3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afzayesh angize 2

در آموزش تصویری 3 تمرین تضمینی افزایش انگیزه به شما 2 تمرین کلیدی به شما ارائه دادم. و در این بخش یک تمرین مهم دیگر و 2 مثال مانند افزایش انگیزه برای درس خواندن و افزایش انگیزه برای لاغری, ارائه می دهم. موردی که نیاز است بدانیم اینکه برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است هر 3 تمرین انجام شوند. و با استفاده از این سه تمرین بهترین نتیجه را برای خودم کسب کردم. شما هم کسب خواهید کرد. با اطمینان به شما می گویم, اگر به دنبال افزایش انگیزه خودتان هستید. این مطلب بهترین راهکارهای ممکن را به شما ارائه می دهد.


تمرین ویژه برای افزایش انگیزه

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afzayesh angize 1 1 300x200

می دانیم که انگیزه ابتدا از ذهن شروع می شود. پس برای افزایش انگیزه نیاز است از درون خودمان شروع کنیم. یک مورد که بر روی ذهن ما تاثیر منفی می گذارد فکر کردن به شکست ها است. حالا ما باید به این فکر کنیم که من در زندگی تا الان به چه اهدافی رسیدم. این با تمرین دوم فرق دارد, اینجا نیاز است موفقیت های خود را از گذشته تا الان به یاد بیاورید. چند سال تان است به همه اهدافی که تا این لحظه زندگی رسیده اید فکر کنید. آنها در در ذهنتان مرور کنید. ذهن خودتان را به یک مکان افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف تبدیل کنید.

افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afzayesh angize 3 1 300x200

تصور کنید ذهنتان شما را به سمت خواسته هایتان هول دهد. تصور کنید در ذهن شما همیشه انرژی وجود داشته باشد. تصور کنید افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف همیشه در شما وجود داشته باشد. آن وقت چقدر از زندگی لذت می برید. پس لازم است ذهن خودتان را تماما متمرکز اهدافی کنید که در زندگی به آن رسیدید. و اهدافی که در زندگی به آن می رسید. وقتی شما به این مرحله می رسید ذهن شما به طور خودکار از درون تولید انگیزه می کند.

یادتان باشد من تصمیم ندارم روشی را به شما بگوییم که نیاز باشد همیشه تلاش و تلاش کنید تا انگیزه داشته باشید. من روشی را به شما می گویم که با استفاده از آن شما مدتی نیاز است تلاش کنید. اما بعد از مدتی ذهن شما خود به خود و به صورت اتوماتیک تولید انگیزه می کند. یعنی خودتان گاها نمی دانید چرا اینقدر انگیزه دارید من یکی از بهترین تجربه های زندگی من است. شما دوست دارید این مورد را تجربه کسب کنید؟ البته که کسب خواهید کرد وقتی که در مسیر درست قرار بگیرید. چه زمانی می توانید متوجه شوید در مسیر درست قرار گرفتید. زمانی که بیشتر وقت ها  در زندگی بدون اینکه خودتان را اذیت کنید انگیزه داشته باشید. زمانی که ذهن شما به مکانی برای افزایش انگیزه تبدیل شده باشد.

افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف می دانید یعنی چی, یعنی اینکه ادیسون روزی 15 ساعت کار می کرد اما یک جمله معروف دارد که می گویید. من یاد ندارم روزی در زندگی کار کرده باشم من هر کاری کردم تفریح و سرگرمی برای من داشته. این یعنی انگیزه  اگر می خواهید بهترین نوع انگیزه را تجربه کنید می توانید از دوره پیشرفته نهایت خودباوری استفاده کنید.


  افزایش انگیزه برای درس خواندن

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afyazesh angize 4 1 300x200

اول برای خودتان مرور کنید. اگر در درس خواندن موفقیت های کسب کنید چه می شود. اما اگر درس خواندن نتیجه خوبی کسب نکنید چه می شود. به این 2 پرسش پاسخ دهید آنقدر که  پاسخ ها شما را اذیت کند.

یادتان باشد تا زمانی که نتوانید درس خواندن را به زندگی و آینده خود ارتباط دهید هر کاری دیگر بی فایده است. یعنی اگر بگویید خوب این درس های که من الان می خوانم چه کمکی می تواند به من بکند. و چطور می تواند به موفقیت من کمک کند. تا زمانی که در این نقطه هستید درس خواندن برای شما بی فایده است و آزار دهنده می شود. لازم است دقیق بدانید درس خواندن چه کمکی به شما می کند باعث می شود چه موفقیت های کسب کنید و چقدر روی کیفیت زندگی شما تاثیر می گذارد.

و بعد از این دو مرحله کاری که نیاز است انجام دهید اینکه به یاد بیاورید موفقیت های بزرگ و کوچک که در گذشته خودتان کسب کردید. تا این لحظه آنقدر به این موارد فکر کنید که ذهنتان شما را به سمت افزایش انگیزه برای درس خواندن هول دهد. این را شما احساس می کنید و اشتیاق خاصی را در شما ایجاد می کند.

حالا اقدام نهایی اینکه شما برای خودتان اهداف کوچک و در دسترس را در زمینه درس خواندن ایجاد کنید. زمانی که شما این مراحل را به یک بازی برای خودتان تبدیل کنید. به بالاترین نتیجه ممکن خواهید رسید. اهدافی مانند این که ممکن است مثلا نمره های شما الان 16 باشد در امتحان ادبیات ,حالا این بار در امتحان بعد همه تلاشم را می گذارم ره هر شکل شده نمره ای بالاتر از این 16 حتی 16:30 می گیرم با این روش شما به بالاترین سطح ار افزایش انگیزه می رسید.

البته این را هم بگوییم تلاش کردید نشد هیچ ایرادی ندارد. این را مثل یک بازی کامپیوتری تصور کنید. ممکن است در یک مرحله شکست بخورید هیچ ایرادی ندارد شما همه توانتان را برای عبور از آن مرحله می گذارید. مهم نیست چه می شود مهم این است شما بهترین تلاشتان را می کنید.

در کامنت ها پاسخ دهید فکر می کنید اگر 6 ماه این مراحل را انجام دهید افزایش انگیزه برای درس خواندن در شما تا چه اندازه تغییر می کند؟

می گوید چکار کنم تنبلی را کنار بزنم پیشنهاد می کنم مطلب 5 تمرین ساده برای غلبه بر تنبلی و اهمال کاری را مطالعه کنید


افزایش انگیزه برای لاغری

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afzayesh angize 5 1 300x200

افزایش انگیزه برای لاغری هم دقیقا مانند مرحله قبل است. اما از آنجا که پرسش بسیاری از شما است به شما پاسخ می دهم.

به این فکر کنید وزن دلخواه شما چقدر است. و اگر به آن وزن دلخواه خودتان برسید در زندگی چه چیزهای به دست می آورید. و به این هم فکر کنید اگر به وزن دلخواه خودتان نرسید در زندگی چه چیز های را از دست خواهید داد.

اینجا مهم اینکه احساس شکست نکنید. چون من می خواهم به وزنی برسم بارها تلاش کردم نشد دلیلی نمی شود که اگر دوباره تلاش کنم نشود. شما حتما کتاب چه کسی پنیر من را جا به جا کرده است را مطالعه کنید. و در هر موقعیت همیشه این ذهنیت را داشته باشید که شاید الان دقیقا هم ندانم چطور اما می دانم حتما از عهدش بر می آیم.

حالا باید کاری کنیم گذشته خودمان را بررسی کنیم ببینیم من در گذشته به چه اهدافی رسیدم. هر چقدر کوچک یا بزرگ هم در زمینه لاغری و هم ذر همه ابعاد زندگی در گذشته به چه اهدافی رسیده بودم. همه این موارد را بررسی کنید آیا شده در گذشته وزن خود را کم کنید. کم یا زیاد آن مهم نیست در گذشته شده غذا خوردن خودتان را کم کنید. یادتان باشد اگر یک بار توانستید الان که فردی قوی تر نسبت به گذشته خودتان هستید پس از عهدش بر می آید.  اگر این مرحله را درست انجام دهید اشتیاقی در شما ایجاد می کند که شما بهترین افزایش انگیزه برای لاغری می رسید و از آن لذت می برید.

مرحله نهایی این است که برای خودتان اهداف کوچک مشخص کنید. اهدافی در زمینه هدفی که دارید و لاغری است. مثلا من کمتر غذا می خورم یا در یک ماه 2 کیلو کم می کنم. هر هدفی که می دانید از عهده آن برمی آید. و بهترین تلاشتان را برای رسیدن به آن هدف انجام دهید. تا به اهدافی که مشخص می کنید نرسید دست برندارید. تصور کنید که یک بازی است و شما برای رفتن به مرحله بعد اول باید این مرحله را به درستی بگذرانید. با این روش شما به بهترین افزایش انگیزه برای لاغری می رسید. 


افزایش انگیزه در کار

افزایش انگیزه 3 تمرین اسرارآمیز افزایش انگیزه afzayeshe angize 6 1 300x200

من افراد زیادی را می بینیم که بیشتر روز خود را کار می کنند. و همچنان انگیزه دارند این افراد برای من جذاب هستند بخصوص کسانی که به کار خودشان به جنبه بازی نگاه می کنند. اگر این مطلب را به درستی متوجه شده باشید حالا دقیقا متوجه شدید چطور افزایش انگیزه در کار را ایجاد کنید. در کامنت ها شما مراحل ایجاد انگیزه در کار را بگویید. من بررسی می کنم اگر دیدم نیاز است حتما این بخش را به این مطب اضافه می کنم. اما برای اینکه به این نتیجه برسید خودتان درست این مطلب را متوجه شدید در کامنت ها دقیقا با توجه به مواردی که آموختید بگویید برای افزایش انگیزه در کار چه کاری باید انجام دهید این کار بهترین کمک را به شما می کند.

 

ما در این مطلب 3 تمرین برای افزایش انگیزه به اشتراک گذاشتیم. و بیان کردیم چطور می توانیم افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف داشته باشیم. و مراحل افزایش انگیزه برای لاغری و افزایش انگیزه برای درس خواندن را با جزئیات به شما گفتم. تضمین می کنم با 3 تمرینی که به شما گفتم در 6 ماه انگیزه را کسب خواهید کرد که در زندگی هرگز تا قبل تجربه نکردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *