعاد زندگی است.


چطور به بلوغ فکری برسم 

amozeshi-vizhe-baraye-kasani-ke-mikhahand-bedanand-bloghe-fekri-chist بلوغ فکری چیست بلوغ فکری چیست bloghe fekri chist 3 300x200

راز اینکه چطور به بلوغ فکری برسم در اینکه شروع که به عهده گرفتن مسئله های زندگی خودمان است. تمرین مهم از صفر تا ده به خوشبختی خودتان در زندگی چند می دهید. مثلا ۶ به نظر شما دلیل اینکه ۱۰ ندادید و در آن جایگاه نیستید دلیلش چیست؟ دلیل فعلی خودتان را صادقانه بیان کنید خودتان مسئول هستید. دولت کشور هر پاسخ صادقانه خودتان را بیان کنید. بعد از بیان پاسخ دیگر بلوغ فکری در مردان و زنان مهم نیست مهم اینکه براساس مثال بالا پاسخ خودتان را می توانید تجزیه تحلیل کنید و ببینید به بلوغ فکری رسیدید یا خیر.

در این زمینه کتاب لطفا مارشمالو من را نخور می توانید کمک مهمی کند و البته من بهترین کتاب های زندگی خودم را در آموزشی با شما به اشتراک گذاشتم پیشنهاد می کنم مطلب ۲۱ کتابی که زندگی من را متحول کرد را مطالعه کنید.


  مشاهده آموزش ۲۱ کتابی که زندگی من را متحول کرد  


اگر خیر به خودتان قول دهید حالا که می دانید بلوغ فکری چیست از این به بعد مهم نیست من دوست داشتم به یک خواسته برسم اما نشد دیگران پدر و مادر دولت و… را ذهن خود حذف کنید. اگر به دنبال بلوغ فکر در مردان یا زنان هستید بدانید. اگر کنترل زندگی خودتان را بر عهده دیگران دهید هرگز شما به مقصدی که می خواهید نمی رسید اگر در بدترین شرایط ممکن جامعه کنترل زندگی خود را بر عهده خودتان بدانید شاید سخت باشد اما رسیدن به مقصد دلخواه ممکن است.

مرحله نهائی بلوغ فکری در مردان و زنان

بعد از انجام این مرحله حالا به خودتان قول دهید چون خودم را مسئول می دانم و بگویید تلاش می کنم ماه آینده کمی موفق تر از الان باشم بعد در جهت رسیدن به آن خواسته تلاش کنید موفق شوید و به خودتان یادآوری کنید این من بودم موفق شدم و کسی دیگر نقشی در زندگی من نداشته است. آهسته آهسته بزرگترین قله زندگی خودتان را فتح کنید با درک اینکه بلوغ فکری چیست و در دست گرفتن کنترل زندگی.


این تمرین اول بود تمرین دوم را در آموزش تصویری چطور به بلوغ فکری برسم بیان کردم امیدوارم همه در مسیر رسیدن به خوشبختی باشیم. اینکه مطلبی مانند بلوغ فکری چیست را انتشار می دهم چون آرزو دارم خوشبختی هموطنهای خودم را ببیم و در آن مسیر قدم بر می دارم این بزرگترین لذت زندگی من است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *