آموزش مدیریت زمان چیست

آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels sora shimazaki 5668887

در صورت اینکه تمایل دارید فایل PDF مطلب آموزش مدیریت زمان چیست را دانلود کنید. از طریق فرم آن در انتهای همین صفحه می توانید اقدام به دانلود کنید.تا الان احساس داشتن زندگی لذت بخش که همه کارها را با موفقیت انجام داده ای و حتی کارهای بیشتر از چیزی که نیاز بود انجام دادید را تجربه کردید می بینید چه احساس شادی نشاط و انرژی عالی را بعد از این کارها کسب می کنید. در آموزش مدیریت زمان چیست به شما خواهیم گفت مدیریت زمان چیست چه مانع های بر سر راه قرار دارد و راه حل آنها را خواهیم گفت و چند روش خوب برای ایجاد برنامه ای عالی را به شما معرفی می کنم. اگر فقط یک بار شادی و نشاط داشتن برنامه را تجربه کردید احتمالا علاقه دارید این شادی و نشاط را به صورت دائم تجربه کنید.


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels andrea piacquadio 3757946 300x200


مدیریت زمان چیست

اجازه دهید کاملا واضح به شما بگویم با یک مثال من برای سایت کانال یوتیوب و … هر هفته 4 محتوا لازم است تولید کنم این محتوا آموزش تصویری می خواهد متن آموزشی عالی می خواهد بررسی نوع مطلب می خواهد و… یعنی اگر من کوتاهی داشته باشم از این برنامه های پشت سرهمی که دارم عقب می افتم و اصلا دلم نمی خواهد این موضوع را تجربه کنم در این میان برنامه های دیگر زندگی هم است و لازم است به آنها هم رسیدگی کنم نکته مهم این است اگر من هر روز برنامه نداشته باشیم برای تولید محتوا چه خواهد شد حتما عقب خواهم افتاد اما وقتی با برنامه جلو می روم اگر برای این کارهای که دارم از آنها عقب بمانم چون تعهدی دارم ذهنم من به شدت یادآوری می کند به برنامه سریع برگرد چون در غیر این صورت عقب خواهی افتاد.

حالا اگر من برنامه نداشته باشم به خودم بگویم (من قرار است هفته ای 4 محتوا تولید کنم حالا هر موقع شد ضبط می کنم خیالم راحت باشد عقب نخواهم افتاد) همیشه هر زمان این ذهنیت را داشتید بدانید از آن کار عقب خواهید ماند. چون می گوید الان این کار را دارم به کارهای دیگر رسیدگی می کنید یک روز به خودتان می آید می بینید کاری را که می خواستید انجام ندادید این نکته طلایی یادتان باشد. برای اقدام مهمی که برنامه نداشته باشید یعنی آن کار جز اولویت های مهم زندگی شما نیست.

اگر این پرسش را دارید مدیریت زمان چیست یعنی انجام دادن هر کار مهم در زمان خود و بر اساس اولویت های از قبل مشخص شده. نمی دانم تا چه اندازه درباره مدیریت زمان تحقیق کردید اما اگر در حال مطالعه مطلب  آموزش مدیریت زمان چست هستید یعنی اینکه این موضوع برای شما دغدغه شده سوال واضحی از شما دارم. آیا انجام ندادن به موقع کارها و عقب افتاد پی در پی کارها فشار روانی و استرس پیش از حد را برای شما ایجاد نمی کند؟ آیا اینکه کارها را به موقع انجام ندادید تا حالا شما را مقابل دیگران شرمنده نکرده است؟ آیا باعث نشده مدیران یا همکاران از شما ناراضی باشند و فرصت های شغلی را از دست دهید؟ همین ها کافی است برای افراد تا به آموزش مدیریت زمان بیشتر در زندگی خود اهمیت دهند


مشاهده آموزش مهارت افزایش عزت نفس 


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels chevanon photography 1108101 300x200


یک اعتراف هیجان انگیز

من به عنوان فردی که تغییر های مهمی را در زندگی خودم ایجاد کردم می گویم ایجاد یک رفتار که سال ها ما برعکس آن را انجام دادیم سخت است. اما نکته کلیدی اینکه آیا راه حلی برای عبور از این سختی وجود دارد؟ لازم است بدانیم همیشه راه حلی وجود دارم اما قبل از انجام این راه حل ها برای ایجاد هر رفتار که به بخشی از شخصیت ما تبدیل شود ما به چند مورد نیاز داریم .

  1. زمان لازم است به خودمان فرصت دهیم
  2. ذهنیت درست اینکه به هرحال از عهده این تمرین به بهترین شکل بر می آیم
  3. استقامت و داشتن امید اینکه تا زمانی که رفتاری که به آن نیاز داریم بخشی از شخصیت ما شود از تمرین کردن دست برنداریم
  4. نکته مهم انجام تمرین های درست و هوشمندانه که هم عملی باشند و هم افراد زیادی قبلا از آن نتیجه گرفته باشند

بیاید یکی یکی موارد را برای شما توضیح دهم به این دلیل که می خواهم برای شمای که در حال مطالعه آموزش مدیریت زمان هستید تلاش کنم و مطلب جامعی را به شما ارائه دهم

اولین قدم آموزش مدیریت زمان چست فرصت دادن به اندازه کافی است

شما چند سال دارید 20 سال 30 سال هر چقدر سن شما است می تواند بعضی از عادت ها از ابتدا با شما بوده باشد. حالا برای تغییر شما نیاز دارید به خودتان زمان دهید تا الگوی ذهنی اشتباه شما تغییر کند بعد از آنجا به بعد آسان است. چند نفر را می شناسید می خواهند رژیم بگیرند اما وسط راه آن را رها می کنند ممکن است شما بگوید این به دلیل سخت بودن رژیم است اما من اعتقاد دارم خیلی ها می چون می خواهند خیلی سریع لاغر شوند و در آن مدت کوتاه به آن تغییری که نیاز به زمان بیشتری است نمی رسند ناامید می شوند و خیلی زود دست می کشند.

حالا بیاید فردی که می خواهد رژیم بگیرد بگوید به خودم فرصت دو ساله می دهم ورزش می کنم مطالعه می کنم هر اقدامی نیاز است برای رسیدن به وزن دلخواهم انجام می دهم. در این مسیر هم اشتباه کردم هیچ ایرادی ندارد به خودش فرصت می دهد چون زمان خیلی کمی به خودش نگفته است پس ذهنش دیگر تحت فشار نیست پس استرس ندارد چون زمان به اندازه کافی دارد و همزمان به اندازه کافی اقدام می کند ذهنش نمی تواند به او استرس وارد کند چون می گوید من که دارم درست اقدام می کنم فرصت کافی دارم پس به موقع انجامش می دهم.

هر رفتاری که عمیقتر باشد در وجود شما می تواند تغییر کند اما نیاز به فرصت بیشتر دارد. اگر شما راست دست هستید و می خواهید چپ دست شوید 2 روزه نمی توانید اما 8 ماه می توانید با آرامش بیشتر خیال راحت تر عشق و تعهد بیشتر

در این تله گیر نکنید

این نکته را هم نیاز است بگویم تا یک تله ای که خیلی ها قرار می گیرند گیر نکنید اگر شما برای یک اقدامی که می توانید سریع آن را انجام دهید زمانی بیش از آن چیزی که لازم است به خودتان زمان دهید احتمالا هرگز آن کار را انجام نخواهید داد. برای مثال شما می توانید به خودتان تعهد دهید که در کمتر از 2 ماه گواهینامه رانندگی خودم را می گیرم و این اتفاق در این مدت زمان ممکن است اما نمی توانید بگوید من برنامه می ریزم تا 5 سال دیگر گواهینامه خودم را بگیرم اصلا این موضوع لازم نیست  و فقط شما را از اهدافتان دور می کند وقتی افراد مدت خیلی زیادی برای کارهای خودشان مشخص می کنند کارهای که انجام آنها نیاز به فرصت خیلی زیادی نمی خواهد یعنی اینکه نمی خواهند واقعا آن کار را انجام دهند فقط می خواهند به خودشان دروغ بگویند که انجامش می دهم تا ذهنشان را ساکت کنند

این کار برای آنها نتیجه نخواهد داشت فقط برای آنها پشیمانی خواهد داشت به این دلیل که هیچ وقت آن کار ار انجام نخواهند داد چون بعد از سال ها بر می گردند و می بینند کارهای که روزی دوست داشتن آن را انجام دهند هرگز انجام نداده اند توصیه من این است آموزش مدیریت زمان چیست را برای خود دانلود کنید و هر چند وقت یک بار آن را مطالعه کنید راهنمای خوبی برای شما خواهد بود


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels monstera 5302897 300x200


ذهنیت درست در مسیر مدیریت زمان

یک تکنیک خیلی مهم که خیلی وقت ها به من نتیجه داده و موثر است برای شما در این مسیر تصور کنید شما یک مشاور هستید می خواهید به مراجعه کنند خود در زمینه آموزش مدیریت رمان چست مشورت دهید و درضمن این مراجعه کنند شما دقیقا همان مسئله شما را دارد. درواقع آن مراجعه کننده خودتان هستید حالا شما از خودتان خارج شده اید و می خواهید به خودتان مشاوره دهید. ببینید کسی که به شما مراجعه کرده با این ذهنیت بزرگ شده که من فردی بی عرضه هستم و از عهده هیچ کاری بر تمی آیم و ناتوان در انجام هر کاری هستم پرسش این است آیا این فرد در انجام این کارهای زندگی موفق خواهد شد؟ پاسخ هرگز

پس یا هرگز کاری را شروع نکنید یا با آمادگی کامل ذهنی که مهم نیست چه خواهد شد به هرحال من خودم را می شناسم می دانم از عهده این کار بر می آیم شروع می کتم. می روم در دل آن و آن را به بهترین شکل به پایان می رسانم من هر توانای که برای رسیدن به موفقیت در این مسیر نیاز است را دارم پس چرا که نه بریم و انجامش بدیم. حالا تصور کنید با این ذهنیت جلو بروید چقدر امکانش است کار را با موفقیت به پایان برسانید؟

پایداری در ایجاد یک رفتار جدید

به شما خواهم گفت اگر قرار اقدامی را انجام دهید که میان راه آن را رها کنید هرگز آن کار را شروع نکنید چون اگر اقدامی را شروع کنید و آن را میان راه متوقف کنید یک من نتوانستم در ذهن خود ایجاد می کنید این من نتوانستم به شما و باور های شما صدمه می زند و عزت نفس شما را کم می کند. ممکن است تصمیم بگیرید کاری را شروع کنید میان راه به این نتیجه برسید این کار برای من مناسب نیست به سود من نیست پس آن را انجام نمی دهم این موردی ندارد چون بررسی کردید متوجه شدید انجام این کار به سود شما نیست پس آن را متوقف کردید.

اما این موضوع تفاوت زیادی دارد با اینکه به این نتیجه برسید نه این موضوع خیلی بزرگ است من از عهده آن بر نمی آیم پس حالا که نمی تونم چرا خودم را اذیت کنم در این زمان ها ذهن کارش درست نشان دادن کار اشتباه است چون می خواهد شما را سختی نجات دهد اما با این کار باوری اشتباه را در شما می سازد که تا پایان آن باور اشتباه با شما خواهد ماند اگر آن را تغییر ندهید که صدمه جدی در آینده زنگی تان خواهید دید.

یادتان باشد شما اگر تمرین های گفته شده در مطلب آموزش مدیریت زمان چیست را انجام دهید و این رفتار درست را در خودتان ایجاد کنید از عمر خود به شکل مفید تر استفاده می کنید کارهای مهم تر انجام می دهید نتایج مهم تر کسب می کنید. ببینید با ایجاد رفتار مدیریت زمان در خودتان چه چیزهای در زندگی کسب می کنید که برای شما هیجان انگیز است و هر زمان در مسیر ایجاد این رفتار خسته شدید به آن موضوع فکر کنید انگیزه شما بر می گردد باور کنید.

آموزش حرفه ای

شما تنها از آموزش های نتیجه می گیرد

  • که مفید باشند
  • آموزش های که افرادی قبلا آنها را تست کرده باشند و نتیجه گرفته باشند.
  • عملی باشند
  • انجام آنها راحت باشد

اگر آموزشی دید که این ویژگی های بالا را داشت خیال شما راحت باشد به آن اعتماد کنید تمرین های آن را انجام دهید مطمئن باشید اگر آموزشی با ویژگی های بالا دید بدانید نتایج برای شما به وجود می آید بدانید اگر تمرین را انجام دادید نتیجه نگرفتید جای از تمرین را اشتباه انجام دادید. آن را مجدد بررسی کنید و دوباره شروع به انجام آن کنید.

تمرین های که در آموزش مدیریت زمان چیست به شما گفته شده است را قبل از هرکس خودم انجام دادم.و نتیجه گرفتم. بعد از آن من در بسیاری از سمینارها و کارگاه هایم این تمرینها را با مخاطبان به اشتراک گذاشتم و بسیاری از آنها از این تمرین های نتیجه گرفتند. پس من تمرینی را برای تست به شما نمی گویم هر تمرین با اطمینان اینکه اگر فرد آن را انجام دهد حتما نتیجه خواهد گرفت چون افراد بسیاری نتیجه گرفتند گفته خواهد شد پس اعتماد کنید و با اشتیاق مشغول به انجام تمرین های پیشرفته مدیریت زمان شوید.


مشاهده آموزش مهارت نه گفتن 


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels brett sayles 1073101 300x200


مدیریت زمان برای من چه فایده ای دارد؟

کاهش استرس

با اطمینان به شما خواهم گفت زمانی که برای اقدام های مهم زندگی برنامه دارید یعنی برای انجام آنها آماده هستید. وقتی برای انجام آن اقدام ها آماده باشید یعنی شناخت شما از آنها بیشتر است حالا که شناخت شما از این برنامه ها بیشتر باشد می بینید استرس شما زمان رو به رو شدن با آنها بسیار کمتر است. درسته که استرس کاملا از بین نمی رود اما آنقدر خواهد بود که شما به راحتی بتوانید آن را مدیریت کنید کافی است خودتان را بررسی کنید. آیا زمانی که با اتفاقی در زندگی رو به رو شوید که پیش بینی نشده باشد استرس شما بیشتر نیست؟اما اگر برای همین اتفاق از قبل برنامه ریزی کنید چطور پاسخ با شما؟

موضوعی ویژه

یک پیشنهاد به 2 تا از کارهای که دوست داشتید انجام دهید اما هیچ وقت انجام ندادید فکر کنید. آنها را بررسی کنید چقدر برای انجام آنها برنامه داشتید با اطمینان به شما خواهم گفت از این دو حال خارج نیست یا هرگز برنامه نداشتید یا تعهدی برای پیروی از آن برنامه نداشتید آیا غیر از است؟ پس این نکته یادم باشد موضوع مشترک بین همه کارهای انجام نشده نداشتن برنامه است

تا حالا دیده اید افرادی که ترافیک کاری در زندگی شان زیاد است شرکت خودشان را مدیریت می کنند به خانواده رسیدگی می کنند سفرهای کاری پی در پی دارند اما خوش اندام هستند هر چقدر پیش خودتان بررسی می کنید این فرد نباید به انجام همه این کارها برسد اما همه آنها را انجام می دهد چون برنامه ای در زندگی دارند. و آن برنامه برایشان اولویت بالا دارد آنقدر که در آنها این اولویت ها اشتیاق سوران شکل می دهد در این مرحله فرد اصلا نمی تواند کارهای که برای آنها برنامه دارد را انجام ندهد می دانید چرا پاسخ واضح است برای کسی که این موضوع را تجربه کرده است چون از انجام ندادن آن کارها این افراد اذیت می شوند


مشاهده آموزش 5 تمرین ساده برای غلبه بر تنبلی 


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels brett sayles 1073100 300x200


برای ایجاد انگیزه چکار کنیم

فردی را مشاهده کنید که الگوی مناسب باشد و کارهای مهمی در زندگی انجام می دهد. بگوید اگر در زندگی کاملا بی برنامه بود آیا به اینجا در زندگی خود می رسید این الان فرد می تواند الگوی برای من باشد. من یک مصاحبه از خانم عاطفه احمدی می دیدم ایشان قهرمان اسکی ایران هستند در اینستاگرام خندوانه که پیج اینستاگرام شان را برای شما می گذارم در پشت صحنه گفتگو کوتاهی با ایشان داشتند از ایشان پرسیدند راز موفقیت شما چیست می گفت هر روز برنامه داشتن و پیروی کردن از آن برنامه.

یک فردی که برای شما الگوی واقعی است را پیدا کنید بگویید من می خواهم مانند او شوم آنقدر این را ذهن ذهن خود بزرگ کنید تا با دیدن عکس یا ویدیو کوتاهی از آن فرد انرژی عالی در شما ایجاد شود. این بهترین روش برای ایجاد انگیزه است و آنقدر به شما انگیزه می دهد که هرگز کوتاهی انجام نخواهید داد البته اگر درست تمرین را انجام دهید. برای ورود به پیج خندوانه در اینستاگرام اینجا کلیک کنید

به شما قول می دهم مهمترین قسمت آموزش مدیریت زمان چیست اینجا است چون در این قسمت چیزی را می آمورید که هرروز زندگی به آن نیاز دارید و خیلی به کارتان می آید

در زندگی خودتان بررسی کنید ببینید در زندگی چه خواسته های هستند که برای شما مهم هستند.. چه جایزه های هستند که برای شما مهم هستند. و شما با ایجاد رفتار مدیریت زمان به آنها می رسید. آن خواسته ها باید آنقدر در ذهن شما بزرگ شوند که هر زمان به آنها فکر می کنید مو به تن شما سیخ شود. لازم است این را احساس کنید آن خواسته های مهم را شناسای کنید در ذهن تان همیشه مرور کنید آنها را بزرگ کنید مرکز سوخت انرژی را در خودتان بیدار کنید آنقدر این موضوع برای شما لذت بخش و هیجان انگیز است که بعد از رسیدن به این جایگاه هرگز دوست نخواهید داشت این رفتار را کنار بگذارید.

حالا بیاید به آدم های بی برنامه نگاه کنید ببینید زندگی آنها چطور است چقدر مشغول هستند و چقدر از زندگی لذت می برند با خودتان صادق باشید چقدر دوست دارید شما مانند آنها باشید به خودتان بگویید اگر برنامه نداشته باشم می شوم شکل این عزیزان. اگر برنامه داشته باشم حرکت کنم موفقیت . رشد  . حال خوب . آرامش . لذت بردن از زندگی می شود نتیجه اش. من کدام را می خواهم لازم است آنقدر به این موضوع توجه کنید که نداشتن برنامه و پیروی نکردن از آن برنامه شما را اذیت کند. به عبارت دیگر نتوانید برنامه نداشته باشید و از آن پیروی نکنید به شما قول می دهم با ایجاد این رفتار همه چیز در زندگی شما در کمتر از 1 سال عوض خواهد شد و شما دیگر آنقدر گذشته نخواهید بود.

همیشه از من می پرسند چرا اینقدر انرژی من بالاست من همین موضوع را به آنها می گویم جالب است هرکس را بررسی کردم که چه آگاهانه یا ناآگاهانه تمرین های گفته شده را انجام می دهند دقیقا همین نتایج را می گیرند. شاید تا الان از مسیر آگاه نبودی و نتایج خوبی نگرفتید این مهم نیست مهم این است الان شما نقشه راه بسیار عالی دارید که خیلی ها از آنها نتیجه گرفتند حالا نوبت شما است که زندگی ارزشمند را به گونه ای که خودتان دارید خلق کنید.

یک پرسش مهم آیا مطالعه همین قسمت از مطلب آموزش مدیریت زمان چیست به شما انگیزه نداده؟ به خودم انگیزه عالی داده و لذت بردم حتما در شما هم انگیزه ایجاد کرده ببینید فقط مطالعه همین قسمت در شما انگیزه ایجاد کرده حالا اگر آن را انجام دهم چه انگیزه لذت بخش دائمی را در شما ایجاد می کند. باید زندگی عالی را سپری کنید لازم است عمر با عزت را تجربه کنید طوری که وقتی گذشته خود را بررسی می کنید به جای حسرت لذت ببرید آن وقت است که می توانید به خودتان تبریک بگویید و بگویید بله من درست زندگی کردم لذت بردن از زندگی حق شما است. آرامش حق شما است. رشد کردن حق شما است. این واضح است اما این موارد نتیجه مدیریت زمان است شما می خواهید چه نتایجی را از زندگی تجربه کنید این موضوع را در کامنت ها به ما بگویید.


مشاهده آموزش تمرین تمرین عملی برای افزایش عزت نفس 


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels mart production 7644066 300x200


استفاده به موقع از فرصت ها

این موضوع بسیار جالب است دوست دارید در اتفاق های که به صورت لحظه ای زندگی شما رخ می دهند بهترین استفاده را ببرید این کار امکان پذیر است تصور کنید شما خودتان را عادت داده اید به برنامه ریزی کردن برای زندگی ذهن شما برنامه ریزی را می آموزد در این زمان شما اگر با اتفاقی در لحظه رو به رو شوید ذهن شما در لحظه بهترین برنامه را می چیند شما آن را انجام خواهید داد و بهترین استفاده را از آن فرصت خواهد برد.

به همین دلیل شانسی در کار نیست مصاحبه ای از کارآفرینی موقف می دیدم می گفت من به شانس اعتقاد ندارم من خودم را آماده می کنم تلاش می کنم در این مسیر اتفاق های رخ می دهند که چون من از قبل آماده آنها بودم بهترین استفاده را از آن می برم .جان دیویسون راکفلر یک جمله معروف دارد زودتر از همه فکر کن. زود از همه انتخاب کن. زودتر از همه اقدام کن. این برای همه امکانپذیر است البته که است اما اگر آماده باشند. این کار آسان است هرگز شدنی است بله ولی اگر بشود نتایجی خواهد داشت که ارزشش را دارد.

نمی دانم چقدر من را می شناسید و چقدر از برنامه های که برگزار کردم آگاهی دارید من هر کاری که نیاز بود را از دید خودم در مطلب آموزش مدیریت زمان چیست انجام دادم اما بدانید بدون اقدام کردن این آموزش و هر آموزش دیگر برای شما بی فایده خواهد بود راز کسب نتیجه در فکر درست و اقدام درست است حالا شما فکر درست را می دانید چیست


و تنها چیزی که فاصله شما را به نتیجه کمتر می کند اقدام درست است


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels andrea piacquadio 927451 300x200


یک ذهنیت طلایی مدیریت زمان هدیه به شما

یک تفکری که می تواند مانعی مهم باشد و شما لازم است از آن آگاه باشید تفکر این است که اگر من به موقع نرسم چه می شود چقدر اذیت می شوم چه رفتار با من انجام می دهند چقدر من ضرر می کنم. برای خودتان بررسی کنید در هر برنامه که در انجام آن موفق نبودید و یا به آن نرسید این تفکرهای گفته شده را بررسی کنید ببینید چقدر این تفکرات در شما بوده. نمی خواهد برای برنامه های مهم زندگی برای یک قرار این مورد را تست کنید. به خودتان بگویید مهم نیست چه خواهد شد من به هر حال به موقع می رسم به موقع جای پارک پیدا می کنم و آنها هم به من احترام می گذارند با خیال با خیال اقدام کنید ببینید چقدر راحت و چقدر به موقع در این دیدار خواهید بود

چکار کنم بهتر از این روش استفاده کنم

لازم است قدم به قدم و از اقدام های کوچک شروع کنید تا این روش ذهنی را در خود به شکل درستی ایجاد کنید اگر می خواهید به این ذهنیت درست برسید که در برنامه های بزرگ از این ذهنیت سود ببرید اول از جاهای کوچک شروع کنید قراری می خواهید بروید این تفکر را داشته باشید به موقع می رسم مهم نیست چه می شود کاری می خواهید انجام دهید من از عهده این کار به موقع بر می آیم و آن را تمام می کنم.

و بعد هربار که این کارها را به موقع انجام دادید به خودتان یادآوری کنید بگویید ببین این قانون جواب می دهد و من با استفاده از آن دارم نتیجه می گیرم. به خودتان بگویید ببین هربار که دارم فکر می کنم مهم نیست چه می شود من انجامش می دهم حتی آن کار را زودتر از زمان مشخص شده برای خودم انجام می دهم. پس برای همه کارها هم به همین شکل است بارها این روش را تکرار کنید آنقدر تکرار کنید که برای شما عادی شود و دیگر ناخودآگاه این تفکر را برای انجام هر برنامه داشته باشید. آن وقت متوجه خواهید شد چقدر راحت تر و با کیفیت بیشتر از عهده برنامه ها بر می آیید.

تا اینجا درباره مدیریت زمان مطالعه کردید از این ابعاد بسیار مهمی که در مطلب آموزش مدیریت زمان چیست بررسی شده آنها بررسی کردیم و متوجه شدیم جزئیات درست . آگاهی درست . نتیجه  درست می دهند .  یک سوال اگر تمرین ها را انجام دهید و در انجام آن موفق شوید می خواهید به خودتان چه چیزی هدیه دهید. لطفا به خودتان هدیه مهم دهید که ارزشش را داشته باشد و لذت اقدام کردن را برای شما بیشتر کند. کنترل ذهن تان را در ایجاد رفتار مدیریت زمان در دست خودتان بگیرید. بیاموزید به خودتان اعتماد کنید آیا شما خاص ترین انسان زندگی خودتان هستید آیا ارزش این انسان خاص زندگی خود را درک کرده اید؟


بهترین یار شما خودتان هستید از بودن با خودتان لذت ببرید


مشاهده آموزش خانم های با عزت نفس 


آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست آموزش مدیریت زمان چیست pexels pixabay 276514 300x225


چند روش برای مدیریت زمان حرفه ای

سبک شخصی خودتان را داشته باشید یعنی چی ؟ خیلی ها هستند برنامه های خودشان را در دفتر یاداشت می کنند من هم قبلا برنامه های خودم را در دفتر کوچک یاداشت می کردم اما برای من اذیت کننده بود تصمیم گرفتم برنامه های خودم را در موبایل یاداشت کنم البته شاید شما با این هم راحت نباشید شما می توانید برنامه های خودتان را به شکل فایل صوتی ضبط کنید ببینید دقیقا شما به چه شکل راحت هستید و لذت می برید آن روش را شناسای کنید و بر اساس روش دلخواه خودتان جلو بروید در این مسیر خلاقیت به شما کمک می کند با چه چیزی شما راحت تر هستید.

روش دوم نیازی نیست همه کارها حتی جزئیات را یاداشت کنید فقط برنامه مهم که برای شما اولویت دارند را یاداشت کنید اگر شما تصور کنید برنامه شما شلوغ و اذیت کنند است ذهن شما خسته می شود و جا می زند. کارهای مهم را برای خودتان اولویت بندی کنید و بر اساس آن اولویت بندی شروع به انجام آنها کنید

اعتماد کردن به خود ممکن است در زمینه اولویت بندی کردن کارها ایده های را پیدا کنید به ذهن شما برسند که شاید از نتیجه آنها خبر نداشته باشید به این روش ها اعتماد کنید و مدتی آنها را انجام دهید اگر موثر بودند آنها را انجام دهید اگر نبودند آنها را متوقف کنید. حق انتخاب با شما است و دست شما باز است امیدوارم از آموزش مدیریت زمان چیست این نکته که پایه همه نکته این مطلب است را آموخته باشید احترام به خود اعتماد داشتن به خود نوی از احترام قائل بودن برای خود است شما به کسانی که دوستشان دارید اعتماد دارید آیا به خودتان اعتماد دارید اجازه می دهید چیزهای که به ذهن تان می آید را انجام دهید یا با هزاران شک و تردید از انجام هر چیز که به ذهن شما می رسد خودداری می کنید پاسخ این پرسش مهم است و بر روی زندگی شما تاثیری اساسی دارد این را جدی بگیرید.

بعد از اینکه برنامه ها را مشخص کردید آنها را اولویت بندی کردید حالا نوبت به یک کار مهم می رسد هر برنامه ای را که به درستی و به شکل عالی انجام می دهید برای خودتان بررسی کنید چه احساسی دارید از خودتان بپرسید دوست دارید از جنس این احساس دوباره تجربه کنید. در این زمان احساس خودمان را در این در 2 خط یاداشت کنیم و هر زمان انگیزه نیاز داشتید برگردید و این دو خط را بخوانید به نظر شما انگیزه شما چطور خواهد شد؟ حتما به جای خواهید رسید با این روش که دیگران می پرسند شما چکار می کنید که اینقدر انرژی دارید و همین انگیزه شما را باز بیشتر می کند.

به ذهن تان یاد دهید کارها را به بهترین شکل انجام داده و به پایان برساند اگر ذهن عادت کند به انجام نیمه کاره کارها این خودش تبدیل به ایجاد رفتار نادرست خواهد شد که باز به شما صدمه خواهد زد. نظم در انجام کار ها را به خودتان عادت دهید رفتارهای را در خودتان ایجاد کنید که مثبت هستند تا نتایج مثبت برای شما به وجود بیاید این روشی که است که شما را زودتر به مقصد دلخواهتان خواهد رساند به احساس تان اعتماد کنید

روش های گفته شده در آموزش مدیریت زمان چیست شما را به جای خواهد رساند به با استفاده از آنها بهترین استفاده را از زمان زندگی خود خواهید برد و همین موضوع به تنهای لذت زندگی شما را بیشتر می کند امیدوارم از این همه تمرین لذت برده باشید و خودتان را متعهد به انجام این تمرین ها کرده باشید تا به نتایجی که واقعا شایسته داشتن آنها را زندگی هستید به واقعیت زندگی خود تبدیل کنید


دریافت PDF مطلب آموزش مدیریت زمان چیست

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.