۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس

بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس pexels george milton 7014584


امروز 1401/07/01 و قرار است که درباره بالا بردن عزت نفس با شما صحبت کنم. یک تمرین بالا بردن عزت نفس را به شما معرفی کنم شاید سخت ترین آموزش سایت باشد. و درباره یک تمرینی به شما می گویم از نگاه من این سخت ترین راه بالا بردن عزت نفس است که اعتقاد دارم همه می توانند به خوبی آن را انجام دهند.  اما در ابتدا مقاومت ذهنی را در بسیاری از افراد حتی در خود من به وجود می آورد. اگر شما در انجام این تمرین عالی شوید می توانید بگوید مهارت افزایش اعتماد به نفس و مهارت افزایش عزت نفس را به خوبی آموختید. حتی برای اینکه بالاترین نتیجه را کسب کنید در این آموزش 3 کتاب برای بالا بردن عزت نفس به شما معرفی می کنم.


بالا بردن عزت نفس

amozeshe-bala-bordan-ezate-nafs-zendegi-shoma-ra-motehavel-mikonad بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 300x215

چرا مطلب بالا بردن عزت نفس را با تاریخ شروع کردم. این مدت چند اتفاق سخت در کشور ما رخ داده است که ذهن من را واقعا درگیر کرده. در ابتدا بگویم من هرگز سیاسی نیستم و از سایت متنفر هستم و هرگز در زندگی من نگاهی سیاسی نخواهم داشت. در این تاریخ عزیزی به نام مهسا امینی به شهادت رسیده است به شکل بسیار ناراحت کننده و در این تاریخ در کشور جوی همراه با اندوه در کشور حاکم است. من فقط می خواهم این موضوع را از نگاه فردی بررسی کنم که به دنبال راه های بالا بردن عزت نفس است.

ابتدا لازم است بگویم ما انسان هستیم و حتما احساس ما درگیر خواهد شد نمی توانیم بگویم من بی تفاوت هستم و هرگز بر روی من تاثیر نخواهد گذاشت. این اتفاق می تواند رخ دهد اما زمانی که شما خارج از ایران زندگی کنید راحت تر می توانید این احساس را مدیریت کنید. اما احساس ما درگیر خواهد شد حالا عده ای کمتر و عده ای بیشتر به این دلیل که تفاوت یک فرد با عزت نفس بالا و یک فرد با عزت نفس پایین در مدیریت احساس و تغییر آن احساس بد در کوتاه ترین زمان به احساس خوب است.

واقعیت این است بانوی ارزشمند در کشور ما به نام مهسا امینی به ناحق شهید شده است و این یک اتفاق واقعا ناراحت کننده است بخصوص وقتی می فهمیم چطور و به چه دلیل اندوهی به وجود می آورد. فقط کسانی می توانند.ذهنشان را مدیریت کنند که بر روی ذهن شأن کار کردند حتی واقعیت این که آنقدر برای خودم سخت بود که بعد از چند ساعت کار بر روی ذهنم توانستم شروع به نوشتن این مطلب کنم.


تمرین بالا بردن عزت نفس 

behtarin-tamrinhaye-bala-bordan-ezate-nafs-ra-dar-in-amozesh-beshoma-goftim بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 1 300x200

افرادی که به دنبال تمرین بالا بردن عزت نفس خودشان هستند نیاز دارند آن را انجام دهند اینکه در این شرایط به این فکر کنند من چه کار مثبتی از این زمان می توانم انجام دهم؟ چطور می توانم از این شرایط به شکل مثبت در زندگی استفاده کنم؟ چه درسی در این موضوع برای من وجود دارد؟ شاید این اتفاق ها دارد به من نشان می دهد من شایسته زندگی کردن در جای بهتر هستم!

نمی گویم با فکر کردن به این موضوع همان لحظه در کشور شرایط عالی می شود. بلکه اعتقاد دارم با فکر کردن درست من در زندگی خودم می توانم به شرایط بهتر هدایت شوم. اگر به دنبال راه های بالا بردن عزت نفس هستید انتخابی جز ایجاد این نوع نگرش در خودتان ندارید. به همین دلیل به شما گفتم که این سخت ترین تمرین بالا بردن عزت نفس است. اما وقتی آرام آرام شروع به ایجاد این نگرش کنیم حتی در این شرایط به ظاهر دشوار کشور می‌توانیم به شکل مثبت از آن بهره ببریم. با ایجاد این نگرش که چطور این شرایط را برای خودم آسان تر کنم؟

همیشه در هر زمینه ای که علاقمند هستید به بهترین خودتان تبدیل شوید نیاز به آموزش حرفه ای در آن زمینه دارید. همین کاری که الان دارید انجام می دهید و این آموزش کلیدی را مطالعه من کنید. اما برای بالا بردن عزت نفس خودتان به شکل حرفه ای که در زندگی شما معجزاتی را ایجاد کند نیاز دارید از دوره های تخصصی در این زمینه استفاده کنید. و ما بهترین دوره آموزشی در زمینه بالا بردن عزت نفس را در سایت به شکل صد در صد تضمینی و تخصصی به شما ارائه می دهیم و ایمان داریم بعد از شرکت در این دوره خواهید گفت که من مجدد متولد شدم. برای تهیه دوره منحصر به فرد نهایت خودباوری می توانید از طریق محصولی که می بنید اقدام به ثبت نام کنید.جملات تاکیدی برای بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفس 

برای رسیدن به مرحله گفته شده نیاز است بدانیم  جملات تاکیدی برای بالا بردن عزت نفس دقیقا چی هستند چه جملاتی درست هستند و چطور این جملات تاکیدی درست را ایجاد کنیم. و وقتی به درستی آن را بیاموزیم می توانیم با کلام خودمان به ذهنمان جهت دهیم برای رسیدن به قدرت فکری که بتوانیم در بالا بردن عزت نفس موفق شویم.


درسی از ماجرای شهید شدن مهسا امینی 

aya-shoma-rahe-moheme-bala-bordan-ezate-nafs-ra-midanid بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 2 300x200

افراد با عزت نفس پایین در این شرایط سخت نمی توانند احساس خودشان را مدیریت کنند. و فقط در این زمانها ضعیف تر می شوند اجازه دهید یک مثال بزنم. الان عزیزی بسیار جوان به نام مهسا امینی در 22 سالکی به شکلی ناجوانمردانه و ناحق کشته شده است افرادی که عزت نفس پایین دارند می گویند.

  1. ببینید ما چقدر بدبخت هستیم.
  2. دارد به ما ظلم می شود و کسی نیست به ما کمک کند.
  3. من چرا در این کشور به دنیا آمدم.

اگر به دنبال بالا بردن عزت نفس خودتان هستید هرگز این نوغ نگرشها را نداشته باشید. می دانید چرا؟ بررسی کنید ببینید آیا این نوع فکرها به شما کمک می کند قوی تر شوید و رو به جلو حرکت کنید یا ضعیف تر شوید و رو به عقب حرکت کنید.

اما حالا افکاری که در بالا به شما معرفی کردم باعث می شود قوی تر شوید و رو به جلو حرکت کنید؟

این یادتان باشد اگر در هر شرایط نوع فکر شما حال شما را بد می کند احساس شما را بد می کند شما را به عقب تر می کشاند همیشه با این نوع نگرش شما بیشترین ضرر را خواهید کرد. اما اگر در هر شرایط سخت به ذهن خودتان جهت درست دهید می توانید از آن شرایط به سود خودتان استفاده کنید.

در مسیر بالا بردن عزت نفس ذهن ما احساس ما فکر ما و باور های ما نقش اساسی دارند. و یکی از روش های جهت درست دادن به این موارد استفاده هوشمندانه از جملات تاکیدی برای بالا بردن عزت نفس است.


راههای بالا بردن عزت نفس برای کودکان 

ba-bala-bordan-ezate-nafs-khod-kifiyate-zendegi-khod-ra-bala-bebarid بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 3 300x200

اگر به دنبال راههای بالا بردن عزت نفس برای کودکان هستید حتما به این موضوع آشنا شدید. فکری قدرت دهند و فکری ضعیف کنند شما فقط لازم است کاری کنید کودکان شما افکاری قدرتمند را در خودشان ایجاد کنند. اما چطور با قدرتمند کردن ذهن خودتان اگر شما فکری قوی داشته باشید باور کنید آنقدر به شخصیت کودک خود قدرت می دهید که او. از رفتار شما الگو می گیرد و بهترین عزت نفس را تجربه می کند ناخودآگاه از شما می آموزد.

تصور کنید در ماجرای شهید شدن مهسا آمینی شما به خودتان می گوید همه دارند به ما ظلم می کنند ما مجبور هستیم تا آخر عمر بدبختی و … را تجربه کنیم. شاید بگویید من جلوی فرزندم نمی گوییم اما فرزند شما باهوش است نتیجه آن فکر در رفتار و شخصیت شما نمایان است و رفتار ناخودآگاه شما نمی تواند دروغ بگویید ‌و فرزند شما از رفتار شما کاملا متوجه می‌شود و از رفتار ناخودآگاه شما الگو می گیرد.

حالا تصور کنید شما بگویید شرایط بسیار بدی است اما من از این شرایط بد چه درسی می گیرم؟ من در این شرایط سخت چکار مثبتی می توانم انجام دهم؟ نتیجه این افکار عالی می شود رفتار ناخودآگاه عالی و این رفتار عالی شما نمایان است کودک شما می ببیند و الگو می گیرد آیا شما فرزندی قوی می خواهید پس والدین قوی باشید.

اگر به دنبال بالا بردن عزت نفس خودتان هستید مسیر هوشمندانه را انتخاب کنید. درست است مسیری سخت تر است اما تضمین آینده خوب در زندگی در دستان افراد با عزت نفس است.

یک اقدام اشتباه در مسیر رسیدن به راههای بالا بردن عزت نفس برای کودکان 

به او نگوید درست فکر کند اما خودتان فکرتان ضعیف باشد هرگز نخواهید به کودک خودتان توصیه کنید چون او بسیار باهوش است همان چیزی که می خواهید به آن توصیه کنید را در شخصیت خودتان ایجاد کنید و خواهید دید کودک شما چقدر الگو می گیرد این جمله طلایی یادتان باشد.

فرزند شما انعکاس وجود شما است آیا شما فردی هستید که از شخصیت خودتان لذت ببرید ؟


3 کتاب برای بالا بردن عزت نفس 

cheghade-baraye-shoma-bala-bordan-ezate-nafs-ahamiyat-darad بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 4 300x200

این سه کتاب برای بالا بردن عزت نفس بهترین کتاب های هستند که بهترین تاثیر را بر من و افرادی دیگر گذاشتند. و همیشه در کلاس ها و مطالب دیگر سایت به شما معرفی کردم با اطمینان می گویم از مطالعه این کتابهای جذاب لذت خواهید برد.

اگر به دنبال راه های بالا بردن عزت نفس خودتان هستید این سه کتاب بهترین راهنما برای شما خواهند بود. به نظر من برای همه ما نیاز است این سه کتاب را مطالعه کنیم. اما کتاب اولی به شما معرفی می کنم به شما قول می دهم و تضمین می کنم عزت نفس را در شما ایجاد کند که آرزوی رسیدن به آن جایگاه را دارید. چرا با اطمینان می گوییم؟ چون خیلیها گزارش دادن که این کتاب زندگی آنها را متحول کرده است نام این کتاب حقیقتی برای ما است که در کمتر از 1 دقیقه می توانید نسخه صوتی آ را خرید کنید و آغازگر اتفاقات هیجان انگیز در زندگی خودتان باشید.

کتاب اول کتاب حقیقتی برای ما


59%


کتاب دوم  . پرسش های کوانتومی نویسنده آنتونی رابینز.

کتاب سوم . جادوی فکر بزرگ نویسنده جوزف مورفی.

اگر هم علاقه دارید با کتاب های دیگر آشنا شوید که زندگی شما را تغییر دهند. می توانید مطلب 22 کتابی که زندگی من را متحول کرد را مطالعه کنید.


سر فصل های این آموزش 

aya-be-donbale-taghir-hastid-taghir-paydar-ba-bala-bordan-ezate-nafs-momken-ast بالا بردن عزت نفس ۳ فرمول تضمینی بالا بردن عزت نفس bala bordan ezate nafs 5 300x200

  1. بالا بردن عزت نفس.
  2. تمرین بالا بردن عزت نفس.
  3. راه های بالا بردن عزت نفس.
  4. جملات تاکیدی برای عزت نفس.
  5. 3 کتاب برای بالا بردن عزت نفس .
  6. راههای بالا بردن عزت نفس برای کودکان.
  7. درسی از ماجرای به ناحق شهید شدن مهسا ایمنی.

پیشنهاد می کنم آموزش بالا بردن عزت نفس را بارها مطالعه کنید و هر روز در ایجاد این نوع نگرش در خودتان تلاش کنید و بعد بیاید از معجزات این آموزش های ویژه در زندگی خودتان به ما در کامنتها بگویید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *