اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم

etemad-be-nafs-ra-chegone-bala-bebarim اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم etemad be nafs ra chegone bala bebarim


هر چقدر دنیا رو به پیشرفت باشد. نیاز ما به بهبود اعتماد به نفس هم بیشتر می شود دقیقا به همین دلیل است که نیاز است به این فکر کنم که اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم . چون با کم بودن اعتماد به نفس من نمی توانم دستاوردهای خوبی در زندگی خودم داشته باشم. پس اولین چیزی که نیاز است برای شروع بدانیم اینکه چرا اعتماد به نفسم پایینه این را در خودم شناسای کنم ببینم در کدام قسمتهای زندگی نیاز به رشد اعتماد به نفس خودم دارم. با شناسای این موارد شما می توانید کارهای بزرگی در زندگی خودتان انجام دهید. پیشنهاد من این است به تمرینی که در مطلب اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم به شما می گوییم اهمیت بیشتری نشان دهید. و تمرین این آموزش را به شکلی جدی و با تعهد ویژه انجام دهید. چون انجام این تمرین ویژه برای شما می تواند تست اعتماد به نفس باشد. که شما را به خودتان اثبات کند.


اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم

agar-mikhahid-bedanid-etemad-be-nafs-ra-chegone-bala-bebarim اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم etemad be nafs ra chegone bala bebarim 2 300x200

من به شما ۲ تمرین ارائه می دهم یک تمرین برای افراد مجرد است. و تمرین دیگر برای افراد متاهل که هیچ بهانه در انجام تمرین نداشته باشید. گروه اول شاید ارتباط با جنس مخالف خیلی راحت برای شما نباشد. یعنی نتوانید به راحتی ارتباط برقرار کنید. این را خودتان نیاز است بسنجید تمرینی که برای شما چیدم این است که , هرجا که رفتید و فکر کردید یک فردی آنجا خیلی خیلی خاص است بروید خودتان را معرفی کنید. حالا اصل کار این است چطور خودمان را معرفی کنیم؟

تمرینی در یکی از مطالب سایت به شما گفتم که یک تبلیغ از خودتان بنویسید. که قرار شد از نقطه های قوت خودتان بنویسید مثلا من بهداد بخشی هستم, نویسنده کتاب , تا حالا کلی سمینار و کارگاه برگزار کردم, و به عنوان یک فرد در این زمینه که کارم عالیه فکر می کنم ارتباط با شما باید بسیار برای من جذاب باشد. می خواهم کمی با شما آشنا شوم متوجه تمرین شدید؟ شاید برای شما سوال باشد چگونه با اعتماد به نفس در این شرایط حرف بزنیم با تمرین اولین بار برای شما سخت است اما بار دوم آسانتر خواهد بود بار سوم آسانتر از بار اول خواهد بود این بهترین تست اعتماد به نفس برای شما خواهد بود.

یک فرد خیلی خاص که برای شما جذاب است را انتخاب می کنید. یک تبلیغ یک دقیقه ای از خودتان می نویسید و زمان ارتباط برقرار کردن آن تبلیغی که نوشتید را بیان می کنید. پیشنهاد می کنم چند بار با دوست همجنس خودتان تمرین کنید تا کلمات در ذهن شما نقش ببندند و زمانی که ارتباط بر قرار می کنید راحت تر باشید.

اما من متاهل هستم 

۲ مورد نیاز است بدانید خودتان و همسرتان نیاز است بدانید. هر نوع ارتباطی خیانت نیست و منظور من هم این نیست در ارتباط با جنس مخالف راحت باشید که خیانت شکل بگیرد. منظور من این است در ارتباط با جنس مخالف راحت باشید چون این راحتی اعتماد به نفس را به شما می دهد که در ادامه زندگی برای خلق موفقیت به این اعتماد به نفس چه بخواهید و چه نخواهید نیاز دارید. پس هر دوی شما بدانید اگر این سوال را دارید که اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم شما نیاز است به هم اعتماد داشته باشید. و اگر در انجام این تمرینی که به شما می گویم به هم اعتماد ندارید. حتما یک ایرادی اساسی در زندگی شما وجود دارد. تمرین ویژه من چیست 

شما نیاز است درخواست کنید مثلا از جنس مخالف درخواست کنید. من می توانم با گوشی شما تماس بگیرم. یا اگر اهمیت اعتماد به نفس در زندگی شما زیاد است می توانید از یک فروشگاه درخواست کنید. کیف پول من گم شده مثلا ساعت من پیش شما بماند اما امکانش است به من ۵۰ هزار تومان پول دهید تا ۲ ساعت دیگر این پول را می آورم تقدیم می کنم. از کی از جنس مخالف مجددا شاید بگویید چگونه با اعتماد به نفس حرف بزنیم خوب خیلی این تمرین سخت است نه واقعیت اینکه تمرین سخت نیست شما نیاز است به فکر بهبود اعتماد به نفس خودتان باشید.


برای بهبود اعتماد به نفسم چکار کنم 

behtarin-tamrin-baraye-shoma-ke-nikhahidp-bedanin-etemad-be-nafs-ra-chegone-bala-bebarim اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم etemad be nafs ra chegone bala bebarim3 300x200

من یک پیشنهاد اساسی برای شما دارم. یا اصلا به فکر بهبود اعتماد به نفس خودتان نباشید. یا اگر به فکر آن هستید هر تمرینی که می آموزید را انجام دهید. این را از من به عنوان فردی بپذیرید که سالها در این زمینه فعالیت می کند هر تمرینی برای شما سخت تر باشید حتما نتیجه بخش است. این را به شما تعهد می دهم اگر می خواهید بدانید اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم یک کار کنید. متعهد به انجام تمرین های سخت باشید بعد از یک سال می بینید ارزشش را دارد آنقدر که دیگر حاضر نیستید مانند گذشته خودتان باشید. پیشنهاد من این است تا صدمه های جدی تر در زندگی خودتان ندیدید برای بهبود اعتماد به نفس خودتان کاری کنید. آمورش حرفه ای مانند دوره نهایت خودباوری ببینید و تمرین های آن را به بهترین شکل انجام دهید برای شروع تمرین های بسیار کلیدی همین آموزش اعتماد به نفس را چگونه بالا ببریم را با بالاترین تعهد انجام دهید. در رفتارتان به خودتان نشان دهید, که واقعا خودتان را فردی شایسته می دانید.


۳۸%
۴۰۰.۰۰۰ تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *